Автор Тема: [FIXED][spell][34600]Snake trap е бъгав  (Прочетена 5537 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #15 -: Май 31, 2010, 11:51:31 am »
 :offt:
Тринити та тринити сички това приказвате а 80% не пробваха тест сървъра на тринити....Нищо незнаете само говорите
П.С. Отделно ако минаваме на трините все още няма начин как да бъдат прехварлени геройте,което означава че сичко от сегашния ти мангос и герой абе сичко ще бъде забравено и няма да го има и ти гарантирам това стане ли сървъра ще пропадне на 100%
И ти недей да се изказваш неподготвен, админ ли си, комп.специалист ли какво? Имаше преди месеци, тестов реалм на Тринити на който ни бяха прехвърлени героите както си бяха от Мангос ... тествахме, писахме - таланти магии бяха с една идея по-добре(аз съм ловец и поне на него), но имаше разни други подробности бъгнати ... Решението не е толкова просто, защото ТРЯБВА да се занимава някой специалист с цялата процедура на съвсем друга система която не е кой знае колко по-добра и с множество неизвестни ... а Мангос си го знаят, и админа като има семейство/работа/+играе в Близард=няма много време=та затова предполагам че останахме на Мангос?
Това е брат ми, аз се преместих в Близард в тази връзка ... защото една година писахме, донейтвахме, и пак писахме на форума но нямаше голям смисъл. Това е просто реалм, е така пуснат за забавление на който иска безплатно да играе без много много да се изисква и да се вживяваме - късно го разбрах, но "по-добре късно отколкото никога". Виж админите че играят в Близард - защо ли? Надявам се правилно ме разбра?

П.С> не си хаби нервите, ако те устройва wow.evo.bg играй в него, ако не хващай пътя - админите го казват, и аз ще ти го дам като съвет ... играта е да се забавляваме а не да се ядосваме, поздрави и приятна игра.  :clover:

Неактивен Zuben

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -3
  • evo user
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #16 -: Май 31, 2010, 11:55:50 am »
:offt:И ти недей да се изказваш неподготвен, админ ли си, комп.специалист ли какво? Имаше преди месеци, тестов реалм на Тринити на който ни бяха прехвърлени героите както си бяха от Мангос ... тествахме, писахме - таланти магии бяха с една идея по-добре(аз съм ловец и поне на него), но имаше разни други подробности бъгнати ... Решението не е толкова просто, защото ТРЯБВА да се занимава някой специалист с цялата процедура на съвсем друга система която не е кой знае колко по-добра и с множество неизвестни ... а Мангос си го знаят, и админа като има семейство/работа/+играе в Близард=няма много време=та затова предполагам че останахме на Мангос?
Това е брат ми, аз се преместих в Близард в тази връзка ... защото една година писахме, донейтвахме, и пак писахме на форума но нямаше голям смисъл. Това е просто реалм, е така пуснат за забавление на който иска безплатно да играе без много много да се изисква и да се вживяваме - късно го разбрах, но "по-добре късно отколкото никога". Виж админите че играят в Близард - защо ли? Надявам се правилно ме разбра?

П.С> не си хаби нервите, ако те устройва wow.evo.bg играй в него, ако не хващай пътя - админите го казват, и аз ще ти го дам като съвет ... играта е да се забавляваме а не да се ядосваме, поздрави и приятна игра.  :clover:

Мерси жалко, че хора като теб са напуснали сървъра.
Е няма какво да ви кажа повече той каза всичко, приатен ден ви желая
Никога не прави това, което не искаш някой друг да ти направи.

Night Elf - Rogue Zuben BloodElf - Mage Elizza

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #17 -: Май 31, 2010, 12:22:42 pm »
Тестови сървари божеееее.  :down:.. Копнете драгонфайър , уоускейп , rtkgaming wow, абе квото и да е ама да се фикснат работите..   :fun:Не е важно да сме на най-високия пач ами да работи всичко , хората да се забавляват и т.н  :cool:. Добре де кажете защо някой страничен човек би решил да дойде тук а не в ДФ или РТК гейминг?  :cap: Минете тринити или се поровичкайте всички ,, аз търся форуми фиксове нещо ...  :rolleyes: Не всичко са админите те само местят папките и сме готови. Помъчете се  :doh:  :smart:
НЕ ПРАВЯ РЕКЛАМА НА НИКОЙ СЪРВАР !

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #18 -: Юни 01, 2010, 10:28:04 pm »
моля направете нещо по проблема ,че вече е нетърпимо! :doh: :down:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #19 -: Юни 02, 2010, 01:14:22 pm »
Тестови сървари божеееее.  :down:.. Копнете драгонфайър , уоускейп , rtkgaming wow, абе квото и да е ама да се фикснат работите..   :fun:Не е важно да сме на най-високия пач ами да работи всичко , хората да се забавляват и т.н  :cool:. Добре де кажете защо някой страничен човек би решил да дойде тук а не в ДФ или РТК гейминг?  :cap: Минете тринити или се поровичкайте всички ,, аз търся форуми фиксове нещо ...  :rolleyes: Не всичко са админите те само местят папките и сме готови. Помъчете се  :doh:  :smart:
НЕ ПРАВЯ РЕКЛАМА НА НИКОЙ СЪРВАР !

то ако ставаше ей така копи пейст хохохо мечти мечти причината хората да играят в дф примерно е че там всеки дебилен бот може да се облече за отрицателно време поради 2 причини
1 високата популация-даже и хордите да са с 20% повече от аллитата бгта дето стават там ти дават достатъчно хонор за да се облечеш прилично за кратко време естествено има си ги но лайфърите дето стават в 4 часа сутринта да алтват и т.н
2 по-лесната донейт система там не трябва да даваш много пари за да се облечеш с яки айтеми (отделно можеш да "подкупиш" някой да ти праща SMSи)
но многото хора правят голямо натоварване на сървъра :arrowr: по-чест краш

бтв админа дали има право да копира нещата които друг човек е направил ей така? доколкото знам си 7 клас ако някой индианец ти препише матурата да речем и влезе в паралелка в която ти си искал а ти киснеш в старото школо как би се чувствал?
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #20 -: Юни 02, 2010, 06:24:08 pm »
Цитат от форума на Dragonfire от May 31, 2010 9:10 pm:
"Пиша тази тема заради пвп-то в ДФ което няма нищо общо с това на Близард.В дф хората немогат да мръднат от 1200 рате и има няколко по добри теама няма никва интрига нито нищо.В близард с статс 70-80 си 1800 рате ... за кво говорим.ДФ е пвп сервер а нивото на пвп-то е много ниско да не говорим за пве-то което е в укаено състояние от 20 инста 4 работят и не на фул... моля да направите нещо относно пвп-то и съм сигурен че популацията на сервера ще се увеличи".
И там не са цъфнали и вързали. Нека не мрънкаме, а да изчакаме фиксовете.  :clover:
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #21 -: Юни 02, 2010, 07:04:36 pm »
Цитат от форума на Dragonfire от May 31, 2010 9:10 pm:
"Пиша тази тема заради пвп-то в ДФ което няма нищо общо с това на Близард.В дф хората немогат да мръднат от 1200 рате и има няколко по добри теама няма никва интрига нито нищо.В близард с статс 70-80 си 1800 рате ... за кво говорим.ДФ е пвп сервер а нивото на пвп-то е много ниско да не говорим за пве-то което е в укаено състояние от 20 инста 4 работят и не на фул... моля да направите нещо относно пвп-то и съм сигурен че популацията на сервера ще се увеличи".
И там не са цъфнали и вързали. Нека не мрънкаме, а да изчакаме фиксовете.  :clover:

+1 там броя на СДЛ(социално деградирали ламери) е далеч по-голям а на ХОКСЧЗЗ(хора от които става чеп за зеле) е по-нисък и от нашия
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #22 -: Юни 02, 2010, 07:53:16 pm »
Нещата ,които казвате ,не са лишени от смисъл,но нека все пак да се придържаме към темата за Трапа :)
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен jazzak

  • Knight
  • *
  • Публикации: 44
  • EVO Karma: 1
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #23 -: Юни 02, 2010, 10:36:19 pm »
3 волта ли си 5 волта ли си запази си мнението за тебе палячо може сам хунт ама не донеитвам а и ако става вапрос всички знаят че сакред шиелда не работи като хората забранен ли е не ? ама като не ти понася за други класове забранете го пален паляк си забранят ли нещо от хунта още и аз спирам да играя freezing arrow развалиха  peta не  бачка detterence багва още малко само с мортал стрике да перем а ?

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #24 -: Юни 03, 2010, 12:56:47 am »
За мен темата е ненужна:)Тези гореспоменати змии са изключително забавни.Незнам защо ви дразнят, мен лично ме разсмиват ,имат рандом атака и тичат в целия батъл като шантави.Днеска ме нападнаха такива гадини и след това атакуваха противник от ордата и се насрах от смях.  :freak: Змиите неправят почти никакъв дмг и немисля ,че са чак такъв проблем(лично мнение).Успех на Ловците и дано не я забранят защото понякога е доста забавно.
Uno Sanctum

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #25 -: Юни 03, 2010, 01:44:09 pm »
само с Mortal Strike ще удряте няа да е с друго. Темата е за Snake Trap, къде намеси Sacred Shielda само.. изказваш са неподготвен и пак ви казвам преди да изкачате с твърдения за дадена магия, че е бъгава си направете труда да разберете как работи като не знаете.Да взема да ви обясня най-накрая как работи Sacred Shielda да спрете да ревете и да си измисляте оправдания като ва дерат. За всяка 1 точка spell power се взима по 0.75 dmg absorb + 600 absorb от самата магия, на 3200 spell power.. ае вади елката и си го смятай ако си достатъчно умен. Извиняам се за оффтопика ама..

Де го пише т'фа, че сакред шилд зима и от СП? Аз четох и таланта от Прот на сакред и пак не виждам откъде я черпиш тая информация.
Магията :
Each time the target takes damage they gain a Sacred Shield, absorbing 500 damage and increasing the paladin's chance to critically hit with Flash of Light by 50% for up to 6 sec.  They cannot gain this effect more than once every 6 sec.  Lasts 30 sec.  This spell cannot be on more than one target at any one time.
Таланта :
When Divine Sacrifice is activated, your party and raid members within 30 yards take 20% reduced damage for 6 sec.  In addition, increases the duration of your Sacred Shield by 100% and the amount absorbed by 20%.
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 01:47:16 pm от Loonatic »

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #26 -: Юни 03, 2010, 06:10:45 pm »
Loonatic потърси за spell power coefficient в wowwiki преди да пишеш глупости.
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен shooterhand

  • Knight
  • *
  • Публикации: 16
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #27 -: Юни 04, 2010, 01:21:11 am »
 Обарни внимание на
ВЕДНЪЖ НА ВСЕКИ 6 СЕКУНДИ
« Последна редакция: Юни 04, 2010, 01:36:14 am от shooterhand »

Неактивен bobibgi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 134
  • EVO Karma: -31
  • #Fromhell#
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #28 -: Юни 05, 2010, 01:38:39 am »
Дам това исках да кажа , змийте трябва да имат поизани които при нас ги няма . Но принципно дейза за който говорят си го има и в блийз ,но определено не  са по 6000 кръв , отделно тези змий си имат "собсвен интелект в ево" вмисал атакуват който си поискат . Виждал съм змийте на самия хънт да атакуват него както и змии пуснати от али хънт да атакуват али . Отделно често се бъгват допълнително и могат се убият само с АOE дмг. А относно дмгто в сегашния си вид който са - не правят дмг букгвално от типа на 1-2 май. Нз аз бях на 10 хп останал и ме биеха около 6 змии и не ме убиха ,а не бях със сакрет демек дмгто им в сегашния вариант е никакъв :clover:
П.С. Отделно в ево змиите са нисък левел в близар май трябва да са 80+ но за това не съм сигорен
по голяма глупост от това небях чувал...
Змиите ли са ви проблем сега?
Ловеца в момента има само 1 правилно работещ трап, Frezing Arow бъгнахте, пета на ловеца не работи, абсолютно нищо не е като хората !
Омръзна ми вече, когато почнах тук всичко беше ОК, много хора, много райдове, много battleground а сега кво?
Имам роуг, много добре облечен 2100 рейт отказахте ме от него, имам маге добре облечено, но и от него ме отказахте вдигнах 1 шибан ловец, и него бъгнахте, и не стигаше бъга на пета и Frezing arow и 1 куп таланти, а сега и трапа забраняват трапа, който работи само срещу противоположната фракция.
Когато Алеин реши дали да го забранява, и го забрани, аз и още 4ма пичове, с които  си губим нервите и времето в тоя сървър, спираме играта си тук.
Вече прекалихте, кои сте вие че да ни забранявате спелловете?

Направете нещо различно от това да забранявате, заради тези ваши своеволия сървара отиде на дъното !
Как ще забранявате спелловете на хората ,оправете ги, за да не са бъгави !
Какво създават ли дисбаланс?
Че тея измислени пръстени не създават нали?


ЕДИНСТВЕНИЯТ НАЧИН ЕВО ДА СИ ВЪРНЕ ХОРАТА Е НАЙ - ПОСЛЕ НА КАКВАТО И ДА Е ЦЕНА ДА СЕ МИНЕ НА Trinity core !
добре им го каза брои и мене
   трапа си пуска колкото трябва змии а ако беше прочел още малко щеше да видиш,че може да ги увеличиш с 6 от талантите и ... умници....
+ това при syrvaival  трябва да пуска един много важен ефект е изненада не го пуска lock and load с всеки УП и пач и т.н. ефекта на трапа се променя и никога не проработи както трябва аз предлагам да забраните huntera понеже нищо не му е наред... много е яко паладини да дават акъл и секви други но не и ловци  :doh: :doh: :doh:
Предлагам го за забрана.
браво ГМ непоглеждате нещо ако трябва да се оправи ама ако е за забрана на босия царвулите ще вземете браво! :doh:
« Последна редакция: Юни 05, 2010, 09:25:29 am от bobibgi »

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #29 -: Юни 10, 2010, 01:17:15 am »
Капана си е бъгав, но не прави кой знае какви поразии. Голямо реване, пречел ви като носите знамето. Бъгавия спирит не ви ли пречи дето ви държи по 60 секунди?! 10 играча зрители, стоят и гледат как отнасят знамето без да могат да направят каквото и да е. Когато стане така, че 1 хънтър с бъгавия му капан да променят геймплея тотално, тогава го забранете, а докато това стане, може да се потърси решение на проблема със спирита.
The pain is my best friend.