Автор Тема: Продължение на "Realm first" темата  (Прочетена 2496 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Problem

  • Гост
Re: Продължение на "Realm first" темата
« Отговор #15 -: Ноември 16, 2011, 01:15:46 pm »
Lightmourne = Skulldmg

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Продължение на "Realm first" темата
« Отговор #16 -: Ноември 16, 2011, 01:19:45 pm »
Хора спамете си където искате ДРУГАДЕ безмислените коментари.....така само допълнително усложнявате обстановката. 1во по - трудно ще е на админа или който и да е от екипа да "вдене от къде духа вятъра" от множеството безмислени коментари и 2ро аджеба к'во ви бърка толкоз ,че като ламави трябва да се повтаряте по 100 пъти и отделно каква е тая мода да говорите за тъпи котки/момичето от горния етаж/времето в шЕстък и прочие?! и то в НАПЪЛНО АНАЛОГИЧНИ теми за това.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Makedonski

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 53
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Продължение на "Realm first" темата
« Отговор #17 -: Ноември 16, 2011, 01:26:21 pm »


Евала за Neck-Deep In Vile 25 man.Ние го пробвахме на 10 ман но е доста труден,особено ако умре някое дпс.Но вие явно сте се справили от първия път.Впечатляващо.

П.п.Това по темата ли е ? Ако не е извинявам се.
KozunakSbira - sheep interrupting, blade storm hexing,rogue frost shocking restoration elementalist

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: Продължение на "Realm first" темата
« Отговор #18 -: Ноември 16, 2011, 01:27:19 pm »
Хора спамете си където искате ДРУГАДЕ безмислените коментари.....така само допълнително усложнявате обстановката. 1во по - трудно ще е на админа или който и да е от екипа да "вдене от къде духа вятъра" от множеството безмислени коментари и 2ро аджеба к'во ви бърка толкоз ,че като ламави трябва да се повтаряте по 100 пъти и отделно каква е тая мода да говорите за тъпи котки/момичето от горния етаж/времето в шЕстък и прочие?! и то в НАПЪЛНО АНАЛОГИЧНИ теми за това.
Да разведрим малко обстановката, че някои хора ще получат сърдечен удар.
шо си ми бил котката бря мушмуляга  :freak:
Щото ми писна от нея :lol:
http://prikachi.com/images/773/4045773U.jpg - Туй не е ли Скулдемич? Как сами си го натиквате все по-навътре и по-навътре. :puppyeyes:

Неактивен hebectyjlka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 128
  • EVO Karma: 3
    • BloodSheD
  • Side: For The Horde
  • Герой: Hebectyjlka
Re: Продължение на "Realm first" темата
« Отговор #19 -: Ноември 16, 2011, 01:31:59 pm »
Онзи ден видях хордски шаман точно 4.7 ГС беше с титлата Kingslayer от познайте кой гилд?!? Правилно познахте : Bloodshed! За съжаление не направих снимка(защото шамана веднага изчезна)
Отново безпочвени обвинения към гилдията, плод на нечие доста развилняло се въображение, без никакво покритие...

Много му е бил тоя GS на Shaman-а бре!
Ето ви Paladin с 0.6k GS с титла The Kingslayer:



"Ама аз го видях, че е 4.7k GS, ама не можах да му огледам gear-а и да го снимам" + "Ама това му е main специализацията" + "със сигурност това е gear-а, с които е бил на рейда" = ... колко станаха... triple  :doh:
Няма нужда от повече коментари по темата "Kingslayer без GS!".


Нали искаш мнение на admin? Не прочете ли края на миналата тема т.е. поста на Meketa? Не знам за какви ги взимате admin-ите, но досега в 3 рейда сме имали поне по един бъгнат герой без получен ach + титла, които в последствие бяха добавяни от admin. Ти как си ги представяш нещата - е така за без причина са им ги дали ли? Без множество screenshot-ове от различни герои по г/д едно и също време на битката (главно след Fury of Frostmourne), без клиповете, без обясненията?

Нали не сте бъгвали? Защо тогава продължавате да спамите форума с нови теми? Защо се притеснявате като сте чисти? Аз лично ако съм сигурен, че не съм бъгвал, като ме обвиняват, хич нямаше да се притеснявам толкова много. Щях да направя това, което admin-a ми е казал и щях да разкажа цялата история така, както я помня.

Пък вие чак втора тема пишете и пак нищо конкретно по вашия случай и по интересните въпроси, които screenshot-овете ви пробудиха. От целия ти пост чета само: "ама те бъгваха, нямаме доказателства, но знаем - по Канал 3 ни го казаха звездите! Но си мълчахме, защото сме добри хора, а сега ние сме под обстрел - ех, сега трябва admin-ите да се застъпят за нас така, както ние се застъпихме за (измислените) бъгове на другите."

Съвет: почнете да мислите какво ще казвате на MeKeTa, независимо дали сте бъгвали или не, вместо да се заяждате с другите във форума, защото заядливите ви безпочвени обвинения към нас и AoW няма да ви помогнат! Айде, приятен ви ден от мен!

P.S. Отличен kill е било, щом сте взели тоя ach, който Козунака показва, евала!  :clover:

Hebectyjlka - Protection Paladin; Kosmodisk - Resto Druid; Caladhiel - Fire Mage
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level....then beat you with experience!

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Продължение на "Realm first" темата
« Отговор #20 -: Ноември 16, 2011, 01:35:08 pm »
Имайки в предвид, че админа ви заключи първата тема с искане на обяснения за въпросния райд, вие продължавате със спам темите за това тъпо нещо! Или напишете мейл на човека с обясненията си или спрете да спамите форума с тъпите ви теми. Дали сте бъгави или не го напишете по подобаващ начин на него i не занимавайте потребителите. Не ни интересуват ако ще да сте били Папата райд 40man.  :doh:

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Продължение на "Realm first" темата
« Отговор #21 -: Ноември 16, 2011, 01:45:02 pm »
Грам, не се впечатлявам, от това колко ще си тръгнете и колко ще останете, правилата са ясни за всички без изключения. То си е за вас и си е изцяло ваше решение какво ще правите.
Утре ще поискате да ви подарим и сървъра, защото ще си тръгнете... Johnny?!? WTF? :)

Ще изчакам до събота, за да ви видя списъка с хората и отговор на въпроса, който ви зададох в предната тема. И няма смисъл да се обяснявате на играчите във форума, а единствено и само на екипа на сървъра. Също така и си гледайте във собствената паничка, оставете останалите тарикати на нас и ние да решаваме, какво , кога и къде.  :clover:

п.п.: По-лесно е да докажете, че сте прави , от колкото да докажете , че останалите лъжат. Най-лесния вариант е в неделя всички от райда ви да минете отново инстанцията, но този път с някой ГМ. За да няма драми и сърдити после. ;)
« Последна редакция: Ноември 16, 2011, 01:46:54 pm от MeKeTa »