Автор Тема: Какви итеми се дават на различните класове??  (Прочетена 3500 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gryka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: 0
  • evo user
искам да попитам някой,които наистина знае как се дават итеми примерно по накс да ми каже за хилар кви итеми за дпс-та кви итеми и за спелл дмг-та?? Аз доколкото знам мелета(лар+Пала+Дк) трябва да ролват итеми със стрент,а мелета (роуг,ловец,енч шаман+ферал друид) итеми с агилити поне така сам разбрал аз,но по отношение за хилари и спелл кастери нз какви итеми се раздават... ще сам ви много благодарен ако ми кажете или ме коригирате за това, което знам :angel: благодаря ви  :clover:

Неактивен Murder

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 167
  • EVO Karma: 2
  • I spit on you!
Re:Какви итеми се дават на различните класове??
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2009, 11:14:08 pm »
Хилар-Спел Пауар и Сприт.
Меле ПДС(роуг, друид)-Агилити
Меле(енч. шаман, боец, ДК)-главно стрейнт
Кастър-Спел пауар.
Реинджед(хънтар)-стрейнт и агилити

ПП: Това е мое мнение. :clover:
Казвам каквото мисля и мисля каквото казвам!

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Какви итеми се дават на различните класове??
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2009, 11:58:52 pm »
Всеки избира клас и се стреми да научи какво е полезно за класа му и колко от даден стат трябва да събере. До събирането му може да се ролва за итеми с хит(от хънтър), ArP... Линейките не им трябва на всички Spirit... Паладините примерно тоя спирит могат да си го наврат в а**** о****** защото нямат полза от него. На тях им трябва мана и spell power. Танковете ролват за най-подходящите за тях итеми. DK - defense & parry' воин - defense, block , expertise; paladin - defense, block, expertise ; Druid defense & dodge... Spell caster's ролват за spell penatration, ако им трябва.. Но може да им трябва и HR.. Това е въпрос с много дълъг отговор, които се научава при игра с различните класове и минимало усилие да разбереш за какво ти пее радиото.. Не може да вдигнеш 80 ниво и да искаш с rogue платнени дрешки с мана...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Какви итеми се дават на различните класове??
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2009, 12:03:43 am »
Не си изцяло прав:

Хийлър Друид / Прийст - Спирит / Спел Пауър
Хийлър Паладин / Шаман - Интелект / Спел Пауър
ДПС Plate  - Стрент и Крит/Хит /
Роуг / Ловец - Агилити + Атак Пауър /
Дпс Кастър - Спел Пауър + Крит/хит
Танк - Дефенс Рейтинг + Стамина

Така виждам аз нещата ;) НО наистина е сложно да ти се обесни само с 1 пост :)
« Последна редакция: Ноември 06, 2009, 09:58:13 am от monlew »

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Какви итеми се дават на различните класове??
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2009, 02:04:16 am »
Вингаи спорим - дали на уар да се даде итем без стрент , а с агджилити.
И дали на приест да се даде със спирит или със мана пър секънд.

Неактивен gryka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Какви итеми се дават на различните класове??
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2009, 08:39:06 am »
според мен роуг и ловец (за шаман енч не сам сигорен) се дава агилити,защото агилитито дава додж+АП+крит(ап и крит на пета),а вече за мелетата като пала,ларр и дк мисля,че по добре е стрн,защото им дава блок реит и ап само за дк стрент знам,че фаида няма освен от АП-то :) поне аз така се стремя да давам итемите по наксовете,а ми казаха,че хиларите им трябва хаст+спирит,но кам тези класове не сам компетентен :),а иначе за танк там си знам 4 год само танк сам играл :),но продалжаваите да давате мнения за да придобия някаква представа г/д какво трябва да се дава. благодаря ви отново :clover:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Какви итеми се дават на различните класове??
« Отговор #6 -: Ноември 06, 2009, 10:56:24 am »
В процеса на игра трябва да се прецени,доста е сложно да се каже на еди какъв си клас се дава еди какво си...
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Какви итеми се дават на различните класове??
« Отговор #7 -: Ноември 06, 2009, 01:18:52 pm »
Меле(енч. шаман, боец, ДК)-главно стрейнт
Реинджед(хънтар)-стрейнт и агилити

ПП: Това е мое мнение. :clover:
Аз лично ловец със "стрейнт" не съм виждал, а за "енч. шаман"  ти да не играеш още 2.4.3 та да има "стрейнт".  :doh:

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Какви итеми се дават на различните класове??
« Отговор #8 -: Ноември 06, 2009, 07:11:16 pm »
То енЧ шаман няма, правилното е енхейнсмънт.И вече итемите на енх шамана/хънтърите са еднакви - агилити и атакуваща сила :)

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Какви итеми се дават на различните класове??
« Отговор #9 -: Ноември 16, 2009, 08:24:22 pm »
То енЧ шаман няма, правилното е енхейнсмънт.И вече итемите на енх шамана/хънтърите са еднакви - агилити и атакуваща сила :)

3ти пост в които усираш работата от към знания за играта. Шамана и хънтъра имат общи PvP итеми и до там. Хънтърите блъскаме Ag/ArP based items, шаманите блъскат Agi/Haste ориентирани предмети.
Правилното е енхансмънт шаман ... Научи си лешавия друид в близард и после ела многознайствай тук.
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Какви итеми се дават на различните класове??
« Отговор #10 -: Ноември 16, 2009, 09:18:36 pm »
Приятел - ти си изключително глупав.Първо ти казвам, най-общо, какви са им показателите.Не съм тръгнал да развивам като твоите изключително сложни и изключително майсторски теории.Развивай ги на тея в емерис.Държа да ненамесваш престоя ми там - а колко е лешав друида ми - знам, че неможеш да ме убиеш във всеки случай, ако сме едно на едно в арена.Както аз не ти дъвча умрелите герои тук, държа и ти да не споменаваш моя "лешав друид" там.Колкото до спелуване и произношение - пак FAIL-на.Понеже си добър знаеш, че се прознася фейл. ENHANCE - [in'ha:ns] далеч е от ЕНХАНСМЪНТ.Вместо да се правиш на философ във форума на ево,развивай теориики във форумите на уоухед.И пак ти казвам, не си ти този, които ще ме съди, какъв ми е билда, или какви са ми персонажите.Това, че си деградирал до такова ниво, че се чудиш как да ме сръфаш във форуми, в които очевидно администратор ти одобрява постове, говори , че нещо те гложди,приятел.Какво да ти кажа - по-голям си от мен, ама само на години.Не се връзвай на играта - целта е да й се кефим, нали ? Ако почна на всеки хейтър и критик да се връзвам, щях ли да съм жив.Със здраве  :clover:
                                               

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Какви итеми се дават на различните класове??
« Отговор #11 -: Ноември 16, 2009, 10:17:55 pm »
Тази транскрипция която си пуснал е вярна, но ти я четеш грешно. Enhance според нея би трябвало да се чете инханс...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Какви итеми се дават на различните класове??
« Отговор #12 -: Ноември 21, 2009, 09:54:24 am »
Прав си.Ама знаеш ли колко е досадно, като трябва да говориш за примерно "Combat Rogue има добър и приличен висок DPS в по-големите инстанции като ..... " Адски голяма мешавица на шрифт става.
ПС:Мир вам! :clover: