Автор Тема: Как да закупя предмет от шопа?  (Прочетена 2229 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kavios

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: Blizzo
  • Герой: Kavios
Как да закупя предмет от шопа?
« -: Март 20, 2013, 10:36:37 pm »
Здравей искам да попитам как да си взема неща от вот.Избирам итема и като кликна да го взема ми изписва че не съм избрал герой а никъде не ме е питало HELP.

admin: Редактирал съм заглавието.
« Последна редакция: Март 21, 2013, 04:57:49 pm от admin »

Problem

  • Гост
Re: Gear 2
« Отговор #1 -: Март 20, 2013, 11:01:59 pm »
Отиваш в профил и там даваш редакция, на кой герой и обменна монета ( даваш ВП в случая ) :clover:

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Gear 2
« Отговор #2 -: Март 21, 2013, 11:06:02 am »
Влизаш в сайта ни http://www.evowow.com/  --> в горния десен ъгъл има бутон "вход" ,натискаш го и попълваш акаунт информацията си ,за да се логнеш -->> след като си влезнал в акаунта си ,пак в горния десен ъгъл , даваш курсора на мишката на бутона "профил" БЕЗ ДА ГО НАТИСКАШ ,просто закарай там курсора и ще ти се появи падащо меню --> от това падащо меню избираш "редакция"  -->> в дясно ще видиш 2 падащи менюта ,едното е "избери герой" другото е " разменна монета " --> от падащото меню за герой си избираш героя ,който искаш да получи въпросния избран от теб итем --> от падащото меню за разменна монета избираш въпросната валута (ако искаш да пазаруваш с воут ,избираш воут и обратното за dp ) --> от долу има бутон " избери " ,кликаш на него и си готов. Вече ти е избран герой и валута и пазаруваш от воут магазина ,което е елементарно. Кликаш на купи или избери там каквото пишеше на итемите във воут магазина и следваш стъпките. Внимавай да не объркаш и да избереш грешен герой . Много хора ,включително и аз изгорях така с 1 маунт xD ,защото съм заплес явно...
При спазване на всичко от горепосоченото ще си получиш итема по MAILa (която и да е поща в играта // говоря за пощенските кутии в самата игра)
Желателно е да излезнал от играта ,когато поръчваш.
Точно преди да ти прати системата въпросния итем ще те попита нещо от сорта "сигурни ли си ...ала бала ...въпросния итем...ала бала ....еди си кой герой" ,провери дали итема и героя са правилните и натисни избери. Аз лично на този етап си правя и 1 скрийншот ,преди да натисна изпрати( за всеки случай)

П.С. Не е нужно да правиш отделна тема с почти същото заглавие и отделно търси в търсачката на форума преди да пишеш. Често има вече създадени теми с подробно обяснение по търсения от теб въпрос. Успех и приятна игра :clover:
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin