Автор Тема: Спамери в EVO WoW Server  (Прочетена 12857 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Спамери в EVO WoW Server
« -: Юли 31, 2007, 04:29:03 pm »
Понеже не намерих подходяща тема за случея, реших да създам такава. Тука може да се постват снимки на провинилите се "спамери". Като казвам спамер искам да кажа хора дето си нямат др работа и пращат на сички по пощите глупости или пък говорят "простотии" в LookingForGroup канала.

Аз искам да съобща за 1 такъф човек. Не мога да дам снимка защото играта ми е на другия компютър и дори и да направя снимка тя няма да се запише понеже достъпа до другият ми компютър е само четене на файлове. Тоя спамер се казва Sadam поне героя му. От близо една седмица ми праща глупави писма с динамит и пише отвори като тема на писмото. Когато го отворя вътре пише нещо подобно на : Що отвори бе мангал?!?!?!; Що отвори бе загубеняк?!?!; Пази тоя динамит докато мина през граница и след тва ми го дай!.

Ще попитате защо ги отварям. Ми просто не го правя делвам ги но ми писна да ми се появява прозорчето за Получена поща защото си мисля че е нещо важно от някой човек а не простотия изпратена от някой дето е вленал в тоя сървър само и само да прай мизерии. Е това е от мене очаквам всички които са видели такъф спамер да съобщят. Знам че не съм единствен понеже и на мой приятел друг герой му е пращал подобни простотии.

Днес отново същия Sadam ми прати пак подобна глупост. Моля бан на тва ИП !
« Последна редакция: Август 30, 2007, 01:03:59 am от MeKeTa »

Неактивен Loz

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: 4
Re: Спамери.
« Отговор #1 -: Август 29, 2007, 09:58:46 pm »
Абе търпим, търпим, ама вече ми писна от тоя Devilka. По цял ден се опитва да измами някой от raid групи и спами с простотии и псувни. Грим снощи му даде чат бан, ама днес пак не се спря. Моля да се вземат мерки.

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Спамери.
« Отговор #2 -: Август 29, 2007, 10:20:43 pm »
Има граница на търпение, но до едно време ! Не желая КАКВАТО и да е било санкция за този играч по простата причина, че такива най - малко заслужават каквото и да е било внимание. Искам това да е на показ и много се надявам това да бъде един вид поука за другите. До гуша ми дойде от тъп келешлък от страна на някой хора. Повече коментар е излишен...
http://i203.photobucket.com/albums/aa78/borislavt/WoWScrnShot_082707_162840.jpg

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Спамери.
« Отговор #3 -: Август 29, 2007, 11:31:14 pm »
Такива само ми ги съобщавайте, за момента няма по-голямо наказание от това да не ги вземате на raid-ове и т.н. За Hycer го очаквах, избухлив е, но да стигне до тук ... Гоня го от гилдията, не че някой го интересува ...

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Спамери.
« Отговор #4 -: Август 30, 2007, 12:15:11 am »
Споменах, че не искам санкция за него, но какво ще правиш с него си е твой избор гилдията също, но ми е някак гадно да съм аз причината за това  :confused:

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Спамери.
« Отговор #5 -: Август 30, 2007, 12:16:31 am »
ShadowEyeS, без screenshots нали се сещаш, че нищо не може да се направи ...

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Спамери.
« Отговор #6 -: Август 30, 2007, 01:03:07 am »
Цитат
Правила които трябва да спазвате докато играете в Evo WoW Server

1. Забранява се всякакъв лош език от рода на псувни и обиди между играчите по време на игра!
При неспазване на правилото акаунта ви ще бъде заключен или изтрит.При повторно неспазване следва бан на IP-адреса!

Гореспоменатите от Вас играчи ще си получат последствията.Трябва веднъж за винаги да Ви стане ясно, че понякога може да се базикам с Вас за опеределени теми до допустими граници на "хумора", но си има и правила които никой не може да нарушава!

 :clover:

X-ecutioner

  • Гост
Re: Спамери.
« Отговор #7 -: Август 30, 2007, 03:28:25 am »
Има граница на търпение, но до едно време ! Не желая КАКВАТО и да е било санкция за този играч по простата причина, че такива най - малко заслужават каквото и да е било внимание. Искам това да е на показ и много се надявам това да бъде един вид поука за другите. До гуша ми дойде от тъп келешлък от страна на някой хора. Повече коментар е излишен...
http://i203.photobucket.com/albums/aa78/borislavt/WoWScrnShot_082707_162840.jpg

Този пич е един от малкото, които така ме ядоса, че дори ме накра да отвърна на псувните му ... :doh:

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #8 -: Август 30, 2007, 04:38:49 am »
Това не е единствения път в който той се е изявявал, както ти сам каза "отвърнал" си му. Виждал съм го  да се заяжда с почти всеки играч, дано вземе от акъл най - после.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #9 -: Август 30, 2007, 10:18:19 am »
Предполагам PrintSceen бутона ви работи, както и Ignore системата в сървъра.

 :clover:

ravor

  • Гост
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #10 -: Август 31, 2007, 07:42:47 pm »
Ave daite nqkavo obesnenie 6to izgoni6te Hycer bre???

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #11 -: Август 31, 2007, 08:50:40 pm »
Пиши на Кирилица. Hycer е изгонен за убиждане на играчи до колкото разбрах.

SnapSTeR

  • Гост
Re: Спамери.
« Отговор #12 -: Август 31, 2007, 09:03:35 pm »
Цитат
Правила които трябва да спазвате докато играете в Evo WoW Server

1. Забранява се всякакъв лош език от рода на псувни и обиди между играчите по време на игра!
При неспазване на правилото акаунта ви ще бъде заключен или изтрит.При повторно неспазване следва бан на IP-адреса!

Гореспоменатите от Вас играчи ще си получат последствията.Трябва веднъж за винаги да Ви стане ясно, че понякога може да се базикам с Вас за опеределени теми до допустими граници на "хумора", но си има и правила които никой не може да нарушава!

 :clover:
Ти се бъзикаш,но се бъзикаш така,че да изкараш от нерви някой :)
А относно спамери - нямам screenshot,но МеКеТа,ти знаеш онази история със Pytinka - аз съм Redeye - той ме убиди аз му отвърнах и млъкнах той продължи - аз му казах да млъкне и ти ми сложи забрана :)

ravor

  • Гост
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #13 -: Септември 01, 2007, 01:50:11 am »
Днес на 01.09.07 г., казах някои неща пред ГМ, и той реши да ми сложи забрана да не говора. Защо? Питам аз!!! По-добре да ги кажа отколкото да малча, 70-ките дето помагат, непомагат, човека дето ми помага има бан! защо? Админ, я направи и тема за оплакване от ГМ, щото вече и такива имам! тва е най-добрия бг сервар(не се подмазвам), но се пална боза! що не се стегнете малко!!! или или!!! или бан си4ки, или никои, мойе да прайте предупреждения!!! чудо голяма кат сам псувал, забаранео е , но кат те дразнат, по 1 час сам се молил на 70-ки да ми хелп и не са ми хелпнали, бати тъпото, а като го казах на ГМ тои ми забрани да говора!!! ако искате да се махна кажете аз сам Qsmin!!!  ако ли не, намправете нещо по вапроса, или направете хора дет хелп, кат мен, 70-ки (не лично мене) или си поговорете сас сегашните такива!!!! тука сме 40 човека за да е яко треа да си хелпваме!!! Ако ше ме гоните кажете, да знам, дане си праа труда да влизам в сарвара!!! надявам се да раберете кво искам да кажа!!!!!!!!!! и да не ме баннете, но ако го напраите, ок нп, явно не ви пука за мнението на играчите!!!! 

 ПС

ако някои не ме харесва да го ...  не ми пука
скасах се да хелп, и кат ми треаше хелп, никои не ми помогна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ДА МУ ЕБА МАЙКАТА

kris

  • Гост
Re: Спамери в EVO WoW Server
« Отговор #14 -: Септември 01, 2007, 03:25:24 am »
Qsmin, много си ядосан и не се осъзнаваш какви ги вършиш. Нямаш никакво право да псуваш нито в сървара нито във форума. Аз се опитвам да си играя играта а ти седиш в канала и ръсиш глупости с нечовешка скорост, не е готино това. Обаче факта че и във форума си позволяваш да обиждаш, ами това ми говори единствено за ниската ти култура. Проблема с хората 70лвл си е техен, дали не могат, дали не искат да помагат, ами те си решават. Направи си изводите и след като се ресне сървара (примерно, когато излезе новият експанжън) не им помагай. А до тогава се старай да си сдържаш нервите, не знам дали ще има бан за теб, но знам само че ако аз имах правата ДА, щеше да има. Ако играеше в Близард и даваше по 25лв на месец за акаунт дали щеше да си позволяваш подобни волности, обаче във Фрее сървара може. Ами ако не ти харесва, смени сървара.