Автор Тема: Петовете  (Прочетена 8490 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dreamerchy

  • Knight
  • *
  • Публикации: 11
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Петовете
« Отговор #15 -: Октомври 04, 2009, 12:12:06 pm »
Даа да ги зема на 20 лвл кажи ми нали ми ги дава да-да Имаше огромно закаснение сиг аз на 24лвл сиг зех войда . Разбрах че нема стане работата и ся ..  С ново херо

Неактивен luladjiev

  • Knight
  • *
  • Публикации: 11
  • EVO Karma: 1
Re:Петовете
« Отговор #16 -: Октомври 05, 2009, 03:54:59 pm »
Нещо след ъпдейта или след предишния се бъгнаха тези куестове и не могат да се съмонват петовете, за да се убият. За някои, които са по-напред в играта не е проблем, защото вече са ги съмоннали, но за тези които сега започват...
Знам С++, Java, Perl, PHP, ASP.NET, MySQL, mSQL, M$SQL, Oracle, HTML, CSS, JavaScript, JSP, Delphi, Visual C, Visual Basic, VBScript, XML и много други компютърни думи.

Неактивен evSe

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 222
  • EVO Karma: 7
  • Step Into the shadows.. See the dark side!
Re:Петовете
« Отговор #17 -: Ноември 07, 2009, 06:16:21 pm »
При мен пък куеста за фел хънтъра изчезна... проследявал съм целата верига от-до.. никой не ми дава да го почна отново(изтрих го докато дигах лвл ) Пускал съм сърч на low lvl куестове, всички столици тренерите не го дава, в ратчет нпц-то също не ми го дава и такам.. някой идеи да има??

пп: много кратно съм трил кеш и т.н
Disterbia  Undead Warlock 80lvl  Eviverice Undead Rogue 80lvl Faithless Undead Priest 80lvl

Неактивен lubeto000

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Петовете
« Отговор #18 -: Ноември 09, 2009, 09:07:47 pm »
не мога да съмонна Voidwalker-a някой да има идея , трих Cache и нищо не стана ...

Неактивен lubeto000

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Петовете
« Отговор #19 -: Ноември 09, 2009, 11:22:40 pm »
айдеее и Сукубус не стана  :doh: :dohh: :fing: :wall: