Автор Тема: Strand of the Ancients  (Прочетена 2874 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Strand of the Ancients
« -: Май 06, 2011, 12:24:00 pm »
Здравейте,
ако е възможно нека някое gm се появява чат-пат по това бг, защото просто вече почва да се изнаглява. Масово вече стана слизането от машинката, че да се напълно. Сега нова мода е и машинката да върви с 3-4 хийлъра, които да я помпят постоянно. Разваля се удоволствието от целият BG.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Strand of the Ancients
« Отговор #1 -: Май 06, 2011, 03:53:48 pm »
И като се появява какво ще стане?Форума ще се напълни с излагации стил-"Ама що ме банна мене като 10-15-20-30-40 човека праеха същото".Има бая пиратки в които работи и са на тринити.Ама да влиза админ 2 пъти дневно и останалите 40 BG-s да са същите,хмм не мерси.

пп:Ако се водиш по логиката-"Като изгорят 2-3 останалите ще спрат" си доста далече от истината.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Strand of the Ancients
« Отговор #2 -: Май 06, 2011, 04:07:49 pm »
Хм, защо да не се реши проблема? Същото положение беше и с blink-ването при боса на един друг bg, но като го отнесоха цифра хора, заради това бъгване, скоро не съм виждал някой да блинква. Явно все пак, начина с наказване на ползващите бъг, работи. Образователно е да седиш 3-10 дена без героя си, само защото си си позволил да разваляш играта на другите. А това "Пенчо бъгва, а наказахте само мен" си е детско държание, всеки трябва да отговаря за постъпките си.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Strand of the Ancients
« Отговор #3 -: Май 06, 2011, 04:16:03 pm »
Проблема е точно в цифрата хора , които ще го отнесат.
Напоследък съвръра намаля от към играчи(мое наблюдение), по-рядко има хора за РБГ , дори и вечер.Трябва алтернативно решение.
Стига с тия безмислени Баннове , няма да се реши проблема с тях.
Uno Sanctum

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Strand of the Ancients
« Отговор #4 -: Май 06, 2011, 04:18:57 pm »
Хм, защо да не се реши проблема? Същото положение беше и с blink-ването при боса на един друг bg, но като го отнесоха цифра хора, заради това бъгване, скоро не съм виждал някой да блинква. Явно все пак, начина с наказване на ползващите бъг, работи. Образователно е да седиш 3-10 дена без героя си, само защото си си позволил да разваляш играта на другите. А това "Пенчо бъгва, а наказахте само мен" си е детско държание, всеки трябва да отговаря за постъпките си.

Именно,защото е детско държание форума ще се напълни с простотии.

пп:Същите тези дето спряха с blink-ването и с порталите сега смело "пълнят" танковете.Следва да се направи и тема за бъгването на роуговете и друидите.
И докато при горните две само определени класове се възползват,то този бъг е достъпен за всички и едно 60% от атакуващия отбор го използва.
пп2:В момента в който се банне някоя 15 годишна "звезда" ще се направи една хубава тема стабилно оспамена и със 20-30 снимки от които следва да се баннат още хора.Ще се започне псуване по админите и 10 човека ще изядат пернамент.Вместо да се търси решение на проблема(а то ИМА) се водят някакви бая глупави дискусии с ясната цел да се гонят и наказват хора(не че са невинни,.но към момента сървъра не може да си позволи да е с под 100 80 level on)
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Strand of the Ancients
« Отговор #5 -: Май 06, 2011, 04:53:09 pm »
Проблема е точно в цифрата хора , които ще го отнесат.
Напоследък съвръра намаля от към играчи(мое наблюдение), по-рядко има хора за РБГ , дори и вечер.Трябва алтернативно решение.
Стига с тия безмислени Баннове , няма да се реши проблема с тях.

Популацията намаля, но още повече ще намалее, особено за бг-тата, като спрът да влизат хора, защото не могат да си направят едно нормално бг, поради факта, че ще продължава да се бъгва, защото явно ти предлагаш това да остане безнаказано. Или какво, да се надпреварваме коя фракция първа ще бъгне, че да може да вземе бг-то ? :>

Хайде сериозно.



Именно,защото е детско държание форума ще се напълни с простотии.

пп:Същите тези дето спряха с blink-ването и с порталите сега смело "пълнят" танковете.Следва да се направи и тема за бъгването на роуговете и друидите.
И докато при горните две само определени класове се възползват,то този бъг е достъпен за всички и едно 60% от атакуващия отбор го използва.
пп2:В момента в който се банне някоя 15 годишна "звезда" ще се направи една хубава тема стабилно оспамена и със 20-30 снимки от които следва да се баннат още хора.Ще се започне псуване по админите и 10 човека ще изядат пернамент.Вместо да се търси решение на проблема(а то ИМА) се водят някакви бая глупави дискусии с ясната цел да се гонят и наказват хора(не че са невинни,.но към момента сървъра не може да си позволи да е с под 100 80 level on)

Спряха да блинкват защото видяха, че това се наказва, като го отнесът и за пълненето на машинките - ще спрът и да ги пълнят и проблема е решен. Чудесно, нека тези 10 човека го отнесът, поне после 9 от тях няма да смеят пак да повторят бъга. Според мен сървъра ще загуби много повече от хора, които ще се откажат да влизат, защото не могат да играят нормално, от колкото ако се изгонят няколко човека, които явно нарушават правилата на сървъра и си правят каквото искат. Ако има алтернативно решение, окей, чудесно, нека бъде предложено, но докато няма такова, бъгерите или трябва да се наказват, или явно както ти предлагаш - да се оставят да правят каквото си искат, защото инъче сървъра ще загуби популация. Същата тази популация, която едва ли му трябва, защото същата тази популация, от бъгери, пречат на другата част от популацията, която иска да си играе честно.
Окей, да не е бан, това е едно от предложенията ми, нека тогава на бъгерите се поставя (рандом цифра дни) дезертьор. Същият през това време ще може да прави каквото си иска, но няма да пречи на другите по бг-тата, така няма да намалява популацията, а играчите които искаме да играем честно - ще имаме тази възможност.

Едно не мога да разбера, защо и двамата се опитвате да ме убедите, че не съм прав да искам наказяние за хора, които пречат на мен, предполагам и на доста други играчи, да играят както трябва? И защо се опитвате да ме убедите, че същите тези бъгери, не трябва да се закачат, все едно като ги оставиш на мира това ще е в плюс за самият сървър, а наказанието им ще окаже отрицателно влияние на сървъра?
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Strand of the Ancients
« Отговор #6 -: Май 06, 2011, 05:03:30 pm »
Абе мой ти отказваш да приемеш простичък факт.НЕ Е ЧЕСТНО 10-15 ЧОВЕКА ДА ОПИРАТ ПЕШКИРА!!!Татуирай си го на ръцете ако трябва.Я се замисли-карам си аз танка и виждам mage(arcane бот дето си е изхабил цялата мана да спами бласта и сега няма за mana shield) слизам праскам му кил шот и се качвам и БАМ-ГРЕДА.Танка пълен и саднатия бот ме репортва.Това с дезертьора е приложимо,но не е ли по-добре да се спрът тези бъгнати BG?От шест(мисля) 2 са бъгнати Sota и IoC.Вместо да се спрат докато не се намери решение се правят подобни теми в които всеки пикае против вятъра и отказва да приеме,че това не е топъл дъжд.Но веднага се появява един форумен любител дето не  е стъпвал в BG и казва-Като не ти харесва не играй.Ако искаш направи една анкета кое е по-добре.Шпионски игри епизод 503 или спиране на въпросните неща.

пп:а едно време колко хубаво беше само с WSG(тук таме някой маг с invis и nitro boots however)
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Strand of the Ancients
« Отговор #7 -: Май 06, 2011, 05:18:45 pm »
Абе мой ти отказваш да приемеш простичък факт.НЕ Е ЧЕСТНО 10-15 ЧОВЕКА ДА ОПИРАТ ПЕШКИРА!!!Татуирай си го на ръцете ако трябва.Я се замисли-карам си аз танка и виждам mage(arcane бот дето си е изхабил цялата мана да спами бласта и сега няма за mana shield) слизам праскам му кил шот и се качвам и БАМ-ГРЕДА.Танка пълен и саднатия бот ме репортва.Това с дезертьора е приложимо,но не е ли по-добре да се спрът тези бъгнати BG?От шест(мисля) 2 са бъгнати Sota и IoC.Вместо да се спрат докато не се намери решение се правят подобни теми в които всеки пикае против вятъра и отказва да приеме,че това не е топъл дъжд.Но веднага се появява един форумен любител дето не  е стъпвал в BG и казва-Като не ти харесва не играй.Ако искаш направи една анкета кое е по-добре.Шпионски игри епизод 503 или спиране на въпросните неща.

пп:а едно време колко хубаво беше само с WSG(тук таме някой маг с invis и nitro boots however)

Разбира се всеки може да прави разлика, когато някой слиза да прасне кил шот, на някой мейдж, които няма мана за мана шийлд, и когато същият този слиза след като е разбил вратата, за да напълни машинката, нали ? :>

Ти явно не ме разбра, никъде не е казано да се поставят всички под общ знаменател, но когато някой го прави нарочно и целенасочено, а не за да убие някой мейдж, които няма мана за мана шийлд, то същият този трябва да се накаже, ти как мислиш ? Защо да се спират въпросните бг-та ? Защото някой не може да играе съгласно правилата на сървъра и затова трябва другите, на които въпросният бг се харесва и могат да играят съгласно правилата, да губят ? Е малко нечестно, не мислиш ли ? :>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Strand of the Ancients
« Отговор #8 -: Май 06, 2011, 08:01:36 pm »
Разбира се всеки може да прави разлика, когато някой слиза да прасне кил шот, на някой мейдж, които няма мана за мана шийлд, и когато същият този слиза след като е разбил вратата, за да напълни машинката, нали ? :>

Ти явно не ме разбра, никъде не е казано да се поставят всички под общ знаменател, но когато някой го прави нарочно и целенасочено, а не за да убие някой мейдж, които няма мана за мана шийлд, то същият този трябва да се накаже, ти как мислиш ? Защо да се спират въпросните бг-та ? Защото някой не може да играе съгласно правилата на сървъра и затова трябва другите, на които въпросният бг се харесва и могат да играят съгласно правилата, да губят ? Е малко нечестно, не мислиш ли ? :>

Тогава нека пуснем една анкета и видим всеобщото мнение?Така можем да спорим доста дълго време.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Strand of the Ancients
« Отговор #9 -: Май 07, 2011, 12:23:17 pm »
Как няма да намале като има банати хора заради глупости ?И се зачита мнението на някакви смешки.Ако гм се стегнат и админа даде 10 дена 10х и несе слушат смешки а самите гм да си решават и да няма хора с привилегии и тогава alein ще му се наложи да взема още машини че сегашната няма да може одаржа сама всички  :-)
а колкото до бг секи го прави това дори и ти самия така че  :cap:

Що се залъгваш , че с 10х се набира огромно количество популация ?Искаш ли да ти обясна , какво става?
Имаш 300 онлайн (грубо казано) нормално всеки ден.Пуска се 10х и следва ... 350 - 380 онлайн.От тези 50 - 70 броя има поне 7 - 10 хакера (speed , fly , etc. ) 50-55 Alt.-a и едва дозина (може и по-малко) нови играчи.А от старите 300 - поне 50-60 се броят като AFK , защото си влачат main chars зад алтовете.
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Strand of the Ancients
« Отговор #10 -: Май 07, 2011, 01:58:24 pm »
дори и ти самия така че  :cap:

 :doh:
Първо, едва ли знаеш кой е героя ми, второ - никога не ползвам бъгове (дори не малко пъти са ме псували, че не искам да сляза от машинката да се напълни), ама нали си от хитрите, треа се говорят глупости, инъче прекалено бързо ще затъпееш.

Ти не беше ли същият онЗи, дет го отнесе точно заради ползване на хакове/бъгове ?

Ако е така - ясно защо толкова много си против наказването на бъгерите :>

п.с. гъзар, не претендирам че аз пиша грамотно, но теб горещо те съветвам да залегнеш малко над българския, че трудно ти се следи мисълта. Не го приемай като заяждане, по-скоро като съвет.
« Последна редакция: Май 07, 2011, 02:01:09 pm от zeraful »
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен gazar

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 252
  • EVO Karma: -38
  • Side: For The Alliance
Re: Strand of the Ancients
« Отговор #11 -: Май 07, 2011, 02:59:15 pm »
:doh:
Ти не беше ли същият онЗи, дет го отнесе точно заради ползване на хакове/бъгове ?

Ако е така - ясно защо толкова много си против наказването на бъгерите :>
хехе
Грешка!!!