Автор Тема: Защо никой ГМ не ми помага?  (Прочетена 1603 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bloodpriest

  • Гост
Защо никой ГМ не ми помага?
« -: Септември 13, 2007, 01:47:42 pm »
Добре , играя си с Хънтър и сам над 10 лвл и нямам Пет щот Q за Пет го няма при никои Трайнер , после питах хората в играта и те ми казаха да се обърна към някои ГМ . Постоянно гледах дали ГМ ще влезе , после влезе един и го питах дали може да ми даде Q за Пет или там каквото се прави . Но тои просто не ми обърна внимание и след време си излезе без да ми каже нищо...
Разочарован сам , можеше поне да ми каже да изчакам още...но нищо.

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Защо никой ГМ не ми помага?
« Отговор #1 -: Септември 13, 2007, 02:06:15 pm »
Нямах време да ти отговоря, пък и не мога така да давам куестове. Питай други hunter-и.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Защо никой ГМ не ми помага?
« Отговор #2 -: Септември 13, 2007, 03:49:09 pm »
Куеста не работа няма какво да пита. Въпроса е че когато ГМ влезе сички започват ГМ ГМ ГМ ГМ ГМ ГМ ГМ ГМ ГМ, както той каза ако сабира по 1 лев за сяко ГМ ше стане милионер. Аз имах проблем изчаках сички да са изкажат и се изказах последен. Вярно чаках ама го получих без да се дразня.

Krank

  • Гост
Re: Защо никой ГМ не ми помага?
« Отговор #3 -: Септември 17, 2007, 10:37:55 am »
като влезе ГМ си4ки лаинари по4ват ае на инст плс ГМ ае на иснт зада отиде ГМ-то да е танк или хелер и после сервара БИЛ 4естен на кои сервар ТАНКА Е ГМ  ИЛИ ХЕЛЕР prosto WTF инъ4е сервара е "супер 4естен" и трябва да се бан героите коита са дигали и които не биват харесвани защото земат итеми от БОСС просто прекрасен сервар (ти оцени тоя сервар с 50 хиляди звезди) единствения ГМ които става е Grimmjow(Прес).А другите мога ги опиша с 2 думи  и една сри4ка  :doh:праят си ташаци