Автор Тема: Trinity Core Test realm  (Прочетена 6889 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #15 -: Февруари 20, 2010, 01:08:44 am »
вече го тествах и мога да кажа, че на Warrior-a му работят талантите идеално ! ;)
Развил си всички таланти до 80 левел и работят идеално ли?

Неактивен dganov

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #16 -: Февруари 20, 2010, 08:23:51 am »
Напълно съм съгласен и подкрепям идеята ви да развием герои до левел 80 и да се направи пълен тест на новото ядро, но ще съм благодарен ако поне преосмислите рейтовете. Пълен близлайк означава нещо от порядъка на 20-30 дена игра за средностатистически играч, а може дори повече за да може само да вдигне левел 80, а не бива да се забравя, че това е и тест сървър и каквото направим там ще си остане там. От тази гледна точка мисля, че ще е отлично ако поне малко увеличите рейтовете за да може в рамките на 5-6 дена, може и 10, да се  достигне левел80 и да може да се провери и тества играта след това, която и е от най-голям интерес за всички ни.

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #17 -: Февруари 20, 2010, 09:06:19 am »
Развил си всички таланти до 80 левел и работят идеално ли?

Не героя ми е 80 левел ;) за тестове на иснтанции и прочие с Алени ;)

само да добя, че на мангос когато отида в фризиорския магазин за подстригване моментално ме изхвърля от играта а тук си работи и това чудесно Naxxramas до колкото видях е скрипнат доволно (няма нищо общо с този на мангос)
« Последна редакция: Февруари 20, 2010, 09:08:26 am от a3best »

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #18 -: Февруари 20, 2010, 09:12:44 am »
Naxxramas сме го тествали с Алеин преди 2 месеца на тринити и още тогава беше скриптнат. Проблема тогава беше с крашовете и че няма как да възстановим мангос ако останем недоволни от тринити  :clover:

Неактивен evSe

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 222
  • EVO Karma: 7
  • Step Into the shadows.. See the dark side!
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #19 -: Февруари 20, 2010, 09:50:11 am »
С 10те човека,които сме онлайн обаче трудно би могло да се тества стабилноста... Не може ли да се симулира натоварване от 300-400 човека и да се види как се държи ?
Disterbia  Undead Warlock 80lvl  Eviverice Undead Rogue 80lvl Faithless Undead Priest 80lvl

Неактивен Darin

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: -2
  • Ph33r
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #20 -: Февруари 20, 2010, 01:56:03 pm »
http://www.wowhead.com/?quest=33 Не работи - съответните diseased мобове ги няма а нормалните вълци не дропеха айтемите. Също ми направи впечатление че ако се збиеш с един моб, другите идват да му помагат дори когато не си взел агро от тях преди това (дори неутралните мобове). Love is in the air оцъстваше напълно, иначе засега всичко останало върви доста добре  :up:
« Последна редакция: Февруари 20, 2010, 02:01:01 pm от Darin »
Audaces fortuna iuvat

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #21 -: Февруари 20, 2010, 02:57:12 pm »
Новия сървър е много добър  :up: Най ми харесва това http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/f61384929071584f3d760bb045a45de9/wowscrnshot_022010_144004 . Не се налага да ползвам Q helper без който иначе съм загубен   :cap:


Ако е възможно да се добави и малко голд на тези, които играем, защото в момента почти ни се спира развитието :puppyeyes:



Това че нямаш голд не е никакав проблем . Парите лесно се събират . ОТ interface менюто даваш на Auto loot  и обираш всикчо от трупа и после го продаваш . Аз така правя на моя уарлок и сега сам си тренирал всички магии за моя лвл и сам тренирал всички оръжия които може да носи уарлока . Така че парите не са проблем  :clover: . Мисията на уарлока за импа работи ( поне от страна на блуд елфите ) Даже я минах на 4 лвл , а не както преди да чакам лвл 5 за да мога да тренирам импа
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #22 -: Февруари 20, 2010, 03:25:31 pm »
Ам, то добре, парите за момента ми стигат, но започнах да развивам 2 професии LW и Skinning, за да ги изпробвам как работят няколко енчанти, които изискват 70lvl на по-ниски герои. Няма дроп на чанти (поне където съм аз) и парите при Auto loot не ми стигат (просто нямам достатъчно място да държа всичко, а вече Heartstone няма как да го пренебрегвам (както е при Mangos :freak:).

 :blink: Ти си взел 2 професи . Така кажи де  :freak: . Аз засега съм с First aid само . после мисля да сложа Inscription да пробвам
http://www.wowhead.com/?spell=57258  че в нормалния сървър неработи а аз лично съм го ползвал неведнъж в fun сървъри и мога да кажа че е незаменим   :cap:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #23 -: Февруари 20, 2010, 03:37:23 pm »
Love is in the air оцъстваше напълно, иначе засега всичко останало върви доста добре  :up:

Ako беше видял календара щеше да разбереш че на 20 януари ( демек днеска ) фестивала свършва  :clover: затова го няма
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен Darin

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: -2
  • Ph33r
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #24 -: Февруари 20, 2010, 03:42:12 pm »
Ако ти беше видял календара по подробно щеше да видиш че свършва в 23:00. Затова трябвя да го има
Audaces fortuna iuvat

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #25 -: Февруари 20, 2010, 06:58:20 pm »
Така нека да разкрия една малка истина за този "нов" сървър
Влязох да пробвам сървъра , направих си уарлок и както си дигам видях гном с име Мекета в играта . По това време в играта бяхме аз(Malthazar) , Bloodprince , Mucho(вариор) един друид и един драеней . После в чата ми изписва как Bloodprince е взел achievmenta lvl80 first i lvl 80 blood elf first in the realm . Погледнах кои е в сървъра в момента и гледам Мекета Блоодпринц и Мучо са в една зона . След малко и Мучо взе ачийвмент за 80 лвл warior . Питам аз Блоодпринц защо е 80 лвл и той вика ГМ се портна до мен и ме дигна .  :blink: Ей така без нищо  :doh:
И тука идва любимия въпрос на всички учители ЗАЩО ? Нали идеята беше да се пробват мисиите и другите работи до 80 лвл дали работят . По този начин се губи смисъла от този сървър . Губи се смисъла другите играчи които са си направили герой в тестовия сървър да продължат с дигането му и т.н.
за тези които не ми вярват ето ви доказателство  http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/7dc1f7d1743a05c14e06d9dd98a56a52/wowscrnshot_022010_182549   :blink: . За да е честно спрямо другите играчи или направете сървъра инстант 80 лвл или варнете героите които са 80 лвл както си бяха ( лвл-а който бяха преди да им дигнете лвл ) . Ако смятате да правете нещо правете го като хората  :evilmad:  .  Докато не се направи нещо по въпроса няма да вляза в тестовия сървър повече 
ПП: За тези които ще кажат че завиждам на другите за 80 лвл НЕ Е ТАКА . НЕ им завиждам просто искам всичко да е честно спрямо другите , защото както казах така се губи смисъла от хубавия замисъл .
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #26 -: Февруари 20, 2010, 07:04:25 pm »
Не ги е качил МеКеТа
Само това да ти обясня.Качваше ги алеин.И качваше всеки, който го е помолил.Целта беше да се види, дали работят куестове и дали ще се вдига нормално, но явно няма достатъчно заинтересовани хора за целта.Предлогама, че почнаха да ги качват, за да могат поне да пробват талантите.

Иначе за сървъра и това, което успях да тествам ми хареса.Куестове, агро по завишено от другия сървър(както и трябва да бъде) магии и таланти, които успях да видя в действие също бяха ок.Поне за холи паладин.
Единственото, което не ми хареса е рейта за реген на живота.Ако сървъра е близард то рейта не е.По точно е 2хблиз
 :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #27 -: Февруари 20, 2010, 10:56:40 pm »
Аз продължавам да си развивам героя с куестове и тези 80lvl не ми пречат. Този сървър е за тест и навярно знаете, че всичко ще се изтрие. За някои хора може да ги интересува какви са проблемите след 80lvl, но други трябва да помислят и преди 80lvl.  :clover:

Неактивен deosv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #28 -: Февруари 21, 2010, 12:13:49 am »
Не ги е качил МеКеТа
Само това да ти обясня.Качваше ги алеин.И качваше всеки, който го е помолил.Целта беше да се види, дали работят куестове и дали ще се вдига нормално, но явно няма достатъчно заинтересовани хора за целта.Предлогама, че почнаха да ги качват, за да могат поне да пробват талантите.

Иначе за сървъра и това, което успях да тествам ми хареса.Куестове, агро по завишено от другия сървър(както и трябва да бъде) магии и таланти, които успях да видя в действие също бяха ок.Поне за холи паладин.
Единственото, което не ми хареса е рейта за реген на живота.Ако сървъра е близард то рейта не е.По точно е 2хблиз
 :clover:

Всъщност според PTR на 3.3.0 пач на близард би трябвало да е ужасно много на малките нива ... общо взето колкото по- малък левъл си, толкова по- бързо се регерерират кръвта и маната, като постепенно спада този ефект и на 16-18 левъл вече става нормално ... тъй че не знам кой левъл си, но ако си под 15 - трябва да е г/д както казваш 2х ...

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Trinity Core Test realm
« Отговор #29 -: Февруари 21, 2010, 09:26:51 am »
Въжможно е и да си прав.Казвам само какви бяха моите наблюдения.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell