Автор Тема: [FIXED][spell][34600]Snake trap е бъгав  (Прочетена 5543 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
[FIXED][spell][34600]Snake trap е бъгав
« -: Май 30, 2010, 12:01:24 am »
Магията на hunter Snake trap http://www.wowhead.com/spell=34600 е бъгава. Капанът в Ево пуска 20+ змии на по 6000 health, което е абсолютно неприемливо. От коментарите в wowhead разбрах, че трябва да пуска 6-8 змии, които да са на по 107 health. Разликата, мисля че е очевидна. Все пак има glyph, който дава на змиите 90% reduced damage от АОЕ магии. Напоследък е пълно с хънтери, които пускат този капан на БГ-та и постоянно е пълно със змии на по 6000 кръв, които не правят голям dmg, но са много и правят кастването трудно, освен това правят Daze, което си е чиста имба... Също така тези змии трябва да умрат, когато хънтера умре. Това при нас не се случва и допринася за цялостната бъгня на магията.
« Последна редакция: Февруари 19, 2012, 03:26:13 am от untaught »
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #1 -: Май 30, 2010, 12:07:31 am »
Магията на hunter Snake trap http://www.wowhead.com/spell=34600 е бъгава. Капанът в Ево пуска 20+ змии на по 6000 health, което е абсолютно неприемливо. От коментарите в wowhead разбрах, че трябва да пуска 6-8 змии, които да са на по 107 health. Разликата, мисля че е очевидна. Все пак има glyph, който дава на змиите 90% reduced damage от АОЕ магии. Напоследък е пълно с хънтери, които пускат този капан на БГ-та и постоянно е пълно със змии на по 6000 кръв, които не правят голям dmg, но са много и правят кастването трудно, освен това правят Daze, което си е чиста имба... Също така тези змии трябва да умрат, когато хънтера умре. Това при нас не се случва и допринася за цялостната бъгня на магията.
благодаря че ми спести писането  :up: Особено досадно е ,когато някое хънтърче пусне този трап пред теб докато носиш флага на уарсонг,защото този дазед просто ти разказва играта
« Последна редакция: Май 30, 2010, 04:09:40 pm от anti_roma92 »
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #2 -: Май 30, 2010, 12:11:19 pm »
Преди 2 мин на ВСГ бях с друйда взех флага и се скрих на наща база на покрива дойде хънта пусна змийте  дори след като убих хънта змийте си останаха .аз съм хилар и няма как да ги убия АОЕ-то не им взимаше нищо.след около 1 мин хънта се появи отново барабар с 1 паладин ,защото знаеше че съм безпомощен срещу змиите който почти ме убиха през това време и съвсем спокоино си ме утрепаха.СЪВСЕМ УМИШЛЕНИ ДЕЙСТВИЯ от страна и на 2-мата сега ще кача и скреен
http://prikachi.com/users/papagali/15B.jpg 200000 змий на по 6к хънта е мъртав те продължават да бият и да дезват
http://prikachi.com/users/papagali/14c.jpg ПРО хънта и ПРО палата след победоностната победа
« Последна редакция: Май 30, 2010, 12:19:59 pm от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен krakaneti

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 175
  • EVO Karma: -19
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #3 -: Май 30, 2010, 03:08:15 pm »
Страховита бъгня е тоя трап, подкрепям Траволтера, че е за забрана.
Lightknight 80 Paladin, пенсиониран

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #4 -: Май 30, 2010, 04:05:49 pm »
Предлагам го за забрана.
ПС: не ми отваря prikachi.com нещо - ако може ги качете другаде

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #5 -: Май 30, 2010, 05:54:59 pm »
Ползвайте http://www.radikal.ru/ там никога не съм имам проблем със отварянето на нещо :)
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен slaviozzy

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #6 -: Май 30, 2010, 07:02:05 pm »
Магията на hunter Snake trap http://www.wowhead.com/spell=34600 е бъгава. Капанът в Ево пуска 20+ змии на по 6000 health, което е абсолютно неприемливо. От коментарите в wowhead разбрах, че трябва да пуска 6-8 змии, които да са на по 107 health. Разликата, мисля че е очевидна. Все пак има glyph, който дава на змиите 90% reduced damage от АОЕ магии. Напоследък е пълно с хънтери, които пускат този капан на БГ-та и постоянно е пълно със змии на по 6000 кръв, които не правят голям dmg, но са много и правят кастването трудно, освен това правят Daze, което си е чиста имба... Също така тези змии трябва да умрат, когато хънтера умре. Това при нас не се случва и допринася за цялостната бъгня на магията.
   трапа си пуска колкото трябва змии а ако беше прочел още малко щеше да видиш,че може да ги увеличиш с 6 от талантите и ... умници....

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #7 -: Май 30, 2010, 07:07:25 pm »
Snakes at level 80 have 107 hp and 9729 armor.

The Vipers hit for 38-53. 4 of these appear.
The Venomous Snakes hit for 16-24. 4 of these appear.

Both types of snakes use all 3 of the different poisons(Crippling, Mind-Numbing, and Deadly).

The damage they do does not scale with attack power, 2p T7, or aspect of the beast.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #8 -: Май 30, 2010, 08:32:16 pm »
Snakes at level 80 have 107 hp and 9729 armor.

The Vipers hit for 38-53. 4 of these appear.
The Venomous Snakes hit for 16-24. 4 of these appear.

Both types of snakes use all 3 of the different poisons(Crippling, Mind-Numbing, and Deadly).

The damage they do does not scale with attack power, 2p T7, or aspect of the beast.
Дам това исках да кажа , змийте трябва да имат поизани които при нас ги няма . Но принципно дейза за който говорят си го има и в блийз ,но определено не  са по 6000 кръв , отделно тези змий си имат "собсвен интелект в ево" вмисал атакуват който си поискат . Виждал съм змийте на самия хънт да атакуват него както и змии пуснати от али хънт да атакуват али . Отделно често се бъгват допълнително и могат се убият само с АOE дмг. А относно дмгто в сегашния си вид който са - не правят дмг букгвално от типа на 1-2 май. Нз аз бях на 10 хп останал и ме биеха около 6 змии и не ме убиха ,а не бях със сакрет демек дмгто им в сегашния вариант е никакъв :clover:
П.С. Отделно в ево змиите са нисък левел в близар май трябва да са 80+ но за това не съм сигорен
« Последна редакция: Май 30, 2010, 08:33:52 pm от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #9 -: Май 30, 2010, 10:47:02 pm »
   трапа си пуска колкото трябва змии а ако беше прочел още малко щеше да видиш,че може да ги увеличиш с 6 от талантите и ... умници....

А това, че имат 60 ПЪТИ повече HP как ще го обясниш илитерат такъв?
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #10 -: Май 30, 2010, 10:51:57 pm »
Бият пи 120 на моб змиите.Сега го тествах в poS

Неактивен V.I.P.DOG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 2
  • Static-X
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #11 -: Май 30, 2010, 11:22:29 pm »
много дмг много нещо а това ,че са 10 лвл под този който трябва ? 5 удара 4 miss-a 3 ако си късметлия . Бъгави са да , стоят много повече отколкото трябва ,но не пускат никакви отрови една от който е слоу ако не се лъжа 70% ( a daze e 50%) .
Единствения проблем на капана е ,че змиите стоят повече от 15 сек и не се махат след  смъртта на ловеца!
Иначе като ефективност капана е пълен Shhhhhiiiiiit!!!! :freak: Предпочитам работещ freezing arrow пред тия влечуги :smart:.
Някъде от 2.3.х играя тук и не е работил на 100%  и ме съмнява  бай Манго(с) да го фикснат .

Поздрав за всички които се чувстват поздравени :Д  Silent Civillian - Atonement \m/
Madness is the gift that has been given to me.

Неактивен Zuben

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -3
  • evo user
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #12 -: Май 31, 2010, 09:52:44 am »
Змиите ли са ви проблем сега?
Ловеца в момента има само 1 правилно работещ трап, Frezing Arow бъгнахте, пета на ловеца не работи, абсолютно нищо не е като хората !
Омръзна ми вече, когато почнах тук всичко беше ОК, много хора, много райдове, много battleground а сега кво?
Имам роуг, много добре облечен 2100 рейт отказахте ме от него, имам маге добре облечено, но и от него ме отказахте вдигнах 1 шибан ловец, и него бъгнахте, и не стигаше бъга на пета и Frezing arow и 1 куп таланти, а сега и трапа забраняват трапа, който работи само срещу противоположната фракция.
Когато Алеин реши дали да го забранява, и го забрани, аз и още 4ма пичове, с които  си губим нервите и времето в тоя сървър, спираме играта си тук.
Вече прекалихте, кои сте вие че да ни забранявате спелловете?

Направете нещо различно от това да забранявате, заради тези ваши своеволия сървара отиде на дъното !
Как ще забранявате спелловете на хората ,оправете ги, за да не са бъгави !
Какво създават ли дисбаланс?
Че тея измислени пръстени не създават нали?


ЕДИНСТВЕНИЯТ НАЧИН ЕВО ДА СИ ВЪРНЕ ХОРАТА Е НАЙ - ПОСЛЕ НА КАКВАТО И ДА Е ЦЕНА ДА СЕ МИНЕ НА Trinity core !

Никога не прави това, което не искаш някой друг да ти направи.

Night Elf - Rogue Zuben BloodElf - Mage Elizza

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #13 -: Май 31, 2010, 10:51:35 am »
Змиите ли са ви проблем сега?
Ловеца в момента има само 1 правилно работещ трап, Frezing Arow бъгнахте, пета на ловеца не работи, абсолютно нищо не е като хората !
Омръзна ми вече, когато почнах тук всичко беше ОК, много хора, много райдове, много battleground а сега кво?
Имам роуг, много добре облечен 2100 рейт отказахте ме от него, имам маге добре облечено, но и от него ме отказахте вдигнах 1 шибан ловец, и него бъгнахте, и не стигаше бъга на пета и Frezing arow и 1 куп таланти, а сега и трапа забраняват трапа, който работи само срещу противоположната фракция.
Когато Алеин реши дали да го забранява, и го забрани, аз и още 4ма пичове, с които  си губим нервите и времето в тоя сървър, спираме играта си тук.
Вече прекалихте, кои сте вие че да ни забранявате спелловете?

Направете нещо различно от това да забранявате, заради тези ваши своеволия сървара отиде на дъното !
Как ще забранявате спелловете на хората ,оправете ги, за да не са бъгави !
Какво създават ли дисбаланс?
Че тея измислени пръстени не създават нали?


ЕДИНСТВЕНИЯТ НАЧИН ЕВО ДА СИ ВЪРНЕ ХОРАТА Е НАЙ - ПОСЛЕ НА КАКВАТО И ДА Е ЦЕНА ДА СЕ МИНЕ НА Trinity core !
Тринити та тринити сички това приказвате а 80% не пробваха тест сървъра на тринити....Нищо незнаете само говорите
П.С. Отделно ако минаваме на трините все още няма начин как да бъдат прехварлени геройте,което означава че сичко от сегашния ти мангос и герой абе сичко ще бъде забравено и няма да го има и ти гарантирам това стане ли сървъра ще пропадне на 100%
« Последна редакция: Май 31, 2010, 10:53:44 am от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Zuben

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -3
  • evo user
Re:[spell][34600]Snake trap е бъгав
« Отговор #14 -: Май 31, 2010, 11:35:40 am »
Тринити та тринити сички това приказвате а 80% не пробваха тест сървъра на тринити....Нищо незнаете само говорите
П.С. Отделно ако минаваме на трините все още няма начин как да бъдат прехварлени геройте,което означава че сичко от сегашния ти мангос и герой абе сичко ще бъде забравено и няма да го има и ти гарантирам това стане ли сървъра ще пропадне на 100%

Sapphiron направи си 1 роуг или Ловец и поиграй малко battleground убеден съм, че ще се отвратиш от всичко. :clover:
Никога не прави това, което не искаш някой друг да ти направи.

Night Elf - Rogue Zuben BloodElf - Mage Elizza