Автор Тема: Rogue DMG  (Прочетена 11387 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен shaunn

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 164
  • EVO Karma: -17
  • Better Late Than Never
Re:Rogue DMG
« Отговор #45 -: Октомври 12, 2009, 11:27:38 am »
am woll итемите са ми от Улдуар, но гледай АП-то на Shawty и героя в Fun servera .. -_-
аз нарочно съм го облякъл така че АП-то на Shawty и героя в fun-а да е горе-долу еднакъв
« Последна редакция: Октомври 12, 2009, 11:30:58 am от shaunn »

Неактивен shaunn

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 164
  • EVO Karma: -17
  • Better Late Than Never
Re:Rogue DMG
« Отговор #46 -: Октомври 12, 2009, 11:36:25 am »
Изобщо не гледате фактора за армора ... Шаун пък показва герой с итеми от улдуар ... Искате ли да ви кажа какво ще стане , ако алейн ви барне дмг-то - Всички класове герои ще почнат да искат фикс на дмг , ако обърнеш внимание всеки герой прави или повече или по-малко дмг . Както Jack репотнал сеаловете на паладина , че при тях само Seal of martyr(seal of blood) компенсира целия дмг дето правят другите ....
по принцип роуга е най-прецакания class в сървъра ...  най-важните му таланти и скилове не работят като хората, други даже не работят хич .. syshto taka nqma nito 1 polojitelen byg v negova polza kakto imat vsichki ostanali klasove v evo
« Последна редакция: Октомври 12, 2009, 11:56:02 am от shaunn »

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:Rogue DMG
« Отговор #47 -: Октомври 12, 2009, 12:14:33 pm »
Woll никои не иска да му завишават DMG искаме просто да го оправят да работи както трябва. Не е чак толкова несправедливо не смяташ ли.

Неактивен hatera

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Rogue DMG
« Отговор #48 -: Октомври 12, 2009, 07:21:02 pm »
/sarcasm on
Мдаа, демиджа е наистина катастрофален, на роуг в WSG ме Cheap Shot-на и му отне ЦЕЛИ 3.3 секунди да ме свали, това е недопустимо! Бъффкайте демиджа спешно! Не трябва роуг да се затруднява с друго освен plater-и, я!
/sarcasm off
Imho, демиджа не е толкова зле колкото го изкарвате, приятен ден и ако се нервите че не сваляте 80ка clother за 0 време си намерете необлечен лок за мъчене  :clover:

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:Rogue DMG
« Отговор #49 -: Октомври 12, 2009, 07:28:00 pm »
/sarcasm on
Мдаа, демиджа е наистина катастрофален, на роуг в WSG ме Cheap Shot-на и му отне ЦЕЛИ 3.3 секунди да ме свали, това е недопустимо! Бъффкайте демиджа спешно! Не трябва роуг да се затруднява с друго освен plater-и, я!
/sarcasm off
Imho, демиджа не е толкова зле колкото го изкарвате, приятен ден и ако се нервите че не сваляте 80ка clother за 0 време си намерете необлечен лок за мъчене  :clover:
Аз в Cheapshot ти наливам 10к а трябва да е около 15к както и в близз праим ли си изводите?

Неактивен hatera

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Rogue DMG
« Отговор #50 -: Октомври 12, 2009, 08:05:20 pm »
Аз в Cheapshot ти наливам 10к а трябва да е около 15к както и в близз праим ли си изводите?
Ъхъ... Soul Link говори ли ти нещо? Без Soul Link ако щеш би могъл да ми "налееш" и 19к демидж, то SL и Sacrifice са единствените магий които имат щанс да те избавят от моментална смърт vs роуга. Ако искаш кажи какъв ти е ника ingame лично да видиш колко ще наблъскаш без и със SL ако мислиш. че не прави голяма разлика.
Edit: при дуели винаги ползвам SL, но често дори пет не summon-вам като ми е скучно по WSG-тата :\
Edit 2: ...но дори и с тези неща подръка лока едва-едва има шанс без порта си.
« Последна редакция: Октомври 12, 2009, 08:16:14 pm от hatera »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Rogue DMG
« Отговор #51 -: Октомври 13, 2009, 11:04:56 am »
На последния клип там където бие 3-те паладина много се смях. Тоя играе срещу 2-рокласници.

Нито един негов стън/сап не беше избегнат от тринкет/etc... и никой не стунна рога хаха.
+ това къде видяхте да пише че това е от близард?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Rogue DMG
« Отговор #52 -: Октомври 13, 2009, 03:47:03 pm »
Това е от Близзард и армори мога да дам.
http://vbox7.com/play:879b9d50 :freak: :freak: :freak:

ето го и роуга http://img88.imageshack.us/img88/9428/xec567667.jpg  руска фънка
« Последна редакция: Октомври 13, 2009, 03:48:41 pm от N0MAD »

Неактивен Bam

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 90
  • EVO Karma: -7
Re:Rogue DMG
« Отговор #53 -: Октомври 13, 2009, 04:08:57 pm »
N0MAD Swifty е доста известен Warrior не е Rogue но все пак добро клипче поне се вижда добрите воините с колко могат да удрят  :freak:

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Rogue DMG
« Отговор #54 -: Октомври 13, 2009, 04:27:58 pm »
N0MAD Swifty е доста известен Warrior не е Rogue но все пак добро клипче поне се вижда добрите воините с колко могат да удрят  :freak:
Swifty го познавам както и още няколко човека  от ЕВО също го познават.
А за онова клипче на Акриос 21к с fist weapon в main handa малко трудно даже невъзможно призовавам го да намери роуг е близз който бие по 21к било то с итеми от 3.2.2

Неактивен gizans

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: -2
Re:Rogue DMG
« Отговор #55 -: Октомври 13, 2009, 04:57:34 pm »
Rogue да ти набие 22к с fist weapon до колкото виждам в main handa http://www.wowhead.com/?item=40383 . А колкото до клипчето не бих вярвал на такова по простата причина, че е в някакъв неизвестен сървър. Пък и дори да е нормално за този сървър, в който е правено всеки се старае да показва само най-добрата част от своите изпълнения. Иначе какъв е смисала на играта да кажем правите дуел срещу някой rogue-a излиза от стелт и с това свършва дуела.
П.С. Примерно намерете и сложете по-достоверно клипче на това не бих вярвал

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:Rogue DMG
« Отговор #56 -: Октомври 13, 2009, 05:17:25 pm »
Не знам защо никои не си играе да чете нагоре в темата но карай.
http://www.youtube.com/watch?v=0wnC_3AkMfU
това след 5та точка е http://www.wowhead.com/?spell=48668 и прави по 7-8к. После погледнете началото на темата и сравнете.
Ако и това не ви обеди ще ви кача снимките как holy поп бие повече dmg от rogue ми.

Неактивен Mincho

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 155
  • EVO Karma: 13
  • Seek & Destroy
Re:Rogue DMG
« Отговор #57 -: Октомври 13, 2009, 05:49:11 pm »
Като гледам цифрите ми иде да изтрия моя rogue който е 1 към 1 със този от клипа а дмгто е доста по назад   :puppyeyes:

Съгласен съм. И аз имам роуг и мисля че демиджа наистина е занижен.

Неактивен gizans

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: -2
Re:Rogue DMG
« Отговор #58 -: Октомври 13, 2009, 05:56:35 pm »
На това последното клипче бих повярвал. Има разлика между 22 и 8к damage нали ? Иначе на plate клас бие по-малко както си му е реда не както по-горе посочените твърдения, че да кажем на lock с 3к армор и protection warrior ще набиеш еднакъв damage. 

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Rogue DMG
« Отговор #59 -: Октомври 13, 2009, 07:45:40 pm »
Има начин да набия еднакав  и на 3к и на 33к Армор О:
това искам да го видя аз ще ти осигуря 3те к армор Фрозката да се навие и да го направим