Автор Тема: Нарушител ?  (Прочетена 1295 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dready

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: -2
Нарушител ?
« -: Февруари 04, 2010, 05:14:40 pm »
Незнам дали вампирик-а е все още забранен ,но все пак ще ви покажа тези shotove ....
http://img402.imageshack.us/img402/7792/wowscrn020410.jpg  ....  http://img59.imageshack.us/img59/2007/wowscrnshot020410.jpg
... вие преценете  ранка  .

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Нарушител ?
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2010, 05:24:28 pm »
Ми, май не е забранен, но не е желателно използването му.
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен beaurocrat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 99
  • EVO Karma: 9
  • evo user
Re:Нарушител ?
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2010, 06:01:17 pm »

Re:Vampiric touch
« Отговор #28 -: Февруари 02, 2010, 10:45:55 pm »
Прекалено голямо мазало стана.Наех се да забраня една магия и форума заприлича на тоалетна.На принципа на тоалетното казанче - един пуска и всичко се изсипва след него.
Заради всичките глупости от днес, аз спирам да забранявам каквото и да било.
Не забелязвам след посления ъпдейт да има нещо забранено от Мекета или Алеин.Моята забрана и условия за вампирик тъч отпадат.
Избора кои магии да ползвате си остава ваш и отговорността също.  Ако главните администратори решат да забранят и изтрият някоя магия ще разберете.
Have fun  :clover:


Горното е написано от ГМ Requiem.
Valdys  |  Halja  |  Anath
<New Fate>

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Нарушител ?
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2010, 06:29:12 pm »
Интересно е как само хордите мрънкат, а и в последно време и само спамят, като играем WSG,  на мен  и Jekof  да кежем ни седят Вампир тачовете, до сега не см видял да се оплакваме от вашите приестово, и не ми казвайте че ме ползвате ВТ, Darkerevenge си го cast-ва и не само той. Както е за нас ката е и за вас, условията са равни, стегнете се малко...

Неактивен dready

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: -2
Re:Нарушител ?
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2010, 07:49:08 pm »
Интересно е как само хордите мрънкат, а и в последно време и само спамят, като играем WSG,  на мен  и Jekof  да кежем ни седят Вампир тачовете, до сега не см видял да се оплакваме от вашите приестово, и не ми казвайте че ме ползвате ВТ, Darkerevenge си го cast-ва и не само той. Както е за нас ката е и за вас, условията са равни, стегнете се малко...

Интересно е , как след махането на забрана ,поповете си смениха талантите на shadow и вече са "сила". Аз също играя с поп ,но не съм си сменил талантите заради 1 бъгнат и няма да го направя ,защото мога да играя с дисспел достатачно добре . На това WSG което съм те снимал, през цялото време ми пускаше VT  и забелязах ,че играеш с поледнен ранк след като ми свърши маната и неможех да го диспел. А на теб и приятелят ти ,като толкова много "забранени таланти" са ви пускали,защо 1 снимка не сте направили? Сигурно ,защото хогдите просто не ги ползват.Аз поне не съм присъствал на такъв случай.
 Не държа на отговор от теб, целта не ми е да чатим. След като таланта е позволен,админити ще ми истрият темата

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Нарушител ?
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2010, 08:33:13 pm »
Интересно е , как след махането на забрана ,поповете си смениха талантите на shadow и вече са "сила". Аз също играя с поп ,но не съм си сменил талантите заради 1 бъгнат и няма да го направя ,защото мога да играя с дисспел достатачно добре . На това WSG което съм те снимал, през цялото време ми пускаше VT  и забелязах ,че играеш с поледнен ранк след като ми свърши маната и неможех да го диспел. А на теб и приятелят ти ,като толкова много "забранени таланти" са ви пускали,защо 1 снимка не сте направили? Сигурно ,защото хогдите просто не ги ползват.Аз поне не съм присъствал на такъв случай.
 Не държа на отговор от теб, целта не ми е да чатим. След като таланта е позволен,админити ще ми истрият темата
Искаш среен, ето ти - http://prikachi.com/files/1339110i.jpg , и е ранк 5. А когато тръгнеш да говориш подвъждажай с факти, а не с предполежения. А от кога см на шадоу - ти едва ли си имал и герой тогава. Нямам нищо против Darkrevenge - може ползва го. Когато е забранено тогава намирам смисъл да доклдвам, както станa с  Homiebro и той поправи грешката си. Ама някой да ми разправя какво и кога ползвам дори и като си няма на предства за какво говори е толкова смешно.

Неактивен Quen

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 87
  • EVO Karma: -11
  • Хахохихи
Re:Нарушител ?
« Отговор #6 -: Февруари 05, 2010, 07:14:20 pm »
Нека и аз да сложа един http://img94.imageshack.us/i/wowscrnshot020310234938.jpg/ .. Darkrevenge заради този и тя почна да каства 5ти ранк  :clover:

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Нарушител ?
« Отговор #7 -: Февруари 06, 2010, 07:51:27 pm »
Нека и аз да сложа един http://img94.imageshack.us/i/wowscrnshot020310234938.jpg/ .. Darkrevenge заради този и тя почна да каства 5ти ранк  :clover:
Честно казано и аз не мога определя ранга на този ВТ, тика който е 2000+ се пак е критикъл, най- сигурния начин е когато ти пуснат проклятието е да посочиш иконата, както аз см напарвил. Ако е ранг 1  е 90 shadow dmg per socond и така за всеки ранг през 20 до 170 на ранк 5.
Въпреки, че сега е снета забраната, нека в пвп да ползваме ранк 1, прави си предостатъчно дмг при диспел, но за мен е по-важно бонусите, които носи от другите ми таланти; и преди си ми беше 1-вата магия,  която каствах.
На шадоу съм още от 1-вия си талант(и не само в този сървър), много преди тук да  я бугнат тази магия от 3.2.2.

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Нарушител ?
« Отговор #8 -: Февруари 06, 2010, 10:30:33 pm »
Искаш среен, ето ти - http://prikachi.com/files/1339110i.jpg , и е ранк 5. А когато тръгнеш да говориш подвъждажай с факти, а не с предполежения. А от кога см на шадоу - ти едва ли си имал и герой тогава. Нямам нищо против Darkrevenge - може ползва го. Когато е забранено тогава намирам смисъл да доклдвам, както станa с  Homiebro и той поправи грешката си. Ама някой да ми разправя какво и кога ползвам дори и като си няма на предства за какво говори е толкова смешно.
Това принципно е герой на Requiem може да е пробвал нещо тогава.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Нарушител ?
« Отговор #9 -: Февруари 07, 2010, 10:10:17 am »
Искам само да похваля Frozenangell.Вчера играхме арени и той си кастваше нормален ранг на Vampira.Надявам се и за напред да е толкова коректен.+1
Uno Sanctum