Автор Тема: Blood Elf - Paladin  (Прочетена 5139 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Karlo0

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Blood Elf - Paladin
« -: Януари 18, 2010, 10:14:34 pm »
Та играя от днес WoW за първи път ... та искам да попитам нещо почнах Блоод Елф - Паладин станах 10 левел и се почудих кои талант да дигна та дигнах Seals of The Pure та правилно ли съм постъпил и някакви съвети как да го развия нататък малко са ми тъпи въпросите ама като за начинаещ дано и да е в правилния раздел  :blush:

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Blood Elf - Paladin
« Отговор #1 -: Януари 18, 2010, 10:24:12 pm »
DPS(retry), Tank(protection), heal(holy)
Развиваш според това какъв искаш да си. Някой друг да ти даде повече инфо, че не съм влизал от 2,3 месеца. :clover:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен Karlo0

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Blood Elf - Paladin
« Отговор #2 -: Януари 18, 2010, 10:28:36 pm »
DPS(retry), Tank(protection), heal(holy)
Развиваш според това какъв искаш да си. Някой друг да ти даде повече инфо, че не съм влизал от 2,3 месеца. :clover:

а и дето съм дигнал Сеал като 1ви талант това какъв ме прави ДПС , Танк или Хеал че изобщо ме няма в тея неща та искам да стана Танк какви таланти трябва да дигам ? и при другите Хеал и ДПС че още че чудя какъв да го играя  :blush:

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Blood Elf - Paladin
« Отговор #3 -: Януари 18, 2010, 11:12:17 pm »
Дигаш таланти от протекшън дървото. Основната схема е 540 дефенз и другото стамина.
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен Karlo0

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Blood Elf - Paladin
« Отговор #4 -: Януари 20, 2010, 08:05:54 pm »
за да не правя нова тема искам да попитам тук чух че  Heart of the crusader не работи вярно ли е да знам да го дигам ли  :clover: