Автор Тема: Какво мразя в WSG  (Прочетена 62744 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #45 -: Ноември 04, 2009, 09:19:04 pm »
Мразя Narutohunter да почне да ми обяснява тактики за БГ-тата.  :doh: :doh: :doh:
хахахах ето това ме изкефи на макс  :up: :up: :up:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #46 -: Ноември 04, 2009, 09:25:37 pm »
1.Мразя да съм с флага да отида в наща пред флага и някой да ми го вземе,но за сметка на това е доста яко ако ти го правиш :freak:
2.Мразя маймуни да ми скачат по 3 4 и накрая да ми се смеят и т.н.
3.Мразя точно преди убиването на някой да му ресистна и съответно да се хеалне/ да го хеалнат.
4.Най мизерното от всички е да крашне сървъра,да ми спре нета и после да съм 100тния на опашката...

ПС:(да ми спре нета и после да съм 100тния на опашката...) това се случи в момента.
« Последна редакция: Ноември 04, 2009, 09:27:54 pm от *Blood_Prince* »
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #47 -: Ноември 05, 2009, 01:23:52 am »
Мразя, когато сме 4 мага, един уар и един хънтър ... и няма хийл  и алиансите ни счупват  :cry2: Засега това, най-много мразя!

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #48 -: Ноември 05, 2009, 09:23:51 am »
Мразя Narutohunter да почне да ми обяснява тактики за БГ-тата.  :doh: :doh: :doh:
ами да ти тъкмо си почнал в сървъра и искаш и тактики по БГ-тата ли да имаш
даже уроци трябва да ти дава как се играе WOW :freak: :freak: :freak:

Неактивен Ze70R

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 83
  • EVO Karma: -35
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #49 -: Ноември 05, 2009, 02:20:13 pm »
Аз мисля да ви напиша какво ме радва by Zuloz and boo.Радва ме когато ме нападате повече от 3ма и аз все пак успеа да си зема поне един (тва показва колко си владете класа)Обожавам да си блъскам бъгери и донатори.Обожавам да блъскам надъхани бот-магета(аркане) дестро-локове(статисти) армс воини докато ми блъскат под Bladestorme Overpower (за тези които ще кажат ние не го правим ,ще отговоря има combat  log).Обожавам да блъскам Retry Паладини въпреки че требва да ме тупат много но незнаят как.
Обожавам надъхани рогета да се напъват по всевъзможен начин по двама да ме свалят и аз да си зема поне единия.С попа обожавам да ме блъска воина   и под bladestorm да ми блъска overpower  и аз пак да съм си жив  .Обожавам аркане-ботовете да се мъчат да ме свалят мин 2ма а я да ги разхождам по мапа като кученца.обожавам да се гавра с рогуе-тата като остана  назад от групата с надежда да ме ambush некои и да го накъдря после .В общи линии обичам да правя смешни Bug-abyse-рите понеже до толкова знаят как точно и кога да abyse

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #50 -: Ноември 05, 2009, 02:29:39 pm »
Е то бъгерите ако се бяха нучили да играят,нямаше да бъгват,нали се сещаш...
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #51 -: Ноември 05, 2009, 03:16:12 pm »
Обожавам да убивам Ze7or.
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #52 -: Ноември 05, 2009, 03:28:48 pm »
Аз мисля да ви напиша какво ме радва by Zuloz and boo.Радва ме когато ме нападате повече от 3ма и аз все пак успеа да си зема поне един (тва показва колко си владете класа)Обожавам да си блъскам бъгери и донатори.Обожавам да блъскам надъхани бот-магета(аркане) дестро-локове(статисти) армс воини докато ми блъскат под Bladestorme Overpower (за тези които ще кажат ние не го правим ,ще отговоря има combat  log).Обожавам да блъскам Retry Паладини въпреки че требва да ме тупат много но незнаят как.
Обожавам надъхани рогета да се напъват по всевъзможен начин по двама да ме свалят и аз да си зема поне единия.С попа обожавам да ме блъска воина   и под bladestorm да ми блъска overpower  и аз пак да съм си жив  .Обожавам аркане-ботовете да се мъчат да ме свалят мин 2ма а я да ги разхождам по мапа като кученца.обожавам да се гавра с рогуе-тата като остана  назад от групата с надежда да ме ambush некои и да го накъдря после .В общи линии обичам да правя смешни Bug-abyse-рите понеже до толкова знаят как точно и кога да abyse
:bow:  :clover:

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #53 -: Ноември 05, 2009, 03:42:42 pm »
Обожавам да блъскам Retry Паладини въпреки че требва да ме тупат много но незнаят как.
Каунтър клас си им...

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #54 -: Ноември 05, 2009, 03:58:52 pm »
Каунтър клас си им...
Хмм..каунтер ..и с какво ? Може би с това че Shattering Throw не работи?Или с това че вървят 20%(или 15) по-бързо и лесно могат да избягат от Bladestorm?Айде ще си замълча.. :clover:

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #55 -: Ноември 05, 2009, 04:17:43 pm »
Хмм..каунтер ..и с какво ? Може би с това че Shattering Throw не работи?Или с това че вървят 20%(или 15) по-бързо и лесно могат да избягат от Bladestorm?Айде ще си замълча.. :clover:
Да бе... даже въпросните спелове на ДК-то са толкова бъгнати, че ги няма вобще! :puppyeyes:
 :baby:

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #56 -: Ноември 05, 2009, 04:21:11 pm »
АХАХАХАХА Дали не съм прост? :doh: Мисля си за боец и поп. :sorry: Все пак ДК-то > всички но в Ево не е така пък и не съм толкова компетентен относно ДК-то. :fun:

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #57 -: Ноември 05, 2009, 08:31:51 pm »
Излез от филма, от опит ти казвам, че дк-то е далеч от формулата DK > ALL.Най-слабите танкове са,но пък вместо това са страхотни дпс, макар, че играе и човешки фактор.Просто обаче, далеч са от OP клас - което не пречи, да са доста подъл в крайна сметка.Хубаво измислен клас и нищо повече.

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #58 -: Ноември 05, 2009, 11:24:03 pm »
Излез от филма, от опит ти казвам, че дк-то е далеч от формулата DK > ALL.Най-слабите танкове са,но пък вместо това са страхотни дпс, макар, че играе и човешки фактор.Просто обаче, далеч са от OP клас - което не пречи, да са доста подъл в крайна сметка.Хубаво измислен клас и нищо повече.
Дали?Поясни тогава всички тези теми за ДК в worldofwarcraft.com форумите за ДК и поясни как ако не си забелязал той ВИНАГИ прави ДВА пъти повече демидж.И мога да намеря още МНОГО такива извадки,но ти сам може да ги намериш в worldofwacraft.com. :clover:

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #59 -: Ноември 05, 2009, 11:53:18 pm »
Мразя да ме пусне в WSG по средата на битката..  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!