Автор Тема: [spell][16864]Omen of Clarity  (Прочетена 3885 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Stray

  • Knight
  • *
  • Публикации: 18
  • EVO Karma: 2
  • wow user
  • ISP: Megalan Network
  • Герой: Stray
[spell][16864]Omen of Clarity
« -: Май 18, 2013, 09:00:20 am »
Omen of Clarity е талант на друидите, който от своя страна proc-ва Clearcasting. Clearcasting прави следващата използвана магия, безплатна откъм Mana, Energy, или Rage.
http://www.wowhead.com/spell=16864
При опит за използване на Shred (Магия, която може да се ползва само в гръб), докато Clearcasting e proc-нал от грешната страна на противника, Clearcasting bug-ва. За PvE Feral Друидите подобно нещо не би представлявало проблем, но в PvP има голямо движение и много често не успяваш да уцелиш със Shred гърба на противника.
http://www.xfire.com/video/5fbbbb
Auto Atack -> Faerie Fire (Feral) -> Mangle (Cat), Clearcasting и Agile Proc-ват,
Натискам Shred повече пъти за да се види хубаво, че от него се получава това. Същото става и при еднократно натискане, извън очертанията.
След като е бъгнало:
Rake -> Mangle (Cat) -> Ferocious Bite -> Tiger's Fury -> Shred -> Shred
От тук се вижда, че Clearcasting ефекта остава неизползван.
P.S. В TrinityCore още се чудят защо се получава този бъг. Стига да не можете да го фикснете, ми дайте Core revision и Database revision за да мога да им го съобщя.
« Последна редакция: Май 18, 2013, 10:14:00 am от Stray »

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: [spell][16864]Omen of Clarity
« Отговор #1 -: Май 18, 2013, 07:32:09 pm »
...
P.S. В TrinityCore още се чудят защо се получава този бъг. Стига да не можете да го фикснете, ми дайте Core revision и Database revision за да мога да им го съобщя.
От сега ми намирисва! :freak:


Неактивен Stray

  • Knight
  • *
  • Публикации: 18
  • EVO Karma: 2
  • wow user
  • ISP: Megalan Network
  • Герой: Stray
Re: [spell][16864]Omen of Clarity
« Отговор #2 -: Май 18, 2013, 10:18:30 pm »
Тествам с добри намерения и давам достатъчно доказателства за всяка тема. Даже съм готов да слагам пари за всичко, което съм споменал, че не работи правилно, защото съм 100% сигурен как точно е работило в Blizzard сървърите. :clover: