WOTLK > Макроси и Интерфейси

macros въпрос?

(1/2) > >>

mimence:
Искам да си направя 2 щита да се пускат от едно копче,и двата са по 30 секунди(става въпрос за цитове на мейдж) може ли някой да ми каже как да си ги направя???

zeraful:
#showtooltip името на единия от двата щита <- това не е задължително, просто ще ти показва "показателите" на единия щит
/castsequence  първи щит, втори щит

... но трябва да натискаш по няколко пъти, за да се активират и двата, не става само с едно натискане ;)

mimence:

--- Цитат на: zeraful в Ноември 28, 2011, 09:20:34 pm ---#showtooltip името на единия от двата щита <- това не е задължително, просто ще ти показва "показателите" на единия щит
/castsequence  първи щит, втори щит

... но трябва да натискаш по няколко пъти, за да се активират и двата, не става само с едно натискане ;)

--- Край на цитат ---

a kak точно се прави защото много не разбирам,още се уча от приятеля ми  ;-D
отивам на макрос и после???

The Aspect:
#showtooltip Spell name
/castsequence Spell name , Spell name

zeraful:

--- Цитат на: mimence в Ноември 29, 2011, 01:58:58 pm ---a kak точно се прави защото много не разбирам,още се уча от приятеля ми  ;-D
отивам на макрос и после???

--- Край на цитат ---

macros > new > след това избираш иконка и пишеш името му > ок > цъкаш върху макроса и долу, в големия правоъгълник пишеш това, което ти пейстнах (като разбира се го промениш с името на щитовете, там където пише "първи щит" "втори щит",  в предният ред > привлачваш иконката на макроса в бара (там където са ти магиите) > ок

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия