Автор Тема: Ако може някакво обяснение.  (Прочетена 1741 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Ако може някакво обяснение.
« -: Август 16, 2010, 04:51:46 pm »
К'во става в тоя сървър е... Лято било... 4 ГМ-а  и 4те как пък по едно и също време ги няма ...  :doh: Има едно ПвП в сървъра и вероятно е достатъчно за хората, които не са мазохисти да излязат в 34+ градусовите жеги. Никой не поглежда фиксовете, нито оплакванията на играчите от хакери и бъгове...
По темата :  http://prikachi.com/images/859/2427859L.jpg Ако може искам обяснение от играчите в отбора как аджеба са вдигнали 2000+ рейт за отрицателно време и то 44:1. Преди известно време (може би около седмица-две) видях рино в даларан с някакъв 3в3 тийм от порядъка на 1900+ рейт, след това паднаха няколко арени и го видях около 1800+. Как за толкова кратко време се вдига 2013 рейт? Чакам 30 минути на 1500 рейт, 'щото няма жив човек заради алтери и бъгери в тоя сървър, а въпросния отбор са даже 2013 на 3в3... Играх 3в3 и съм чакал с часове за арена, а очевидно те "са извадили късмет", че е имало хора... Все ми е тая дали аз ще имам такъв рейт и дали ще имам шоулдери за 2 спеца, но има хора в сървъра, на които им е интересно да играят и разпускат, и играят с кеф, и се наслаждават, но такива индивиди, които играят с бъгове им развалят кефа! Браво на отбора и късмет, пожелавам ви дори 2500 рейт. Благодаря, че има такива хора, които ми помогат за решението дали да остана в сървър, в който съм прекарал години и ми е приятно да си пиша с хора. Явно сървъра трябва да се казва EVO Buggers WoW 3.3.5 (PVP - Alters). Айде лека игра на всички и благодаря на всички за прекараното време в забави в сървъра. Поздрави на старите играчи от TBC и на новите приятели от WoTLK.  :clover:
« Последна редакция: Август 17, 2010, 11:44:50 am от zelen4uk »
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Ако може някакво обяснение.
« Отговор #1 -: Август 16, 2010, 07:10:15 pm »
Взеха всичкият rate от нашия отбор (без да алтват), който беше от порядъка на 2030 rate - не помня вече точно цифрата.
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Ако може някакво обяснение.
« Отговор #2 -: Август 16, 2010, 07:45:33 pm »
I need to say what I gotta say......... ANARCH ABOVE ALL :lol:
Споко оттървахте се от мен отивам на море и сигурно повече няма да ме видите в този сървър(оо да усещам как повечето от вас получиха оргазм като го прочетоха :lol:)

Nomade... a.k.a Pressly YOU GOT THE POWERRRR! Ти си моята надежда знаеш за какво става дума :lol:

Най - вече ще ми липсват пичовете .. Travolta , Fellissa , Chaoswizard , Pressly , Boomz & Skyshatter (Ghostfreak) но те са от моя град и си ги виждам редовно :blush: , Rinolex & Blessed с които имах щастието да се запозная ингейм и да си поприказваме макар и да не ги познавам толкова си правя извода , че са пичове .. Winlight може би ако не е толкова двуличен  :clover: Ще ми липсва и тъпия Lakich който ми надуваше главата през цялото време и ме хранеше адски  :lol: .. от колегите Slance..Mad о ,да още помня първата ни среща :lol: .. Subbmaster когато му видях ника за първи път си помислих , че е някакав ламер , но уви съм сгрешил та дори и спечели евента. :clover: ще ми липсва Иво може би... най - вече моментите когато си писахме когато бях в Orgrimarr с паладина и първото нещо което ми написа беше - 'КАК?'  :lol:
Със сигурност забравям още доста никове за които в момента не са сещам , но са ми оставили добро впечатление ако се сетя нещо ще допълня..
Това е от мен може да влизам да си початя с някого в играта и това айде  ;-) Много успехи и дано скоро популацията ви се покачи , че така не се играе..

П.П>А колкото до бъгерите (о колко смешно звучи бъгер :lol: ) те са навсякаде в сървъра има мноо хора с Т10 & Full wrathful за всички талант спецове  :lol:
Happy Pure ownage my warriors  :lol:
Лек ден  ;-)


П.П2> АААА забравих интриганта е и той от наще хора :woot:
« Последна редакция: Август 16, 2010, 09:51:53 pm от AshbringeRR-.- »
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Ако може някакво обяснение.
« Отговор #3 -: Август 16, 2010, 08:10:43 pm »
Anarch, благодаря ти за излишния спам, той винаги е полезен.  :freak: Мисля да си влизам, но само, за да си пиша с хората. Блес, благодаря ти за обяснението, но все пак 44-1 пак ми изглежда съмнително...
Off:  :excl: Burgadidas  :excl:  :freak:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Ако може някакво обяснение.
« Отговор #4 -: Август 16, 2010, 08:15:37 pm »
Off:  :excl: Burgadidas  :excl:  :freak:
We shall RULE THE WORLD( starting with "Изгрев") LOL ... :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Ако може някакво обяснение.
« Отговор #5 -: Август 16, 2010, 08:48:06 pm »
 :blink: Не схванах :D Да не става въпрос за едни тарелки с л....а? :D
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Ако може някакво обяснение.
« Отговор #6 -: Август 16, 2010, 08:53:02 pm »
в Бургас само мафии, как пък една нацепена батка няма...  :confused:
Ай стига с оф топика, че ше ми затворят темата
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Ако може някакво обяснение.
« Отговор #7 -: Август 16, 2010, 09:53:23 pm »
Ае траволта между другото аз ще съм на море 1 км до бургас е  :woot:
Спирам с офтопиците  :sorry:
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re:Ако може някакво обяснение.
« Отговор #8 -: Август 17, 2010, 05:54:31 pm »
Anarchi радвам се , че не си ме изключил от списъкът си след като един вид те "предадох" , но защо е така .... ще ти отговоря.Значи аз съм човек който се опитва да кара хората около него да се чувстват някак си "специални" и спокойни във мое присъствие .... или поне до колкото ми позволяват обстоятелствата.  Просто казах на Иво как си се сдобил със всичко , защото гледах от едната страна тебе играейки нечестно , и от другата страна останалите ми познати който дават всичко от себеси , а в крайна сметка нищо .... Няма да ти се сърдя ако не ме разбереш , просто не си като мене.Искам да ти пожелая приятно прекарване на морето и да се занимаваш повече с мацките отколкото да хакваш постоянно :) това е от мене  :cap: :clover:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ако може някакво обяснение.
« Отговор #9 -: Август 18, 2010, 05:28:14 pm »
zelen4uk - чао

Радвам се че си отиваш. Нищо лично.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database