Автор Тема: Днешното нападение на Stormwind ;)  (Прочетена 5152 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Днешното нападение на Stormwind ;)
« -: Юни 14, 2009, 09:42:43 pm »
Днес, по случайно докато съм онлайн видях едно доста силно нападение на Хордите на Stormwind.
Стана доста интересно меле. Ето няколко снимки:











Лично аз не съм участвал в боя, въпреки че ме бяха подпукали и мен по едно време ;) (пичове аз само си правя снимки). Бтв. не съм убил никого до колкото си спомням. Освен ако някой се е самоубил от рефлекта ми.

Бях очарован от организацията на Хордата и как успяха да пробият входа и да се намъкнат в града.
Почти успяха да убият Царя на града ;)



Алианса бяха доста хора, но не се държаха в група и за това почти ги смазаха ;)

Не че хваля Хордата - аз играя алианс.

Пичове/Дами. Ако се пазите взаимно ще им е доста по трудно да ви надвият, а вие се разбягахте из селото като шумкари.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Днешното нападение на Stormwind ;)
« Отговор #1 -: Юни 14, 2009, 09:46:52 pm »
Е... накрая ни премазоха, но и техния опит по нашата столица завърши с неуспех. Само дето беше доста по кратка битка. Имахме стратегия да им смажем босовете 1 по 1 обаче не знам какво се обърка. 30 човека бяха тръгнали към SW и 20 към дарна (тия дето нямат ачийвмънта + още някои които го имат). Ама във SW се оказаха прекалено много та се наложи да поотложим "постижението". Хареса ми днескашното меле, въпреки че някои играчи доста ме разочароваха.

Честито на алианса затова, че защитиха (дали) града си. Евала и дано има и други такива мелета.

П.С. Странно защо ама като се съберат 100 човека на 1 място и сървъра крашва през 10 минути.

П.С.2. 1 поправка, която много често я правих преди. Хорда е термин в геометрията и е свързан с окръжността. Орда е военен термин и значи съвсем различно нещо.
« Последна редакция: Юни 14, 2009, 09:55:46 pm от Sparrow »
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Днешното нападение на Stormwind ;)
« Отговор #2 -: Юни 14, 2009, 09:51:59 pm »
Може би защото всеки клика като откачен и прави всякакви щуротии и машината се претоварва. Или се появяват грешки които прекъсват процеса.

Не знам... не за виси от мен.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Radjinns

  • Гост
Re:Днешното нападение на Stormwind ;)
« Отговор #3 -: Юни 15, 2009, 09:41:38 am »
Здравейте!
Само да вметна,че деня започна с неуспешното ни нападение на Тъндър Блъф (нещо неможахме да се разберем) след това си защитихме града от 2те добре организирани атаки на Ордата (уникалното меле,което прекарах с 4-5 фпс  :confused: ) и за капак отидохме и убихме най-пекания орк Трал  :cap:.Евала на алианса!Видях го в нова светлина  :smart: . Добре е,че има хора надъхани за бой,а не сме само ПвЕ и защитници  :-) . Дано да има пак подобни мелета и да докажем отново на ордата,че не ни е страх да приемем предизвикателството на нападение на столица  :-) (кой знае може би скоро и Силвана ще падне  :wink: )
Още веднъж поздравления на всички взели участие в боя :) Справихте се блестящо и показахме защо ЕВО е един от най-добрите ПвП сървари в България :)

HeHopMaJleH

  • Гост
Re:Днешното нападение на Stormwind ;)
« Отговор #4 -: Юни 15, 2009, 12:37:43 pm »
Аз не съм зашитавал thunder bluff , тъй като влязох в играта когато allytata вече бяха в столицата , но се постарах да организирам атака за нападение на Stormwind city . Кофти е , че винаги когато нападаш другата страна , която защитава дадена позиция , тя е в по-добро положение както в последствие и самите allyta като тръгнаха да ни нападат в Elwyn forest се обедиха . Но този път евала на хордите , че се отзоваха (тези , които повиках) и за първи път се обединихме до някаква степен за постигането на целта си - KILL ALL ALLYANCE AND TAKE CONTROL OVER ALLYANCE CAPITAL ( FOR THE HORDE !!! ) Вчерашното меле беше най-големият масов бой ставал досега в историята на сървъра . От страна на хордите бяхме малко над 37 човека на момент даже станахме над 40 (8 групи в райда - знам защото аз бях Raid leader ) , а от страна на allytata са били над 40 човека отново  ( 8 групи в райда - информацията е дадена от allyance герой бил в райда им и е достоверна ) , а колкото до Orgrimmar не сме отишли не сме го защитили , за да можете да убиете и вие поне веднъж Thrall  :freak: :freak: :freak:

Специална благодарност за вчерашното участие от страна на хордите на гилдиите - моя гуилд ( Jolly roger ) , Dread Knights , Destiny и The Golden Horde . Шапка свалям и на Allytata и им пожелавам все така да продалжават да отстояват честта си и да пазят своите столици не само Stormwind , защото когато и да идеме Darnassus , Exodar или Ironforge няма никав отпор от тяхна страна и също да нападат нащите столици по-често , защото до ся почти винаги ние правиме първата крачка . Също поздравления за добрата работа свършена по отношение на fix-ването на бъгове към главните админи ( Alein и Meketa ) , само ако можете fix дмг-то на Rain of Fire на warlocka че той с масовата си магия бие повече дмг от магиите които cast върху - One target .

Много поздрави и най-добри пожелания към всички играчи във сървера от - Wollverine (Guild master на Jolly roger )  :clover:

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Днешното нападение на Stormwind ;)
« Отговор #5 -: Юни 15, 2009, 03:36:51 pm »
И искам да ви кажа 1 нещо свързано с Undercity... Тоя град гъмжи от босове, но не знам защо. Има 1 бос вън и 3-4 вътре... Така, че късмет като идвате.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Днешното нападение на Stormwind ;)
« Отговор #6 -: Юни 15, 2009, 05:34:04 pm »
И искам да ви кажа 1 нещо свързано с Undercity... Тоя град гъмжи от босове, но не знам защо. Има 1 бос вън и 3-4 вътре... Така, че късмет като идвате.
не Zul'jin не е бос а 90 елит което даже прави задачата им малко по трудно :-)

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Днешното нападение на Stormwind ;)
« Отговор #7 -: Юни 15, 2009, 05:36:12 pm »
Еми да го убият като искат... 90% от ударите ще са miss, а спеловете резист.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Днешното нападение на Stormwind ;)
« Отговор #8 -: Юни 15, 2009, 05:48:54 pm »
има някакъв шанс да го убият 2-3% след това идваме ние като фактор след това идват и 3те боса на едно място където ние пак ще сме фактор :freak:

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Днешното нападение на Stormwind ;)
« Отговор #9 -: Юни 20, 2009, 04:46:13 pm »
Lightpaladin през цялото време пишеше на Райд Уарнинг да стоим заедно пред Стормунд, но винаги имаше поне 10 човека дето да атакуват хордите и да умират :evilmad:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Днешното нападение на Stormwind ;)
« Отговор #10 -: Юни 20, 2009, 04:50:52 pm »
Lightpaladin през цялото време пишеше на Райд Уарнинг да стоим заедно пред Стормунд, но винаги имаше поне 10 човека дето да атакуват хордите и да умират :evilmad:
Wollverine през цялото време пишеше на Рейд Уарнинг да стоим заедно пред Стормуинд, но винаги имаше поне 10 човека дето да атакуват алиансите и да умират.

П.С. Прочети ми подписа
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.