WOTLK > PVP Битки

PVP промени

(1/3) > >>

kikotattoo:
Няма ли най-сетне да промените нещо относно pvp-o в този сървър.Направете нещо та дори да е нестандартно или дори фън,/релентес сет-а да пада от бг-това е само пример/.Писнало ни е да седим и да правим райдове по 5 пъти с 5 различни героя само защото в този сървър няма какво друго да се прави.И АКО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ 2-3 БГ-А НА ДЕН СА МНОГО-ЗНАЧИ ВЪОБЩЕ НЕ ВИ ИНТЕРЕСУВА КАКВО СЕ СЛУЧВА В ЕВО!!!!!Има някой хора които играят от повече време и могат да направят равносметка,така че не ни лъжете,че  pvp-o е повече от преди!!!!!!!

zeraful:

--- Цитат на: kikotattoo в Март 29, 2012, 05:27:59 pm ---Няма ли най-сетне да промените нещо относно pvp-o в този сървър.Направете нещо та дори да е нестандартно или дори фън,/релентес сет-а да пада от бг-това е само пример/.Писнало ни е да седим и да правим райдове по 5 пъти с 5 различни героя само защото в този сървър няма какво друго да се прави.И АКО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ 2-3 БГ-А НА ДЕН СА МНОГО-ЗНАЧИ ВЪОБЩЕ НЕ ВИ ИНТЕРЕСУВА КАКВО СЕ СЛУЧВА В ЕВО!!!!!Има някой хора които играят от повече време и могат да направят равносметка,така че не ни лъжете,че  pvp-o е повече от преди!!!!!!!

--- Край на цитат ---

До колкото имам спомен скоро имаше пак една подобна тема, чиито резултат беше, че Alien върна стартовия team/personal рейтинг на 1500.

http://forum.evowow.com/index.php/topic,27265.45.html <- последното мнение на admin-а.

Какво повече искаш да се направи? При левел 80 да ти дава пълно реле? Реле-то да "пада" от бг-тата, Господи каква глупост...  :doh:

Сега, след като рейтинга се върна на 1500, или поне мисля че това стана, е въпрос на време, ако само рейтинга е бил причина за малкото пвп, а аз мисля че точно това беше, нещата покрай pvp-то да се нормализират.

Относно бг-тата - да така е, малко са, но какви ти са точно идеите те да бъдат засилени? Не можеш да принудиш някого които не му се прави бг-та - да влиза. Хора през деня няма, било то заради работа, училище, или друга заетост. Отделен въпрос е че в момента има промоция на exp рейта и всеки се е засилил да level-ва поредния си герой. Единственото, което може да се направи за в момента по въпроса за бг-тата, е да бъдат затворени тези бг-та които искат повече играчи и които в момента няма как да бъдат играни. Но и за това е имало доста теми и резултата е никакъв, така че не очаквай и това да стане.

В темата ти виждам само критика и никакви предложения за оправяне на положението, so ?

kikotattoo:
Не искам релентес,искам да има някакви бонуси така че хората да имат желание да пишат battleground,това искам.Защото няма бг-а,аз реле си имам не ми е за итемите,а за някав стимул за пжп и то главно бг-а.

kikotattoo:
И относно /реле пада от бг/чети всичко/това е само ПРИМЕР/.Или си сляп??

zeraful:

--- Цитат на: kikotattoo в Март 29, 2012, 06:31:08 pm ---Не искам релентес,искам да има някакви бонуси така че хората да имат желание да пишат battleground,това искам.Защото няма бг-а,аз реле си имам не ми е за итемите,а за някав стимул за пжп и то главно бг-а.

--- Край на цитат ---

Окей, след като недоволстваш според теб какво може да се направи за да се накара повече хора да пишат bg-та? Освен АБСУРДНИЯТ ти ПРИМЕР с дроп на реле сет, друго не виждам.

Не се притеснявай, след края на промоцията ще има куп нови герой за обличане и bg-тата, поне за период от време ще се увеличат.

Отдено временно премахване на част от бг-тата, за които не могат да се съберът хора и увеличаване на honnor points рейта мисля че ще заинтересоват играчите и ще се увеличат bg-тата.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия