Автор Тема: Да преборим скуката  (Прочетена 55298 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Fustuuuk

  • Knight
  • *
  • Публикации: 29
  • EVO Karma: 3
  • Нема правда нема ред вадим к*рооо и напред !!!
Re:Да преборим скуката
« Отговор #330 -: Март 29, 2010, 04:55:38 pm »
... но тои решил да млъкне и да спре с този безсмислен спам защото кармата му намалявала безусетно ...  :smart: :smart: :smart:
/ Ggalgazara / Paladin 80 lvl  / Algazzara / DK 80 lvl /

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Да преборим скуката
« Отговор #331 -: Март 29, 2010, 04:56:31 pm »
... но тои не се базикал което предизвикало в стомаха на сички ...

При повечето хора обаче се получило разтройство на психиката.. а пък и в стомасите :lol:.. или не! Не на всички! Само при Betrayal се получило така, защото бил толкова вманиачен в играта, че нейното прекъсване, би означавало за него края на света. Та за това, той решил да си намери нов сървър за през тези два дни, че да не дойде края на света. Друг подобен маниак - Kishkuman пък, направо тръгнал да си реже вените... пфф чакайте малко... дааа моя грешка :wink:. Всъщност става въпрос за един и същи човек :rofl:
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен Betrayal

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 425
  • EVO Karma: -90
  • evo user
Re:Да преборим скуката
« Отговор #332 -: Март 29, 2010, 05:06:00 pm »
При повечето хора обаче се получило разтройство на психиката.. а пък и в стомасите :lol:.. или не! Не на всички! Само при Betrayal се получило така, защото бил толкова вманиачен в играта, че нейното прекъсване, би означавало за него края на света. Та за това, той решил да си намери нов сървър за през тези два дни, че да не дойде края на света. Друг подобен маниак - Kishkuman пък, направо тръгнал да си реже вените... пфф чакайте малко... дааа моя грешка :wink:. Всъщност става въпрос за един и същи човек :rofl:
/bravo  - да ти кажа за мене няма проблем ,4е сървара се "up-va"даже се радвам  :clover:
за мене WoW е просто игра,която я играя за кеф,ако за теб е нещо пове4е "sorry"
явно ти е проблем,4е съм ранк 1  или 4е имам "Onyxia drake" :freak:
играеме аз и брат ми ако не знаеш или от токва много игра маи ти трябва психолог  :doh: -аз на това му викам завист  :confused:

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Да преборим скуката
« Отговор #333 -: Март 29, 2010, 05:13:39 pm »
/bravo  - да ти кажа за мене няма проблем ,4е сървара се "up-va"даже се радвам  :clover:
за мене WoW е просто игра,която я играя за кеф,ако за теб е нещо пове4е "sorry"
явно ти е проблем,4е съм ранк 1  или 4е имам "Onyxia drake" :freak:
играеме аз и брат ми ако не знаеш или от токва много игра маи ти трябва психолог  :doh: -аз на това му викам завист  :confused:

А аз на това му викам гордост, надменност и тн... Само един "прощапулник" може да твърди, че е най-добрия холи пала. Не в сървъра - в БЪЛГАРИЯ! Хаха, дечко, кой знае какъв лейм си. Със сигурност знам, че не си най-добрия пала в сървъра, да не говорим в БГ. А, не се хвали с "Onyxia drake". Всеки може да си го открадне на МЛ, като теб. Айде, зарибявай.
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Да преборим скуката
« Отговор #334 -: Март 29, 2010, 05:33:39 pm »
А аз на това му викам гордост, надменност и тн... Само един "прощапулник" може да твърди, че е най-добрия холи пала. Не в сървъра - в БЪЛГАРИЯ! Хаха, дечко, кой знае какъв лейм си. Със сигурност знам, че не си най-добрия пала в сървъра, да не говорим в БГ. А, не се хвали с "Onyxia drake". Всеки може да си го открадне на МЛ, като теб. Айде, зарибявай.

+1 карма. Там е работата, че той е бил капитана на raid групата и e roll-нал 30+, а Khia е roll-нал най - много от всички (98 или 99, ще те излъжа, но е едно от двете) и Betrayal му го е взел (откраднал) и след това стана същински скандал на world чата - ОНЯ СЕ ХВАЛЕШЕ С ДРАКОНА ! И дори си признаваше, едва ли не с гордост, че го е откраднал, казвайки, че - цитирам "много хубаво се било получило да си го вземе този дракон, защото за него би дал и 50лв" нещо от сорта каза... Няма да го коментирам повече този човек !
« Последна редакция: Март 29, 2010, 05:36:25 pm от S_|_Asher »
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Да преборим скуката
« Отговор #335 -: Март 29, 2010, 06:17:07 pm »
/bravo  - да ти кажа за мене няма проблем ,4е сървара се "up-va"даже се радвам  :clover:
за мене WoW е просто игра,която я играя за кеф,ако за теб е нещо пове4е "sorry"
явно ти е проблем,4е съм ранк 1  или 4е имам "Onyxia drake" :freak:
играеме аз и брат ми ако не знаеш или от токва много игра маи ти трябва психолог  :doh: -аз на това му викам завист  :confused:

Както на Ulldissox му махнаха епик мейса от улдуар, който се събира с 30 фрагмента, защото той просто си е паднал от бос, така и на теб трябва да ти махнат Ониксия дрейка, защото е паднал на 10 плейър мод, а трябва на 25, тъй че не се хвали много много, защото може да ти стане много ''sad''.И м/у другото не ти завиждам въобще за този маунт, но ме е яд, че има хора който ти завиждат, а това те прави щастлив..

Неактивен Betrayal

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 425
  • EVO Karma: -90
  • evo user
Re:Да преборим скуката
« Отговор #336 -: Март 29, 2010, 06:23:23 pm »
Както на Ulldissox му махнаха епик мейса от улдуар, който се събира с 30 фрагмента, защото той просто си е паднал от бос, така и на теб трябва да ти махнат Ониксия дрейка, защото е паднал на 10 плейър мод, а трябва на 25, тъй че не се хвали много много, защото може да ти стане много ''sad''.И м/у другото не ти завиждам въобще за този маунт, но ме е яд, че има хора който ти завиждат, а това те прави щастлив..
говориш глупости,а колкото до дракето провери пак  :clover:
имам атлас лоот и си пише ,4е пада на хероик/нормал  :idea:

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Да преборим скуката
« Отговор #337 -: Март 29, 2010, 06:24:43 pm »
Както на Ulldissox му махнаха епик мейса от улдуар, който се събира с 30 фрагмента, защото той просто си е паднал от бос, така и на теб трябва да ти махнат Ониксия дрейка, защото е паднал на 10 плейър мод, а трябва на 25, тъй че не се хвали много много, защото може да ти стане много ''sad''.И м/у другото не ти завиждам въобще за този маунт, но ме е яд, че има хора който ти завиждат, а това те прави щастлив..

+1 карма и на тебе loon-чо, само че, май съм ти я add-нал малко предварително :)
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Да преборим скуката
« Отговор #338 -: Март 29, 2010, 06:34:14 pm »
говориш глупости,а колкото до дракето провери пак  :clover:
имам атлас лоот и си пише ,4е пада на хероик/нормал  :idea:

Guess again, http://www.wowhead.com/?npc=10184#normal-10-drops покажи къде точно в нормал дропа има маунта, че аз не го намерих :)

Неактивен llewella

  • Knight
  • *
  • Публикации: 25
  • EVO Karma: 2
  • evo user
Re:Да преборим скуката
« Отговор #339 -: Март 29, 2010, 06:39:01 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=8zGVO7-qk6c  утрепте скуката и липсата на сървар с малко прятни емоции, стига сте хапали като побеснели кучета  :freak:

http://www.youtube.com/watch?v=ltM5jHIJFw4  - за всички маниаци  :up:
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн.
I am not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Да преборим скуката
« Отговор #340 -: Март 29, 2010, 06:39:44 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=8zGVO7-qk6c  утрепте скуката и липсата на сървар с малко прятни емоции, стига сте хапали като побеснели кучета  :freak:
То вече има сървър  :freak:

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Да преборим скуката
« Отговор #341 -: Март 29, 2010, 07:19:55 pm »
Guess again, http://www.wowhead.com/?npc=10184#normal-10-drops покажи къде точно в нормал дропа има маунта, че аз не го намерих :)
Kishkuman, да не очаквам отговор, така ли?

Неактивен Betrayal

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 425
  • EVO Karma: -90
  • evo user
Re:Да преборим скуката
« Отговор #342 -: Март 29, 2010, 08:06:36 pm »
Kishkuman, да не очаквам отговор, така ли?
ето ти отговор псуваи на воля  :clover:

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Да преборим скуката
« Отговор #343 -: Март 29, 2010, 08:08:18 pm »
и тая тема освинихте,засрамете се бе :doh:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Да преборим скуката
« Отговор #344 -: Декември 02, 2010, 04:38:38 pm »
И така нека възродим темата  :fun: ще е добре да прочетете 1вият пост :Р
Имало едно време , един заек и , един таралеж.Те били неразделни другари , но един ден ......  :clover:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard