Автор Тема: Spam  (Прочетена 4096 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Spam
« -: Ноември 14, 2010, 12:35:52 pm »
Не му е за пръв път, нито за втори, още по малко за трети. При този потребител това е практика. Мисля че трябва да му се обърне внимание от екипа на сървъра.

http://prikachi.com/images/753/2665753R.jpg

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re: Spam
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2010, 03:19:41 pm »
И аз щтях да ти го спамя нестига дет неможе те удряме и че не може и да спамиме така ли  :down: :down: :down:

Поздрави:Calios,Steve,Klanica :D
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Spam
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2010, 03:28:31 pm »
Не му е за пръв път, нито за втори, още по малко за трети. При този потребител това е практика. Мисля че трябва да му се обърне внимание от екипа на сървъра.

http://prikachi.com/images/753/2665753R.jpg

Ти с какво си по-специален,че хората които ти спамят трябва да се наказват?Може би с това,че "много разбираш" от играта?Толкова,че не знаеш /ignore функцията или че си "животно" в PvP цял wrathfull си събрал.

И ти и другия "майстор" Lotus земете се стегнете в кръста 200 лева за избиване на комплекси в игра давате а няколко реда текст не може да изтърпите.

Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Spam
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2010, 04:41:31 pm »
 curvylan.  Ти пък в качеството си на какъв се обаждаш не ми стана ясно. Част от администрацията на сървъра ли си, да беше писал. Че си поел роля на адвокат, това се вижда. В момента обаче се репортва нарушение и се чака отговор на човек от екипа на сървъра, а не се коментира кой колко разбира от евенти, инстанции, батълграунди и т.н.т. Погледнато под определен ъгъл, твоите коментари по темата също са спам, тъй като не се коментира действието на потребителя, а се напада на лична основа репортващия. Ако не се сещате двамата с pain, крайно време е някой да ви го каже -никой не е длъжен да търпи простотиите на потребители в сървъра.
Доколко спама се счита за нарушение, информирайте се от пояснението на подфорума - Поддържайте ни информирани за спамери, измамници, хакери, бъгери и др. подобни нарушители. Както писах в предния пост - това не се случва за пръв път с този играч, нито за втори, нито за трети - http://prikachi.com/images/564/2666564S.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/570/2666570J.jpg

Best regards: Daylight
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 04:45:13 pm от daylight »

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Spam
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2010, 05:40:46 pm »
До голяма степен с намесването ми в тая тема по твоята логика и аз ще мина към спамерите...Както много други са го казвали и аз ще повторя ясно и точно -> Ако решите да баннвате или гоните от сървъра и подобни заради спам ще е ужвасна грешка.Ако искаш Ти Daylight да намалее така и малката ни попучация може да почнеш с натискане на ALT F4 (не го приемай като убида или нападка ,па и да го приемеш не ми пука) в другия случай преглътни гордостта си че си умрял и са ти спамнали нещо отгоре. Не съм обеден на 100% но мисля че ако се разровя и аз мога ти искарам скрийн как "се смееш" на нечий труп и к'во от това?
Ма много се вживявате в играта ...пийте една студена вода и толкоз.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Spam
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2010, 06:47:02 pm »
Sapphiron, мисля че не можеш да схванеш за какво е писано в темата. Не си мисли за вживяване в играта, за това че някой убил друг и т.н.т. Аз играя за удоволствие, но това не значи че съм длъжен да търпя дивотии.
Говоря за системните нарушенията на потребител с герой Venomanser.
С удоволствие бих разгледал скрийншотове на мои герои с подобни нарушения. Искаш ли да си разровя из компютрите си за още снимки на Venomanser? Популацията може би е малка, но значи ли това, че оправдаваш действията му и ги намираш за приемливи?
Не ми предлагай да спра да влизам в сървъра. Предложи го на  Venomanser. Не мисля че ще ми липсва много. Искате всички да играете в хубав сървър, с правила, да ви се решават проблемите по възможно най-бързия и добрия начин. Как ще стане това? Пускам репорт за нарушение и ти си третия "адвокат" който пише - ами голяма работа, какво от това...  Ами нищо не е направило момчето. Ако иска - ще вземе и ще препикае някой ъгъл на Витошка, Позитано, или фасадата на някое посолство  в 12ч. по обед. Да, ама не. Научете се да поемате отговорност за действията си.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Spam
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2010, 06:52:03 pm »
http://www.evowow.com/index.php?page=16 цитирай ми момента "Забранено е спаменето на височаещи личности".Ако си мислиш,че си единствения дето яде макро /rude не си.Много ми е интересно това с какво ти пречи.Играеш с 5 MB компютър,че ти насича или просто се изцепваш тука от нямане на работа?Я се сети каква "яка" реклама на сървъра е тази-тук банваме спамери за всяко ваше обидно действие в играта може да бъдете наказан.

Щом на играча му е за 500 път това какво те кара да мислиш че няма да има 501?

Нарушение доколкото аз знам е когато някой вреди (умишлено) на друг/и хора.Конкретно за един пиратски сървър това са знайни и незнайни чиийтове,хакчета бъгове (ОП itemi).Но конкретния играч вреди(или по скоро дразни) ТЕБ и САМО ТЕБ може би и някой друг участник в BG-то,но при положение,че само ти плачеш ме съмнява.
Ми кво ще кажеш и да банват corpse camper-ите и те тровят живота на хората,нали?

пп:Повечето хора при BG или арена гледат combat log-a хем не ти пеят на главата по /w хем не виждаш "battelground командирите"

Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Spam
« Отговор #7 -: Ноември 14, 2010, 07:08:24 pm »
Calios, curvylan, Sapp, това дето го говорите са кретенизми. Нима ще ви е приятно всички да почнат да ви спамят така, да ви обиждат? Тъпо и некултурно е. Не искам да се впускам в големи коментари, понеже няма да ги прочетете. Това, че е дал пари за сървъра (защото няма подарен предмет) да не го прави престъпник? Стига сте се оповавали на тъпата страна. Имайте малко доблест и започнете да се справяте с проблемите, не само да мрънкате, че не може да направите нещо от първия път. Когато решите да си имате деца и от първия път приятелката/жена ви не забременее, ще почнете да мрънкате, че тя е виновна? :freak:

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Spam
« Отговор #8 -: Ноември 14, 2010, 08:33:59 pm »
curvylan, изглежда трябва да ти се обясни по бавно, за да имаш възможност да осмислиш написаното.

"Ако си мислиш,че си единствения дето яде макро /rude не си"
Малко ме интересува дали съм единствения, или има и други.

"банваме спамери за всяко ваше обидно действие в играта може да бъдете наказан"
Играта тук е превилегия, а не право за всички включително и за мен. След като аз мога да отговарям за действията си в сървъра, другите също могат.

"Щом на играча му е за 500 път това какво те кара да мислиш че няма да има 501"
Искаш ли да ти кажа начина по който няма да го направи за 501'ви път, или сам се досещаш за какво иде реч. Факта че си толкова усърден в пледоарията, ясно говори сам по себе си - нарушение на правилата има.
Няколко потребителя омазват темата, за да не се стигне до бан на многоуважавания им приятел и съиграч /не че им пука ако от сървъра се махнат няколко човека заради нарушения - ако са алианси - толкова по-добре/, нищо че е в издънка за незнам си кой път.

"Нарушение доколкото аз знам е когато някой вреди (умишлено) на друг/и хора."
Ако спама не е нарушение - да си направя ли герой от ордата /става за 2 минути/ и да ти напълня пощата в играта със стотина писма? След като ми сложиш ignore, ще си направя нов герой и отново ще следва процедурата /това е нещо ново като начин на мизерия в рамките на сървъра/.  Ако търсиш умисъл - веднага ти казвам една причина точно в твоя стил на изразяване - умишлено пречене на координацията на играчи на алианса в батълграунд и мелета. Това определение те устройва нали?

"Конкретно за един пиратски сървър това са знайни и незнайни чиийтове,хакчета бъгове"
Дръж се с уважение. Сървърът се води частен. "Пиратски сървър" е понятие което отдавна би трябвало да ви е излязло от главите. Екипа прави всичко възможно за да се забавлявате на ниво. Всички забелязани проблеми се репортват и се чака решение от екипа на сървъра.

"Но конкретния играч вреди(или по скоро дразни) ТЕБ и САМО ТЕБ може би и някой друг участник в BG-то,но при положение,че само ти плачеш ме съмнява."
По-горе ти писах - малко ме интересува дали съм единствен. Щом има нарушение - ще има и репорт. От там нататък е административно решение за това какво се прави в този случай. Особенно като е за 500'тен път и се чака 501'вия.

"Ми кво ще кажеш и да банват corpse camper-ите и те тровят живота на хората,нали?"
Говорим за конкретен играч и действията му, а не за други неща. Не се мъчи да разводняваш темата.  Ако имаш проблеми от друг характер засягащи играта ти в сървъра - правиш си тема в съответния раздел.

"Повечето хора при BG или арена гледат combat log-a хем не ти пеят на главата по /w хем не виждаш "battelground командирите"
Всеки гледа каквото мисли че трябва.

Та така curvylan, къде са коментарите на Venomanser за действията му? Че се пробваш за адвокат - пробваш се, но най-вече той има правото да пише, не аверчетата му.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Spam
« Отговор #9 -: Ноември 14, 2010, 09:29:30 pm »
Хайде стига глупости,пак ли ще започнем по старият път със банването на хора заради спам?
Все още ви се чудя,какво ви пречи толкова много,ако не му обръщаш внимание ще спре.
Тук сме за да се забавляване и да си играем играта,не да се чудим кой за какво да бъде баннат.
Осъзнайте се малко,заради такива глупости останахме 200 човека,дали в Близард  ще баннат всеки написал 10 пъти /rude?
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Spam
« Отговор #10 -: Ноември 14, 2010, 10:25:05 pm »
curvylan, изглежда трябва да ти се обясни по бавно, за да имаш възможност да осмислиш написаното.

"Ако си мислиш,че си единствения дето яде макро /rude не си"
Малко ме интересува дали съм единствения, или има и други.

"банваме спамери за всяко ваше обидно действие в играта може да бъдете наказан"
Играта тук е превилегия, а не право за всички включително и за мен. След като аз мога да отговарям за действията си в сървъра, другите също могат.

"Щом на играча му е за 500 път това какво те кара да мислиш че няма да има 501"
Искаш ли да ти кажа начина по който няма да го направи за 501'ви път, или сам се досещаш за какво иде реч. Факта че си толкова усърден в пледоарията, ясно говори сам по себе си - нарушение на правилата има.
Няколко потребителя омазват темата, за да не се стигне до бан на многоуважавания им приятел и съиграч /не че им пука ако от сървъра се махнат няколко човека заради нарушения - ако са алианси - толкова по-добре/, нищо че е в издънка за незнам си кой път.

"Нарушение доколкото аз знам е когато някой вреди (умишлено) на друг/и хора."
Ако спама не е нарушение - да си направя ли герой от ордата /става за 2 минути/ и да ти напълня пощата в играта със стотина писма? След като ми сложиш ignore, ще си направя нов герой и отново ще следва процедурата /това е нещо ново като начин на мизерия в рамките на сървъра/.  Ако търсиш умисъл - веднага ти казвам една причина точно в твоя стил на изразяване - умишлено пречене на координацията на играчи на алианса в батълграунд и мелета. Това определение те устройва нали?

"Конкретно за един пиратски сървър това са знайни и незнайни чиийтове,хакчета бъгове"
Дръж се с уважение. Сървърът се води частен. "Пиратски сървър" е понятие което отдавна би трябвало да ви е излязло от главите. Екипа прави всичко възможно за да се забавлявате на ниво. Всички забелязани проблеми се репортват и се чака решение от екипа на сървъра.

"Но конкретния играч вреди(или по скоро дразни) ТЕБ и САМО ТЕБ може би и някой друг участник в BG-то,но при положение,че само ти плачеш ме съмнява."
По-горе ти писах - малко ме интересува дали съм единствен. Щом има нарушение - ще има и репорт. От там нататък е административно решение за това какво се прави в този случай. Особенно като е за 500'тен път и се чака 501'вия.

"Ми кво ще кажеш и да банват corpse camper-ите и те тровят живота на хората,нали?"
Говорим за конкретен играч и действията му, а не за други неща. Не се мъчи да разводняваш темата.  Ако имаш проблеми от друг характер засягащи играта ти в сървъра - правиш си тема в съответния раздел.

"Повечето хора при BG или арена гледат combat log-a хем не ти пеят на главата по /w хем не виждаш "battelground командирите"
Всеки гледа каквото мисли че трябва.

Та така curvylan, къде са коментарите на Venomanser за действията му? Че се пробваш за адвокат - пробваш се, но най-вече той има правото да пише, не аверчетата му.

отговори ми на следните два въпроса и преставам с "адвокатстването"(правя го защото нежни души като тебе утре като нищо ще искат бан за това че им храня майките)

Какво ти пречат 7 реда текст

Къде видя в правилата забранено е спаменето

Calios, curvylan, Sapp, това дето го говорите са кретенизми. Нима ще ви е приятно всички да почнат да ви спамят така, да ви обиждат? Тъпо и некултурно е. Не искам да се впускам в големи коментари, понеже няма да ги прочетете. Това, че е дал пари за сървъра (защото няма подарен предмет) да не го прави престъпник? Стига сте се оповавали на тъпата страна. Имайте малко доблест и започнете да се справяте с проблемите, не само да мрънкате, че не може да направите нещо от първия път. Когато решите да си имате деца и от първия път приятелката/жена ви не забременее, ще почнете да мрънкате, че тя е виновна? :freak:
сексът какво общо има с "темата"?
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 10:30:48 pm от curvylan »
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Spam
« Отговор #11 -: Ноември 14, 2010, 10:54:26 pm »
 :puppyeyes: нима момчето не може да види тъмната реалност :freak: спамът е глупост. в Blizzard има бан за спам, когато се докладва около 3 пъти се получава 1 час бан, ако се докладва отново - 1 ден, и така се увеличава до 7 дни за спам, защото е тъпо.

Неактивен KoTeTo

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 352
  • EVO Karma: 56
    • Minions of Destruction guild
  • ISP: PowerNet
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Kote
Re: Spam
« Отговор #12 -: Ноември 15, 2010, 12:05:09 am »
Много често някой спами по подобен начин и някък си, да си затвориш очите не е проблем. Проблема е, че други го правят системно. Всички сте наясно, че още от едно време се докладваше за спам и хората получаваха наказания. В момента е изтървана работа защото много от спамерите ги бие комплекса, а и трябва да ги забележат другите иначе няма как.
Venomancer-а понеже през по-голямата част от времето в играта е в стелт и явно има нужда да бъде забелязан и затова спам.

Не мисля, че е нужно накой да бъде баннат, просто малко повече етика. За мен подобни FLOOD глупости, са си тъпизъм, който е ужасно незначителен и ненужен. 99% от играчите биха се провокирали да пуснат подобна тема и само 1% да защитят тъпизма наречен spam/flood .

Да си призная темата ми е тъпа, но ме провокира изказването, кой колко пари бил дал и какъв бил и т.н. Само да пояна, че хората дали пари са подпомогнали всички ние да седим и да спамим по един или друг начин. В голяма част от случаите, хората са коректни, постоянни и грамотни. Престанете с тези аргоменти за пари, про-та, тинтири-минтири ...

Kote - pve Mage
Guild --> http://wow.pin2.net/

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Spam
« Отговор #13 -: Ноември 15, 2010, 03:11:15 am »
Благодаря на екипа за отговора.

curvylan, такива като теб могат да "хранят" майки по форуми. Пробвай F2F с някоя нежна душа, но преди това си плати здравните осигуровки.  :freak:


Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Spam
« Отговор #14 -: Ноември 15, 2010, 09:33:44 am »
:puppyeyes: нима момчето не може да види тъмната реалност :freak: спамът е глупост. в Blizzard има бан за спам, когато се докладва около 3 пъти се получава 1 час бан, ако се докладва отново - 1 ден, и така се увеличава до 7 дни за спам, защото е тъпо.
Да приемем, че сме го наказали с 1 час бан. Ако се случи отново ,за този потребител ще има 1 ден бан.  :clover: