Автор Тема: Evo War Season 1  (Прочетена 15870 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Abroit

  • Гост
Re: Evo War Season 1
« Отговор #120 -: Юли 27, 2008, 05:33:38 pm »
Обясних ви колко е лесно някой да излъже като каже на всички, че например сестрата на Abroit е курва (с цел да му направи сечено) и дори после пича да обяснява, че няма сестра, почти всеки ще помисли него за лъжец, който само се оправдава ...
Ето аватара на един потребител във форума (Demage) обеден съм че е снимано в близост до вас.

ArtI^

  • Гост
Re: Evo War Season 1
« Отговор #121 -: Юли 27, 2008, 05:33:47 pm »
@silly значи мене не ме интересува дали ще ме следят щото не съм ползвал такова нещо но факта че някой треторазряден играч си мисли че не може да умре без някой да изпозва хак за тази цел някак си ме изкарва от нерви както и да е правете каквото искат.........
поздрави.. :clover:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Evo War Season 1
« Отговор #122 -: Юли 28, 2008, 09:36:16 am »
Пич, не ми се обяснявай - действай. Това ти е работата.

И най-добре започни от тези, които са ти репортнали, а не от тези, за които ти е репортнато, защото най-лесно е крадеца да каже: "дръжте крадеца". ;-)

И пак ще ви помоля да сложите имената на всички, които са ви репортвали за хакери в някоя важна тема, защото ако не са прави и това са само клевети, на всички да им стане ясно кои са тези жалки лъжци. ;-)

Обясних ви колко е лесно някой да излъже като каже на всички, че например сестрата на Abroit е курва (с цел да му направи сечено) и дори после пича да обяснява, че няма сестра, почти всеки ще помисли него за лъжец, който само се оправдава ...

Не мога да си обесня за какъв се имаш в този форум и в този сървър?

Цитат
Пич, не ми се обяснявай - действай. Това ти е работата.
Не му е работа - никой не му плаща за това нито ти нито някой друг играч в сървъра.

От всичките ти постинги които видях, само се оплакваш и плюеш сървъра по някакъв си твой начин. Не си направил нищо добро до колкото виждам.
 
Ако не те кефи нещо - Напусни!
Ако пречиш на останалите и само мрънкаш нищо няма да постигнеш, освен да ме издразниш и да те изгоня.

Съобразявай се малко къде се намираш и уважавай труда на GmHelpers защото е безплатен.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

X-ecutioner

  • Гост
Re: Evo War Season 1
« Отговор #123 -: Юли 28, 2008, 02:59:03 pm »
Няма смисъл да пиша каквото и да било ... все едно говорим на чужди езици. Всичко е от мозъка. Някой виждат нещата само от едната страна - други само от другата: http://forum.evo.bg/index.php?topic=14022.0

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Evo War Season 1
« Отговор #124 -: Юли 29, 2008, 09:51:22 am »
Виждам от правилната страна, не си шеф на никого тук, че да се разпореждаш така.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Evo War Season 1
« Отговор #125 -: Август 03, 2008, 09:18:09 pm »
Войната официално приключи.
Остава да сметна хонора и да раздам награди.

Лека вечер от мен.  :clover: