Автор Тема: Спамери в EVO WoW Server  (Прочетена 12825 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #15 -: Септември 01, 2007, 10:32:51 am »
Баннати бяха 70-ките, които много псуваха и спамваха на чат канала/в раидове. Няма да споменавам имена, знаеш кои са баннати. А това за помощта - аз помагам, колкото мога. Аз не съм супермен като влеза и наведнъж на 4-5 човека да помогна. Вчера помагах, колкото мога. Но и 70-ките понякога имат работа. Незнам за другите 70-ки дали помагат, но защо не се съберете на групички ниските левали и да си дигате заедно? Според мен е по-забавно 3 ниски ливала играчи да си играят заедно, а не да мине някой 70 левел и да им мине куестовете на бързо.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #16 -: Септември 01, 2007, 11:05:23 am »
Ясминчо, айде моля, почти всяка седмица по 2 3 пъти се разкарвам да те вода на инстанси и ти помагам. После кажи че не ти помага никой, ама знам че аз ти помагам и не можеш го отречеш. И кво оплакваш и оправдаваш Hycer ?! Виновен е, не можеш да го промениш. Преди да направиш нещо, тряа се мисли и къде пише че щом някой те ядоса, ти задължително треа му отвърнеш. Като е направил нещо извън правилата ще си понесе последствията, както Кранк ги отнесе. Толкова от мен.

Елверина.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #17 -: Септември 01, 2007, 12:40:24 pm »
Днес на 01.09.07 г., казах някои неща пред ГМ, и той реши да ми сложи забрана да не говора. Защо? Питам аз!!! По-добре да ги кажа отколкото да малча, 70-ките дето помагат, непомагат, човека дето ми помага има бан! защо? Админ, я направи и тема за оплакване от ГМ, щото вече и такива имам! тва е най-добрия бг сервар(не се подмазвам), но се пална боза! що не се стегнете малко!!! или или!!! или бан си4ки, или никои, мойе да прайте предупреждения!!! чудо голяма кат сам псувал, забаранео е , но кат те дразнат, по 1 час сам се молил на 70-ки да ми хелп и не са ми хелпнали, бати тъпото, а като го казах на ГМ тои ми забрани да говора!!! ако искате да се махна кажете аз сам Qsmin!!!  ако ли не, намправете нещо по вапроса, или направете хора дет хелп, кат мен, 70-ки (не лично мене) или си поговорете сас сегашните такива!!!! тука сме 40 човека за да е яко треа да си хелпваме!!! Ако ше ме гоните кажете, да знам, дане си праа труда да влизам в сарвара!!! надявам се да раберете кво искам да кажа!!!!!!!!!! и да не ме баннете, но ако го напраите, ок нп, явно не ви пука за мнението на играчите!!!! 

 ПС

ако някои не ме харесва да го ...  не ми пука
скасах се да хелп, и кат ми треаше хелп, никои не ми помогна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ДА МУ ЕБА МАЙКАТА

Явно наистина няма да се научиш пич.Не си ти човека който ще ме съди мен или играчите.Сложих ти забрана да не пишеш защото през минутите които бях в играта постоянно ръсеше глупости или изказваш мнения по теми които нямаш думата.Не ти помагат може би защото си адски нахален и искаш на момента да ти се решат проблемите.Питах ли те защо не си вдигаш левели докато се оплакваш за щяло и нещяло и какъв ти беше отговора - "Нямам време".Е извинявай пич но тук вече сам си противоречиш.И за майките мисля, че като порастнеш тогава вземай такива решения какво ще им правиш.На някой може би му е било приятно да си част от сървъра.Успех в следващия и дано и от там да не те изгонят.!...

 :clover:
« Последна редакция: Септември 01, 2007, 12:43:06 pm от MeKeTa »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #18 -: Септември 01, 2007, 01:17:15 pm »
Ей тва беше яко затапяне..... Само че той е пораснал :lol: на 19 е.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #19 -: Септември 01, 2007, 01:29:10 pm »
Ей тва беше яко затапяне..... Само че той е пораснал :lol: на 19 е.

Сега остава и умствено да порастне.

Неактивен Wild HoG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 73
  • EVO Karma: 1
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #20 -: Септември 09, 2007, 12:28:16 am »
ам аз не ,че нещо ама http://img67.imageshack.us/img67/5529/wowscrnshot090807215302cq3.jpg
http://img61.imageshack.us/img61/173/wowscrnshot090807215435nj9.jpg писна ми почти на всеки бос да ма псува за нещо тъпо.Примерно сега ме напсува, защото съм взел даггера от илидан а той го има ,но искал нов защото неговия имал Flametongue totem ....
« Последна редакция: Септември 10, 2007, 12:51:12 am от MeKeTa »
;o

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #21 -: Септември 13, 2007, 01:47:21 pm »
Ето поредните издънки на Merllin, писна ми вече да псува като господар.

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #22 -: Септември 13, 2007, 01:56:54 pm »
Не че и мен не ме дразни, но на тези скрийншоти всъщност няма нищо спамерско или обидно  :no:
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен Loz

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: 4
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #23 -: Септември 13, 2007, 02:40:34 pm »
Ами проблемът беше, че той влезе с героя на Азазел и аз бях направил рейд, а се бяхме разбрали кой какво да вземе, така че не ни трябваше човекът да идва и да обира и тогава започна да ми говори глупости на лични, но не съм снимал, защото беше с чужд герой. Да спомена, че нямам нищо против този игач.
« Последна редакция: Септември 13, 2007, 02:46:50 pm от Loz »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #24 -: Септември 13, 2007, 03:47:23 pm »
Ами ако на тебе "_(_" и сички хорди да страдат, мене ме убижда. +тва не е единствения път дето псува.

ravor

  • Гост
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #25 -: Септември 14, 2007, 12:19:35 am »
Admin ti tva sigorno 6e go trie6, take 4e 6e bada kratak : O6te ti eba maikata!!! A i ako iska6 mi mahni banna na ip, taka nqma da se nalaga da go mena za da vlizam :P
2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. //alein
'И твойта майка също'. //МеКеТа
« Последна редакция: Септември 14, 2007, 11:25:25 am от MeKeTa »

Неактивен MaKuPa_

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 567
  • EVO Karma: -23
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #26 -: Септември 14, 2007, 01:35:19 am »
Admin ti tva sigorno 6e go trie6, take 4e 6e bada kratak : O6te ti eba maikata!!! A i ako iska6 mi mahni banna na ip, taka nqma da se nalaga da go mena za da vlizam :P

Как си го махаш сам?Я обади че ще е много полезно....

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #27 -: Септември 14, 2007, 02:15:08 pm »
В по горе споменатите изречения от вас разбирам колко детински подхождате на _)_.Какво би означавало това ?!?Нека помислим какво би означавало??? Аз виждам 2 наклонени 4ерти и 1 прегъната,но погледнато от очите на 12-13 да не използвам мрасни думи  (*****)<<< би означавало (*****)<<<,но това би трябвало ни най-малко да ви засяга вас.До колкото знам ние сме в свободна страна и мисля че имам палното право да говоря кадето и когато си искам.Сега сигурно ще кажете ами да ти не спазваш правилата на Ево.бг това че съм показал _)_ или съм казал простак,или тъп,или нещо от сорта мисля,че не засяга првилата.Както казах по горе само 1 12-13 годишно(*****) би се убидило.Благодаря за разбирането ! Приятна игра ! Ще се видим на терена ! :up:  :cool: :cap:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #28 -: Септември 14, 2007, 03:24:30 pm »
Не ти е първата проява, а и ще те фана някой път. Жалко че Лоз не иска да постне обидите и псувните дето си изрекъл от Азазел. Ама ще дойде времето дето ще фана и тогаа няма да има с какво да се оправдаеш!

Неактивен x3m

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2251
  • EVO Karma: 16
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #29 -: Септември 14, 2007, 04:26:50 pm »
В по горе споменатите изречения от вас разбирам колко детински подхождате на _)_.Какво би означавало това ?!?Нека помислим какво би означавало??? Аз виждам 2 наклонени 4ерти и 1 прегъната,но погледнато от очите на 12-13 да не използвам мрасни думи  (*****)<<< би означавало (*****)<<<,но това би трябвало ни най-малко да ви засяга вас.До колкото знам ние сме в свободна страна и мисля че имам палното право да говоря кадето и когато си искам.Сега сигурно ще кажете ами да ти не спазваш правилата на Ево.бг това че съм показал _)_ или съм казал простак,или тъп,или нещо от сорта мисля,че не засяга првилата.Както казах по горе само 1 12-13 годишно(*****) би се убидило.Благодаря за разбирането ! Приятна игра ! Ще се видим на терена ! :up:  :cool: :cap:

Цитат на: alein
1. Забранява се всякакъв лош език от рода на псувни и обиди между играчите по време на игра!
При неспазване на правилото акаунта ви ще бъде заключен или изтрит.При повторно неспазване следва бан на IP-адреса!
...

П.П.: По начина, който пишеш(това означава и начина по който се изразяваш) аз не бих могъл да каже че си по-въздрастен от 12-13годишно дете.

Greetings.

edit: Не ме апострофирай! НЕ е от ползва за теб!
« Последна редакция: Септември 14, 2007, 04:28:38 pm от x3m »