Автор Тема: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids  (Прочетена 12415 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #15 -: Април 09, 2013, 04:10:56 pm »
Надеждата умира последна! :puppyeyes:
@n0Lan Кажи ми кой разработчик в сървъра се занимава с писането на dungeons? А кой е разработчик тук!?

Ще пробвам при Лича как са духовете и бомбите, но отговор - довечера. Относно това с меча - МНОГО СТАР БЪГ!


Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #16 -: Април 09, 2013, 04:12:36 pm »
значи по твоята логика,донейтвайте за итеми,който после няма къде да ги ползвате,ще ви седят за красота(и ще има повече измислени и нагласени евенти за най-красив герой)
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #17 -: Април 09, 2013, 04:16:19 pm »
Надеждата умира последна! :puppyeyes:
@n0Lan Кажи ми кой разработчик в сървъра се занимава с писането на dungeons? А кой е разработчик тук!?

Ще пробвам при Лича как са духовете и бомбите, но отговор - довечера. Относно това с меча - МНОГО СТАР БЪГ!
Това с меча,беше оправено и те пускаше долу при спирита,даже ако си дпс имаше възможност да го убиеш и да излезеш,сега вече го няма това и те убива постоянно и как така 5 6 месеца си работеше на нормал и изведнъж стана много стар бъг,моля те обясни,ми че не ми е ясно  :question2: и да ти си единствения разработчик в сървъра,на който му е дадена възможност да се изяви другите се махнаха понеже малко или много отношението на Алейн към играчите в сървъра е като с кучета и все едно сме му длъжни :/
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #18 -: Април 09, 2013, 04:17:52 pm »
значи по твоята логика,донейтвайте за итеми,който после няма къде да ги ползвате,ще ви седят за красота(и ще има повече измислени и нагласени евенти за най-красив герой)

Виждам колко просторен капацитет си и колко ти се отдава да критикуваш, затова искам да ти напомня че имаш пълната свобода и право да предлагаш не измислени евенти. Дерзай Шехерезада!  :clover:

Пак се отклонявате от темата. Същата е за оправянето на бъг, а стигнахме до евенти, неработещи райдове, донейт и все глупости.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #19 -: Април 09, 2013, 04:38:12 pm »
Виждам колко просторен капацитет си и колко ти се отдава да критикуваш, затова искам да ти напомня че имаш пълната свобода и право да предлагаш не измислени евенти. Дерзай Шехерезада!  :clover:

Пак се отклонявате от темата. Същата е за оправянето на бъг, а стигнахме до евенти, неработещи райдове, донейт и все глупости.

Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #20 -: Април 09, 2013, 05:32:42 pm »
n0lan баце, за да ти харесва играта трябва да е лишена от бъгове.Всеки оправен бъг е добре дошъл (не мисля че бъговете подържат популацията). Що се отнася до оправянето на бъга би трябвало да благодариш,че поне толкоз е направил. Я ми кажи ти кои бъг си оправил или кои инстант? :) Ако можеш да оправиш кораба или ХОР или ТОЦ 5 дори и тоц (раид) даваи, гарантирам ти че ще ти благодаря. Ако неможеш да играеш без бъг лошото е за тебе. Да следя (предполагам) мисълта ти че ще е хубаво да работят ама това можел това оправил ако можеш повече заповядаи няма да ти пречим. Аи локваите темата че зе да бозясва  :woot:
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #21 -: Април 09, 2013, 05:44:29 pm »
да,намерих фикс за гъншипа в Ицц ето тука може да видиш http://forum.evowow.com/osnovna-diskusiya/66/tozi-skript-stava-li-za-nashata-versiya/28079/msg326557#msg326557 ,но казаха,че фикса бил стар  :lol: не мога да разбера вие нови фиксове ли искате за експйжан от преди 4 години ?
А и ето още един пич,който предлага фикс за улдуар,само,че се обръщат и казват кустам фиксове не слагали,за да не се било преебавало ядрото,но до преди 1 месец крашваше сървъра точно от такова.Да,колко интересно,изтрили са темата на пича,който беше дал фикс за улдуар  :confused: колко типично..след 3 4 месеца ще намерят фикса за улдуар,понеже го има в тринити,ама няма,кой да погледне и да го сложи.
Надявам се да ти отговорих на въпроса :)
П.с:има хора,който искат да помогнат на сървъра с каквото могат,за да е по добре,но отговори като това е стар фикс(като се има на предвит,че при нас даже няма никакъв,дори и бъгав)как да помогнеш на хора,който чакат близард или тринити да им пишат фиксовете,като има и други,който стават за нашия сървър.
П.с2:тази,тема е доста дълга и така,че предлагам да сложим край на нея,ясно е че кръпката ще влезе при следващия упдейт на сървъра,нямам нищо против да я оправят,но не е най належаща тя,това имах предвид,пък и мене най-малко ме спира,че ще караме само с хероизам или само с бл,бил съм лорда на 25хц когато не можеше да се хелва на коловете и пак сме го минавали само с херо,така,че на дали и това ще ни го направи по трудно.
« Последна редакция: Април 09, 2013, 05:54:07 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #22 -: Април 09, 2013, 06:00:17 pm »
Цитат на: n0Lan
...но казаха,че фикса бил стар...
Имаш ли си хабер от ядрото или просто говориш тоталните глупости? На какъв език са те учили да програмираш и въобще докосвал ли си се до обектно ориентираното програмиране?
Цитат на: n0Lan
и ще има повече измислени и нагласени евенти за най-красив герой
Кой евент е нагласен? Ти ли беше красавеца? Аз съм се отказал от екипа точно, когато започна евента и нямам нищо общо с него. Само го стартирах един вид. Съжалявам, че Пейчо не те избра.:doh:
Цитат на: n0Lan
...и да ти си единствения разработчик в сървъра,на който му е дадена възможност да се изяви другите се махнаха...
Кои са били другите разработчици, че не са ми известни? Не говорим за GM, да уточня.
Защо си мислиш, че съм част от екипа все още? Помагам, когато имам свободно време.
Цитат на: n0Lan
значи по твоята логика,донейтвайте за итеми,който после няма къде да ги ползвате,ще ви седят за красота
Тези предмети като се спре сървърът къде отиват?


Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #23 -: Април 09, 2013, 06:09:03 pm »
ае само да не ми говориш ти глупости,понеже този фикс за гъншипа работеше в един много популярен сървър и също ползваха фиксове от тринити,от там предполагам,че става за нашия сървър,да не знам какво е ядрото на сървъра понеже никъде не го пише.
Боли ме фара,че Пейчо не ме е избрал имаше герой,който много повече от мене заслужаваха да спечелят 1во място интересно,защо го спечели човек от гилда на блоодшед,в който случайно си и ти.... много интересно нали ;)
Ще си ги взема за вкъщи предметите след като затворят сървъра  :lol: много ясно,че изчезват заедно със сървъра,няма да ти ги опаковат за вкъщи.
« Последна редакция: Април 09, 2013, 06:11:24 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #24 -: Април 09, 2013, 06:12:15 pm »
End of the story. :woot:


Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #25 -: Април 09, 2013, 06:19:25 pm »
Ако питаш мен изобщо идеята да се дават ДП за такива конкурси не е редно, но сървара не е мой и не аз определям правилата. Знам как да напрая мн красив герой (или поне на мен мн ми хареса една позната от близзард) но не ми се занимава с глупости. Кой го е спечелил ми е все тая. Щом го споменаваш почвам да си мисля че мрънкаш само и само защото не си го спечелил ти. Относко кораба съм споменавал че ще е хубаво ако неможе да се оправи на се направи лоот-а ми някаде другаде защото наистина си има итеми който са бест за някой класове и няма от каде другаде да се вземат или е много по трудно да се вземат (да не говорим че кораба е така да се каже БИТКАТА ПОБЕДА). Има си теми там за тринито и какво имат и какво нямат за оправяне на инстанции или за работещи такива може да споменеш там, не да мънкаш в тема в която оправят бъг. Да не говорим че имаш ИЦЦ норм и ИЦЦ ХЦ на отделни ИД-та а трябва да е на едно и също ИД и да можеш да го сменяш по време на раид-а. Нестига че имаш възможност да взимаш по 50 фроски на седмица че и повече и пак се оплакваш.
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #26 -: Април 09, 2013, 07:03:29 pm »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #27 -: Април 10, 2013, 01:53:03 pm »
n0Lan почваш да ме дразниш и да ми лазиш по нервите.

Дано си наясно, че това не е хубаво.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #28 -: Април 10, 2013, 02:02:44 pm »
Айдееееее и ти почна ... гледай си сървърчето и недей да ме заплашваш а ?
Това е форум и до колкото ми е ясно  имам право на предложения и на възражения,като не ми харесва нещо,както все играч в сървъра.Стига писахте в тази тема да я разводнявате още повече,ясно е,че каквото сте си наумили ще си го направите... не ми се спори повече със стената
« Последна редакция: Април 10, 2013, 02:11:22 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Problem

  • Гост
Re: [Heroism][32182]+[Bloodlust][2825] No more in twoside raids
« Отговор #29 -: Април 10, 2013, 02:13:54 pm »
Тъй като райдваме 2те фракции заедно, би трябвало, може би, cигурно да cе използва вcичко, cега ще кажете, че е бъг, а по тази логика не е бъг да може хорде да бъффка али ? Що не го направите направо да не може да cе райдва, щом било БЪГ да cе пуcка херо и бл на 1 райд ?!?!?!?!