Автор Тема: Evo War Season 1  (Прочетена 15920 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #15 -: Юли 18, 2008, 11:09:27 am »
Тъй тъй... Идеята е добра... И ако може тоя уар не го спирайте ^^... И аз ще влезна да си "отмъстя"!

Неактивен Damage

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 59
  • EVO Karma: 0
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #16 -: Юли 18, 2008, 01:25:35 pm »
Да делна ЛоЛа и веднага измисляте нещо яко.   :evilmad:  :-?


Нали ... аз ще зема да си инстална играта на някои от компите на работата да джиткам :D
Затваряш очи за момент ... но момента вече го няма !

Неактивен krakaneti

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 175
  • EVO Karma: -19
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #17 -: Юли 18, 2008, 02:51:00 pm »
Идеята е чудесна.For the Alliance!
Lightknight 80 Paladin, пенсиониран

panePp

  • Гост
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #18 -: Юли 18, 2008, 03:28:10 pm »
Наистина, с тази война си вкарвате авто-гол, защото отношенията м/у многоо играчи ще се променят КОРЕННО, било м/у алианс и хорда, алианс и алианс и хорда и хорда няма значение. Много "виртуални" приятелства също ще .. приключат. Тази стъпка трябваше да се направи още с пускането на сървъра или когато хордата и алианса се изравнят малко, защотот сега хордата са значително повече  :no:  :doh:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #19 -: Юли 18, 2008, 04:05:22 pm »
Малко раздвижване няма да е в излишък.

бтв: Не мисля че honor-а ще се възтанови след войната ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #20 -: Юли 18, 2008, 04:42:39 pm »
Наистина, с тази война си вкарвате авто-гол, защото отношенията м/у многоо играчи ще се променят КОРЕННО, било м/у алианс и хорда, алианс и алианс и хорда и хорда няма значение. Много "виртуални" приятелства също ще .. приключат. Тази стъпка трябваше да се направи още с пускането на сървъра или когато хордата и алианса се изравнят малко, защотот сега хордата са значително повече  :no:  :doh:
Хаха говорите наизуст вече. Какви автоголове какви простотии са ви в главата. Ами ако ви оставя сървъра с pvp правила какво правим ?
Само хора които не са на ясно много много с играта биха се оплакали от тази война :)

X-ecutioner

  • Гост
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #21 -: Юли 18, 2008, 05:15:15 pm »
Малко раздвижване няма да е в излишък.

бтв: Не мисля че honor-а ще се възтанови след войната ;)

В такъв случай поне изчакайте, докато сложите ъпдейт с Guardian предметите, за да можем да си използваме натрупания хонор.

Не е честно така да ни изтриете хонора, който сме трупали с месеци. Това е все едно да изтриете Т6 на някой герой ... Даже е по-гадно, защото с хонора се купуват най-добрите PVP предмети в играта.
« Последна редакция: Юли 18, 2008, 05:19:26 pm от X-ecutioner »

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #22 -: Юли 18, 2008, 05:39:13 pm »
Та отностно honora,няма ли нячин секи да си направи Screen и просто след War-a да се върне  :question2: Гледам ГМите си добавят хонор,защо да не го върнете и на нас  :question2:или някък да запазите файлове ддз кви, та после да се върне сичко...

ПС: Ако няма да се връшта Honora,кажете, поне да не ми ходи 42к хонор на вятъра.  :doh:
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #23 -: Юли 18, 2008, 05:55:53 pm »
1 Подсказка : Разликата между PvP и PvE сървърите е , че в PvE можеш да правиш и алианс и орда , и не могат да те бият ако си със сив надпис на противника ... било то в Гурубаши арена или в някое друго място ... 9 нива разлика и не могат да те пердашат и да пердашиш ... в PvP можеш да пердашиш всички и не можеш да правим алианс и орда в 1 акаунт ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Havana Club

  • Гост
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #24 -: Юли 18, 2008, 06:03:12 pm »
Не мисля че honor-а ще се възтанови след войната
Това е гадно.Аз лично имам малко хонор /не, че искам да се разделям с него/ но има хора в сървъра с доста и са се трудили осърдно за него  :freak: едва ли това ще се хареса на всички. Пък и в Blizzard въпросната война си е просто част от играта тоест така си е замислена самата играта - двете фракции да са постоянно във война без шанс за общуване помежду си ....

Неактивен Damage

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 59
  • EVO Karma: 0
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #25 -: Юли 19, 2008, 10:12:09 am »
Авто-гол ... ама дръжки !! :D Идеята на играта си е противопоставянето на Horde&Alliance така че това на мен ми се струва супер ... Да не говорим че доста се измества равновесието в сървъра като има сякви мешани гилдии и подобни неща...Плюс тва има достатъчно играчи и от двете фракции за рейдове така че няма никва причина за оплаквания според мен :P

ПС:Стига да намеря време да влизам ще ви натроша всичките :D :D :D

Затваряш очи за момент ... но момента вече го няма !

Неактивен shaunn

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 164
  • EVO Karma: -17
  • Better Late Than Never
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #26 -: Юли 19, 2008, 11:10:23 am »
Еми аз не знам сега да си купя ли нещо с 21500 на 1-ния и 9500 на другия герои със сигурност ли няма да се връща , че да знам дали да си купя глупости от хонор шопа или легс арена сет ?

Неактивен The_rocK

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 167
  • EVO Karma: 3
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #27 -: Юли 19, 2008, 11:19:51 pm »
По случай настоящата война искам да се извиня на всички , които ще убия по един или друг начин , на всички мой жертви . Не искам след това съвестта да ме дере за разни убийства . Повече се забавлявайте и по-леко с нервите .  :angel:

Успех на всички във войната !!!  :cap: 

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #28 -: Юли 19, 2008, 11:49:03 pm »
Искам да попитам наградите какви ще са да знам дали да ги убивам само за кеф или и за предметната награда  :freak: :cap:
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Отговор: Evo War Season 1
« Отговор #29 -: Юли 20, 2008, 05:20:16 pm »
какво стана с тази война няма ли да почваме