WOTLK > Професии

Гайдове за професиите

<< < (2/3) > >>

spooky:

--- Цитат на: Xektor в Януари 19, 2012, 04:49:07 pm ---Да Ози, ама вече не е така. :confused:

--- Край на цитат ---
Ако днес се е променило нещо!Иначе Екстрема примерно така си вдигна "Шивач" преди няколко дни мисля.

Snik4er:
Това за 5к не е вярно. Вчера вдигнах BS от 0 до 450, 7к материали, ~110 вотинг точки и малко гринд. Не всичко е в АХ.

Xektor:

--- Цитат на: spooky в Януари 19, 2012, 04:54:34 pm ---Ако днес се е променило нещо!Иначе Екстрема примерно така си вдигна "Шивач" преди няколко дни мисля.

--- Край на цитат ---
Е то Тейлоринга преди 7-8 месеца и аз го дигнах за около 1-2к голд, тей като няма собствена gathering професия, даже бих казал че това е най-лесната професия. Но виж сега в Близард, има абсолютно всяко нещо в АН по няколко пъти, така че имаш ли парите, можеш да си вдигнеш която си искаш професия за нула време и без много обикаляне. Аз например в Молтен, развих Leatherworking (една от най-трудните професии) за по-малко от ден.

nixxer:
Хубаво е да има такива гайдове и то достъпни за всички(на майчин език). За нов играч са направо безценни. В Ево всички професии се вдигат доста лесно. Местата където се гриндят кожи, билки или платове са празни и вероятността да те обезпокои някой е почти никаква. Почти всяка професия с изключение на енчантинга се се вдига бързо до около 325 скил, най-бързата е шивачество, може да се вдигне за около 12 игрови часа, след това е кожарството следвано от ювелирството и инжинеринга. Това е по мои наблюдения.

Anomander:

--- Цитат на: nixxer в Януари 20, 2012, 11:17:55 am ---Хубаво е да има такива гайдове и то достъпни за всички(на майчин език). За нов играч са направо безценни. В Ево всички професии се вдигат доста лесно. Местата където се гриндят кожи, билки или платове са празни и вероятността да те обезпокои някой е почти никаква. Почти всяка професия с изключение на енчантинга се се вдига бързо до около 325 скил, най-бързата е шивачество, може да се вдигне за около 12 игрови часа, след това е кожарството следвано от ювелирството и инжинеринга. Това е по мои наблюдения.

--- Край на цитат ---
Само не мога да се съглася, че LW е втората лесна професия :) Вдига се доста трудно и бавно. Най-малкото, като си спомня колко боклуци трябва да loot-неш , за да можеш да одереш животните.... :) :) :) Аз я вдигах без гайдове - около 4-5 месеца (ама беше интересно). Сега развивам Енчантинг и до 350 умение съм похарчил около 1,5к, но с доста помощ от хората в гилдията ми.

 За разлика от LW, скининг вдигнах на друида от 0 до 450 за 4.30 часа :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия