Автор Тема: ICC бъгове и неработещи неща  (Прочетена 1746 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
ICC бъгове и неработещи неща
« -: Август 26, 2011, 03:10:52 pm »
От каде да започна ..
1-во : Траша : 1а - на 10 трябва да няма лоот 1б- прави около 20% от дмг-то което трябва да прави
2-ро: Lord Marrowgar (npc=36612) работи почти. Прави около 20% от дмг-то си. Бил съм свидетел как друид с 85к хелт се чарге и припада от 1 хит (на 25 естествено) а тука един полутанк даже може и plate dps да си го танква сам.
3-то: Траша които сумонва почти неправи дмг-то което трябва да прави, а трансформиращия се би трябвало да онехитва (обаче не е така).
4-то: Gunship Battle (object=201873) няма го.
5-то: Deathbringer's Cache (object=202239#) почти работи. 5а- танковете не е необходимо да си го сменят 5б- не пуска марка т.е. пуска но нищо неправи
6-то: Festergut (npc=36626) горе доло работи като изклучим че прави по малко дмг както и шпорите правят малко дмг като се пръснат (затова може и 3-те да се съберат на 1 място хем дава и 3 дебфа).
7-мо:Rotface (npc=36627) е той работи почти наи добре , само биг оззето прави малко дмг (танк фулл 277-ми левел итеми (ДК) 83к живот със всички CD-та като мине през озето алармата за хелт-а почва да цирика). Поради малкото дмг което прави не се налага кърснатия да излиза от раид-а, и оззето позволява да се танква а не да се хаитва.
8-мо :Professor Putricide (npc=36678) работи на около 50%. Оззетата позволяват да се игнорират, не гърмят , стънват се , феарват се горе доло това е. Вече и абунимацията неработи което сваля %-тите работещ професор.
9-то: Blood Prince Council -те сравнително добре работят има малък бъг но тои ги прави по трудни така че за тях по 6-тобалната система има 5.
10-то: Blood-Queen Lana'thel (npc=37955) на 10 работи перф 6 за нея. На 25 може да се откажете .. хапенето неработи.
11-то: Valithria Dreamwalker (npc=36789) работеше добре но лоот-а бъгваше (ми оставете я без лоот да може поне до Sindragosa да се стигне. Макар че предния път като стигнах до там я чакахме към 20 мин и се отказахме. Т.е.
12-то: Sindragosa е на иди ми доди ми я дойде я не.
 Това са мойте забелешки към сегащния раид в ICC. Дано скоро бъдат оправени.
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: ICC бъгове и неработещи неща
« Отговор #1 -: Август 26, 2011, 03:27:59 pm »
Чудесна градивна критика, само дето, пич, сериозно имаш нужда да засилиш посещенията си в час по български език.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: ICC бъгове и неработещи неща
« Отговор #2 -: Август 26, 2011, 03:42:42 pm »
1во: Пич с литературата приклучих преди 12 години.
2ро: нали се сещаш че мнението ти относно моя правопис изобщо не ме интересува. Не съм пуснал тема в раздел "правопис". Ако  имаш да добавиш нещо по темата пиши ако не си вземи биберон да се занимаваш.
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: ICC бъгове и неработещи неща
« Отговор #3 -: Август 26, 2011, 04:40:34 pm »
1во: Пич с литературата приклучих преди 12 години.
2ро: нали се сещаш че мнението ти относно моя правопис изобщо не ме интересува. Не съм пуснал тема в раздел "правопис". Ако  имаш да добавиш нещо по темата пиши ако не си вземи биберон да се занимаваш.

Не си приключил, а по-скоро си я я пропуснал преди 12 години. Аз не ти налагам мнение, давам ти съвет, защото ако навсякъде пишеш така, както тук, гадна работа. Прав си, перфектен правопис и граматика не се изискват, ама да допускаш грешки като "неправи", "наи добре", "неработи", "забелешка" и така нататък, е меко казано смешно. Няма да говорим за словоред, пунктоация и честно казано колко трудно ти се следи мисълта.

Извинявам се, че оспамих темата, но след като ти си тръгнал да критикуваш нещо, първо се научи сам да приемаш градивната критика.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!