WOTLK > Druid

Какъв билд използвате?

(1/6) > >>

jamesbg:
Balance или Feral Combat - за Night Elf Druid 65lv, за макс ДПС+вдигане на левъл+бой с другите играчи при случайни срещи? Проблема се състои най-вече че се изискват различни атрибути на дрехи/оръжия: за Ферал е важно Агилити, за Баланс и Ресто Стамина. Посъветвайте "новобранеца" на кое да заложи - към момента е на Ферал и освен да драска с лапите ... няма шанс срещу повечето играчи от други класове на неговия левъл(на дуел Хънтър го трепе 3 от 3). Предварително благодаря на отговорилите  :cap:

NNDHG:
пфф зарежете тоя ферал.
Може би на ТБЦ беше яко, но дори и тогава предпочитах баланс, а сега дори повече
Ето едно билдче от мен.
http://www.wowhead.com/?talent#0xG0hiIocdIAu0uZbxcub:rhL

mythical_sword:

--- Цитат на: jamesbg в Юни 11, 2009, 01:02:42 pm ---Balance или Feral Combat - за Night Elf Druid 65lv, за макс ДПС+вдигане на левъл+бой с другите играчи при случайни срещи? Проблема се състои най-вече че се изискват различни атрибути на дрехи/оръжия: за Ферал е важно Агилити, за Баланс и Ресто Стамина. Посъветвайте "новобранеца" на кое да заложи - към момента е на Ферал и освен да драска с лапите ... няма шанс срещу повечето играчи от други класове на неговия левъл(на дуел Хънтър го трепе 3 от 3). Предварително благодаря на отговорилите  :cap:

--- Край на цитат ---
От играчите отговорили на анкетата виждаш, че повечето са на Feral. Като играеш срещу Hunter да не би ти да биеш животинчето му(видях и такъв случай), а той да те стреля? Агилити - ок(cat - форма), а къде остана Attack Power(Bear). Имай впредвид, че някои таланти на друида на Feral не работят и не трябва да не хабиш точки по тях. Когато си вдигаш левела е невъзможно "парцалките" да са в крак с тебе - винаги има изоставане на итемите от нивото на играча. И не на последно място - има класове срещу които ще ти е трудно да играеш. Добър ще си срещу "мелета", за останалите..... каквото сабя покаже. Ако си Horde - Zywer може да ти каже доста неща за друидите. Късмет и не се отчайвай - скоро ще те търсят за танк по инсовете.
pp. Сега друида прави по 16к demage на Feral ако вкара критичен удар.

Sparrow:
Ако ще си ПвП, прави се ресто. Едно време рен и джак... трудно беше да ги бием. Сега не знам как са нещата.

jamesbg:
Всъщност аз съм Хънтъра  :cap:, а моя приятел е Друида. Искам да му помогна, защото хайвана бъкел не разбира английски и WOW не е играл преди това изобщо(както и аз но поне чета, което си е някакво предимство все пак). Снощи пробвахме на Баланс - положението се влоши  :cry2:

"pp. Сега друида прави по 16к demage на Feral ако вкара критичен удар." - това тука на ЕВО ли? Тъй като клоним към Ферал(по-лесно му е, пък и натрупа известен опит): mythical_sword кажи моля, кои таланти на Ферал не работят? Направо ако ни построиш един билд на Ферал съобразен с възможностите на ЕВО, ще сме ти много благодарни  :up:

И последно има ли тактики при Друида(като при ловеца - специфична подредба/ротации на стрелите) с цел извличане на максимални щети? За големи елитки е хванал следната тактика: бие като мечка, като му падне живота връзва жертвата - лекува се и пак почва да бие ... и така с 4к кръв е, а убива елитки с по 20к самичък  :cool: ... но ПвПто му куца много.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия