Автор Тема: [FIXED]DMG бъг ?  (Прочетена 3339 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: DMG бъг ?
« Отговор #15 -: Октомври 04, 2007, 07:35:43 pm »
Говорим за дигане от 1ви до 66/67 а ти си 70.....  :blink:

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: DMG бъг ?
« Отговор #16 -: Октомври 05, 2007, 11:16:00 am »
Не говоря за главния ми герой, представи си...  :-)

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: DMG бъг ?
« Отговор #17 -: Октомври 05, 2007, 12:05:24 pm »
Уориар, Роуг, Хънтър, Шаман... За тва говорим (шамана ако е развит за бой а не елементал) ......... Та дори друид в котешка или меча форма.... Аз мога го потвардя...... До 48 левел ми стоеше тоя шибан бъг и след тва вече почнах да бия нормално..... Така беше и с мага ми и с роуга ми !

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re: DMG бъг ?
« Отговор #18 -: Октомври 25, 2007, 01:53:46 pm »
Този тип бъг се появява когато животното е няколко нива над вашето , и вие практически го удрято за по-малко от това което то може да абсорбира с армора му , и ако не забелязахте от Скрийна на Уайлд Хог този демидж се нариче глансинг , демек удряте го леко , ама наистина съвсем леко . Това не е бъг а е от самата игра . Този глансинг демидж е еквивалентен на резиста на кастърите .
« Последна редакция: Октомври 26, 2007, 12:15:16 am от dae »
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Damage

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 59
  • EVO Karma: 0
Re: DMG бъг ?
« Отговор #19 -: Октомври 26, 2007, 07:38:40 pm »
На това явление му се вика Weapon skill + Hit rating ако са ви слаби и двете даже и на 70 лвл ще правите по 20-30 до 100 дмг (имам роуг в близард не бях играл никга с мейсове и за 1 ден трябваше да кача целия скил при което правех от рода на 200 дмг на елементали(водни и мана) който нямат никакъв армор,но като направих малко повече скил това явление почна да изчезва и така докато просто спря да се случва) Нормално е да става така просто въпреки всички в сървъра не се вдига много бавно лвл и се получава една дупка между Weapon skill и нивата на животните тоест Deff скила които имат те...(за това си правете друид той винаги бие с Unarmed и аз не съм го имал тоя проблем изобщо в EVO WOW)


Дано съм ви помогнал ;)
Затваряш очи за момент ... но момента вече го няма !

Неактивен BallRog

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: -2
  • SHARCY
Re: DMG бъг ?
« Отговор #20 -: Декември 10, 2007, 03:18:56 am »
Тва за глансинга го забелязах неска ама не ми се стори мн леко погалване се пак 200-300дмг не е кои знаи колко малко  :blink:
Аз забелязах др но нека парво се сдобия сас доказателства и тогава ще покажа  :wink: