WOTLK > Макроси и Интерфейси

Макроси,адони професии

<< < (2/2)

kikotattoo:
Тези адони неработят!!!

Bl1zAlkA7a:
Кое не работи? Лично аз използвам 13 от дадените add-оn-и + още 18-20 допълнително и всичко си работи.

Abrucci:

--- Цитат на: Bl1zAlkA7a в Април 24, 2012, 02:36:24 pm ---+ още 18-20 допълнително и всичко си работи.

--- Край на цитат ---
  :lol: Маме,маме....

Bl1zAlkA7a:
С времето много неща се натрупват. Трябва ми да знам във всеки един момент в кой герой какви предмети имам, какъв му е гиъра, какви са професиите и т.н. :D имам Add-on за професиите, който само с налични нужните материали без да са съставени в необходимите за предмета (примерно ако ми трябват Heavy Borean, а имам само Borean) ми го смята автоматично, мога да си наредя предмети на опашка, като те остават докато не ги направя, или не ги махна от опашката. Едновременно с това, когато отида до AH и липсва някое от нещата, го показва под прозореца на AH-то и с натискане на него веднага ми го търси :freak: Има и още за фалшиви ачийвмънти и подобни, но те са предимно за лично ползване :freak: Например Bank Items (май че го имаше в сайта) позволява да се гледа колко предмети има от определено нещо, в кой герой и дали са в чантите, банката или пощата, като дава и точна бройка. Позволява разглеждането на целия гиър с енчантите и сокетите на всеки герой. Позволява разглеждане на гилд банката до последния момент, когато е разгледана, и това от всяко място на света в WoW по всяко време :freak: Реално по този начин виждам дали ми трябва нещо и ако ми трябва - веднага разбирам какво е, а не да гадая, и ако го имам, веднага знам къде е :cap: Ще видя да се договоря със Скина някой ден да му пратя някои полезни неща, от които и вие да се възползвате :freak:

Micarba:
Много ми е полезно

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия