Автор Тема: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори  (Прочетена 23782 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #75 -: Март 13, 2011, 09:54:45 pm »
А къде пише нещо за втори рунд :puppyeyes:
;) След тест какво следва ? Оставям ти да потърсиш отговора някъде (не в главата си със сигурност )

Неактивен looser92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 151
  • EVO Karma: -19
  • evo user
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #76 -: Март 13, 2011, 09:55:51 pm »
А я кажи какво промени като ги бихме че ние не сме запознати освен че излъга че сме казали без лос да е мястото без дизарм без ресс без нищо направо ни изиграхте други евенти няма да има това е от ясно по ясно може да си се затворите в SW да направите една шахматна дъска и да давате итем на този който отговаря на въпросчета спрямо шаха... това беше възможно най-глупавия евент играл съм в много пиратки правили са евенти криеници jump евенти състезания и т.н но такова нещо не съм засичал.Съжелявам за грешките които съм допуснал но съм много ядосан и не обръщам внимание кво пиша че се ядосвам още повече.... :down:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #77 -: Март 13, 2011, 09:57:36 pm »
За дизарма казах - ако ги дисармнете живота им изчезва и стават на 1 хит.
За рескането - в инстанция , докато биеш босс, колко пъти се рескаш ?
Ивента си беше планиран да е горе на платформата, просто не исках теста да е там  :clover:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #78 -: Март 13, 2011, 09:58:38 pm »
;) След тест какво следва ? Оставям ти да потърсиш отговора някъде (не в главата си със сигурност )
След тест идва коментар, поне това знам от нещата - ясно :freak:

А рескането: от друид не може ли :doh:

А като правиш тест на едно нещо, следва то да се извърши при същите условия. Не можеш да тестваш сперматузоид в епруветка, а после го пуснеш в жена :freak:

Problem

  • Гост
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #79 -: Март 13, 2011, 09:59:18 pm »
очакваше се, я кажи с колко им качи статовете ? че  Coldlady ne mi переше повече  от 10к бласт и си се криех по дарветата, а на следващия ми изцепи 15к и по 5к мисалки и ме довърши. И БТВ ако ще правите евент, не пишете саобщения във хордата, пишете си само алианса, и без тва ще направите така че те да бият

Problem

  • Гост
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #80 -: Март 13, 2011, 09:59:40 pm »
За дизарма казах - ако ги дисармнете живота им изчезва и стават на 1 хит.
За рескането - в инстанция , докато биеш босс, колко пъти се рескаш ?
Ивента си беше планиран да е горе на платформата, просто не исках теста да е там  :clover:

значи е било планирано да няма лосс ?

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #81 -: Март 13, 2011, 10:00:42 pm »
Ивчо не си прав,но ти си знаеш,така те устройва така става,нали /? в тебе е ножа и хляба режи си както искаш !  само недей ни ''измива очите сега''   ;-) да сте живи и здрави всички,толкова от мен по темата и следващите идеи в сървъра  :arrowr:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #82 -: Март 13, 2011, 10:01:14 pm »
Беше планиран за платформата ... отдолу пише "пишете ми за въпроси" . Ми никой не ми писа ...

Неактивен looser92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 151
  • EVO Karma: -19
  • evo user
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #83 -: Март 13, 2011, 10:03:44 pm »
Ей ти на райд ходил ли си скоро били сме с 7 друида това са 7 реса хънтери излизат от комбат и рескат с Ножка (ако знаеш какво е това разбирасе...) и най спокойно сложи платформа на която да няма къде да се крием от Бъгавите аркаин магове и тъпото ДК да ни дърпа от всякаде... какво беше балансираното слагаш ги на по 700к кръв бием някои на 100к оня бие ЛОХ което в ицц на танк 60к кръв съм удрял 120к хел демек тоя го е фулнал с оверхеал след това по може би 60к в секунда и това с дисарма си е пълна шега като неможете да го оправите за дизарма ще измислиш нещо друго е не е решение то дизарма ни прави играта така пазиш хеалерите оня Маг ми удря 1 саилънс 2 бласта и съм доло по 15к как да издържиш на това. Аз мисля че изредихме достатачно неща които може да се направят за да се балансира играта следващия евент може да бъде следния: фракция срещу фракциа така поне по бързо да облечете алитата даже направо от сега им давайте итемите че тогава ще кажете те алитата са по слабо геарнати на по 2 милиона кръв ще са и чудно ми беше каза че ще оправиш статсове на хората и Jericho имаше повече хеист от някой ПВЕ хеалер аз имам 830 хасте с БЛ и един талант флашката ми става по 1 секунда и дебнех паладина как я каства по бързо другия път за по лесно поискайте от Alein да ви даде командата .kill да става по бързо и да няма сърдити ние ще идваме като за бройка ;]]]

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #84 -: Март 13, 2011, 10:06:02 pm »
Иво, като тестваш нещо е редно, то да е в същите условия, както ще е и реалното. Това е проблема на всичко до сега, както и Class Leader, дето изнесох публиката, щото не мислите предварително за всички подробности :confused: И като беше тест, не можеше ли да кажеш преди първата битка, или всички трябва да киснем във форума, да четем по 100 пъти темата? Ясно е, не ни е за итемите, а за бариерата от информация, която ни предоставяш. Има много неща, помисли само за наградите :cap:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #85 -: Март 13, 2011, 10:07:57 pm »
Написах на шаут че кръга е тестов в момента в който тръгнахте. Май само rezzul ме е чул

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #86 -: Март 13, 2011, 10:08:51 pm »
 :lol:

Problem

  • Гост
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #87 -: Март 13, 2011, 10:11:42 pm »
така и не отговори на вапроса ми : евента е бил решен от преди да е без лосс ?

Problem

  • Гост
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #88 -: Март 13, 2011, 10:12:06 pm »
викаш че отдавна си решил да е на платформата

untaught

  • Гост
Re: Event: Faction Champions - ЗАПИСВАНЕ на PvE отбори
« Отговор #89 -: Март 13, 2011, 10:12:57 pm »
Написах на шаут че кръга е тестов в момента в който тръгнахте. Май само rezzul ме е чул
Принципно /yell чата ми е спрян заради спамчето, което са свикнали някои индивиди да правят. Може тук да е такъв проблема. :rolleyes: