Автор Тема: [FIXED]Дракон  (Прочетена 4695 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re:Дракон
« Отговор #15 -: Юни 07, 2009, 12:56:00 pm »
Може се засечем накъде ;)
Ще ти помахам :)

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:Дракон
« Отговор #16 -: Юни 08, 2009, 11:33:20 am »
Хаха има го, но е на много интересни места. Мисля че с Merllin го бяхме видяли.
Наистина трябва да на много интересно място... опитах се да мисля нестандартно - къде ли не обикалях в storm peaks-a... пратих и един приятел хънтър да търси... и пак нищо  :cry2:
« Последна редакция: Юни 08, 2009, 11:35:31 am от piem_qko_bira »
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:Дракон
« Отговор #17 -: Юни 08, 2009, 01:18:24 pm »
Не си губете времето.Този дракон няма дроп.В ево,той не обикаля,а седи на 1 и също място.Няма да ви казвам каде е да има емоции,докато го търсите  :-).Но както ви казах той няма дроп освен ако Alein не го е добавил.След като се убие тои има 100% шанс да пусне чанта,в която има рандом предмети + кожена глава + моунт :)

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Дракон
« Отговор #18 -: Юни 08, 2009, 03:01:26 pm »
Нямаше ли огърлица? Смисъл не глава, а огърлица. http://thottbot.com/c32491

P.S. Прав съм.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Дракон
« Отговор #19 -: Юни 08, 2009, 03:21:32 pm »
Не си губете времето.Този дракон няма дроп.В ево,той не обикаля,а седи на 1 и също място.Няма да ви казвам каде е да има емоции,докато го търсите  :-).Но както ви казах той няма дроп освен ако Alein не го е добавил.След като се убие тои има 100% шанс да пусне чанта,в която има рандом предмети + кожена глава + моунт :)

Вероятно греша но има възможност и да съм прав, на 99% ти вярвам но този 1% напира да си каже мнението:Ако не ни казваш цялата истина.
Alein  да отиде с Маринабг и да видим дали няма дроп.За 100% сигурност все пак трябва и представител на Ордата.
П.П Може и някой друг но който да не е с намерението:Ти не си от гилд(jolly roger) в който съм gild master и няма да ти кажа.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Дракон
« Отговор #20 -: Юни 08, 2009, 03:50:17 pm »
Сега има шанс да го има ако е бил на тестовия

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Дракон
« Отговор #21 -: Юни 08, 2009, 05:08:43 pm »
Сега има шанс да го има ако е бил на тестовия
Те са го търсили с alein (смисъл само alien и merllin)... в тоя сървър.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Дракон
« Отговор #22 -: Юни 08, 2009, 05:17:10 pm »
ok

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:Дракон
« Отговор #23 -: Юни 09, 2009, 03:02:37 pm »
Не си губете времето.Този дракон няма дроп.В ево,той не обикаля,а седи на 1 и също място.Няма да ви казвам каде е да има емоции,докато го търсите  :-).Но както ви казах той няма дроп освен ако Alein не го е добавил.След като се убие тои има 100% шанс да пусне чанта,в която има рандом предмети + кожена глава + моунт :)
Кожена глава.... http://www.wowhead.com/?item=44732, ако ми говориш за това и съм потчи уверен, че за точно това ми говориш... да, този дракон седи на едно място и не обикаля, днес го намерих - Vyragosa... но не е този който търсим!  :-?
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Дракон
« Отговор #24 -: Юни 09, 2009, 03:08:01 pm »
Кожена глава.... http://www.wowhead.com/?item=44732, ако ми говориш за това и съм потчи уверен, че за точно това ми говориш... да, този дракон седи на едно място и не обикаля, днес го намерих - Vyragosa... но не е този който търсим!  :-?
Дам и аз стигнах до този извод като  падна итема, така че мерлио като незнаеш за какво става въпрос си трай !!!
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 03:11:57 pm от Ballista »

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Дракон
« Отговор #25 -: Юни 09, 2009, 09:44:07 pm »
Vyragosa и аз го намерих. Даже отдавна, но знаех че не е това и не го бих.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Дракон
« Отговор #26 -: Юни 09, 2009, 10:49:29 pm »
вирагоса през ден я смъквам на земята(понеже лети) и тази каска я имам няколко пъти единия пък я дадох на Ибис другия на Тутманик

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Дракон
« Отговор #27 -: Юни 10, 2009, 02:10:35 pm »
Дракона го няма spawned понеже е бъгав. Има си дроп но не каства и не знам точните му параметри за да ви го добавя.

Другото което не ми е ясно как да го накарам да се спаунва на различни места на определено време и за определено време.

Мога да го spawn някъде статично но няма да е същото.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Дракон
« Отговор #28 -: Юни 10, 2009, 08:35:13 pm »
Дракона го няма spawned понеже е бъгав. Има си дроп но не каства и не знам точните му параметри за да ви го добавя.

Другото което не ми е ясно как да го накарам да се спаунва на различни места на определено време и за определено време.

Мога да го spawn някъде статично но няма да е същото.
Той принципно се спаунва някъде, след това изчезва и се спаунва другаде. И така за 10 минути. Точно това правят и гилдиите. Отиват на всички възможни места, 1 го спотва и всички юруш докато се облекат всички. Вече е луутнат доста пъти.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Stormscream

  • Гост
Re:Дракон
« Отговор #29 -: Юни 11, 2009, 02:19:18 am »
слагаш му слагаш го на на едно място с респаун 24 часа примерно и след това статично да е някаде другаде по тази местност,мога да ти дам координати на възможните места,който пише по саитовете ако искаш.
П.п. не се правя на разбирач просто се опитвам да помогна!