Автор Тема: Спамери в EVO WoW Server  (Прочетена 12856 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ravor

  • Гост
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #45 -: Октомври 05, 2007, 03:53:20 pm »
Искам да се извиня НА ВСИЧКИ, които сам напсува, обидил или там некви др работи! Извинявам се!

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #46 -: Октомври 16, 2007, 11:07:18 am »
Долл отново псува и не му е за нито първи нито 5ти път.... Обаче ми писна да псува постоянно и всички

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #47 -: Октомври 16, 2007, 01:24:58 pm »
Благодаря.
Акаунт: dae - изтрит.
Герой:  doll - изтрит.
IP: не е баннато.
 :clover:

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #48 -: Октомври 16, 2007, 01:59:16 pm »
MeKeTa не разбирам причините за този банн   :doh: :doh: :eek: :puppyeyes: :woot: :down:, но добре кажи ми къде да ти пратя всички които съм снимал по простата причина че не искам да премавхвам хора от сървъра !!! ..........  http://img.data.bg/i.php?show=611035&ctrl_id=fxv4vo#img||||||||| http://img.data.bg/i.php?show=611038&ctrl_id=wiwsyi#img
http://img.data.bg/i.php?show=611040&ctrl_id=6rji0e#img
http://img.data.bg/i.php?show=611042&ctrl_id=bnu8a7#img
http://img.data.bg/i.php?show=611035#img
http://img.data.bg/i.php?show=611053&ctrl_id=7z55u0#img ||| Сега много ли сте доволни , ШадоуЕйес сега ще видиш ти кво е да ти трият героя , а и ИП ти знам така че смятай още да ме псуваш лапе дребно !!!!!!!!!!!!!!!
« Последна редакция: Октомври 16, 2007, 02:16:06 pm от dae »
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #49 -: Октомври 16, 2007, 02:06:46 pm »
Когато Guen, Elverina и компания почнаха да играят този сървър, ти не си си и представял, че може да съществува сървъра.И аз съм ти правил забележки в игра. Но няма какво да ти се обеснявам.
Успех за напред.
 :clover:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #50 -: Октомври 16, 2007, 02:10:28 pm »
Красота голяма.... :freak:  :freak:  :freak: ... М от 1 седмица съм се върнал в сървъра... Не съм играл 2 седмици и поне 2 не съм говорил с тебе.... Което прай че тия снимки са при поече от 1 месец....
« Последна редакция: Октомври 16, 2007, 02:12:16 pm от ShadowEyeS »

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #51 -: Октомври 16, 2007, 04:34:29 pm »
От написаното от МеКеТа , разбирам че Шадоуейес ти един вид галеник , нищо лично просто мое лично мнение .  :no: :down: :doh: Ако съм ви убидил извинете за което , няма да моля за въстановяване на героя почвам наново .  :no: :doh: :down:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #52 -: Октомври 16, 2007, 05:46:10 pm »
От снимките които си пуснал, не виждам да има обиди по твой адрес или нечий друг, които да са еквивалентни на '*****...педал...' и там подобни които съм те виждал да ползваш.

 :clover:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #53 -: Октомври 16, 2007, 08:36:27 pm »
Хахаха.... Дам  :down: Само на 2 от снимките съм казал нещо... а 1ното беше за мене в по предните изречения като ме попита дол къде живея... а другото не виждам псувня  :rolleyes: ..... Та тъй долл не съм псувал а само мерлин съм му казал някоя парлива дума преди месец, два, а и дол тия работи на Vandia , ами героя не е мой просто на човек от гилда..... Така че .... на мене за ко ми са 2 роуга....

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #54 -: Октомври 18, 2007, 12:18:35 am »
 :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: извинявам се за всички  обиди към всеки който съм обидил , също и всеки коите съм изнервил с обиждането си на други хора.
МеКеТа мисля че може да обмислиш наказанието за обида , защото ако се заседиш вътре в сървъра ще забележиш , че по това правило 99,9999999999999999999999% от играчите в сървъра трябва да бъдат изтрити ..........


2.6 Не се толерира практиката на flood – публикуване на едно и също нещо многократно //MeKeTa
2.8 Не са желателни безсъдържателните мнения //MeKeTa
« Последна редакция: Октомври 18, 2007, 09:21:03 pm от dae »
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Loz

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: 4
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #55 -: Октомври 19, 2007, 09:46:56 am »
Виж, има правила, който ти си длъжен да спазваш. Аз играя от не знам си колко време вече и нямаш представа колко пъти съм искал да напсувам някой, но си мълча. Най-добре и ти си мълчи и недей дава тъпи оправдания, защото ми е писнало от глупави келеша, който са отворени само зад компа и са по 1.30 (поне такива забелязвам по клубовете).

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #56 -: Октомври 19, 2007, 10:08:28 am »
Лоз и на мен ми е писнало .
« Последна редакция: Октомври 20, 2007, 11:03:25 pm от dae »
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #57 -: Октомври 19, 2007, 11:42:20 am »
Не можете ли да разберете,че винаги ще има нарушители?Каквото и да правите няма да ги спрете...

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #58 -: Октомври 22, 2007, 04:04:43 pm »
Oще един който не уважава безплатната игра в доста приличният сървър-  http://img.data.bg/i.php?show=622791&ctrl_id=arys13#img        Следва продължение .
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

DarthWarlock

  • Гост
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #59 -: Октомври 22, 2007, 04:23:54 pm »
Oще един който не уважава безплатната игра в доста приличният сървър-  http://img.data.bg/i.php?show=622791&ctrl_id=arys13#img        Следва продължение .
Не мислиш ли, че между негодуванието от лага и псувни към играч има разлика  :question2: