Автор Тема: Проблем е да бъдеш МЕЛЕ шаман.  (Прочетена 8167 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GoldenGate

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: Unacs BS
  • Герой: Nodo
Проблем е да бъдеш МЕЛЕ шаман.
« -: Декември 27, 2013, 12:03:10 pm »
От много време желаех да постна тема и ето момента настъпи.

Меле шаман съм (ПВЕ) и въпросът ми е следният, как може без оражие в маин хенда да правя повече дмг от колкото с Келесет седусер в оф хеанд. И още един въпрос, възможно ли в моменти в които съм с по 10 - 11к АП да удрям по 1300 бял удар с крит, мерси предварително :) И още един въпрос, как е възможно Шаман алианс с 525 хит да мисва, а шаман Хорд с 385 да не мисва като удря :)
« Последна редакция: Декември 27, 2013, 12:05:08 pm от GoldenGate »

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Проблем е да бъдеш МЕЛЕ шаман.
« Отговор #1 -: Декември 27, 2013, 12:50:07 pm »


Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Проблем е да бъдеш МЕЛЕ шаман.
« Отговор #2 -: Декември 27, 2013, 02:24:23 pm »
От много време желаех да постна тема и ето момента настъпи.

Меле шаман съм (ПВЕ) и въпросът ми е следният, как може без оражие в маин хенда да правя повече дмг от колкото с Келесет седусер в оф хеанд. И още един въпрос, възможно ли в моменти в които съм с по 10 - 11к АП да удрям по 1300 бял удар с крит, мерси предварително :) И още един въпрос, как е възможно Шаман алианс с 525 хит да мисва, а шаман Хорд с 385 да не мисва като удря :)

Нещо не го разбрах това с по 1300 критовете на 10-11к att power.



Теста който направих е с не особено хубав gear, има още доста какво да се желае. Всичко беше на autoattack + 1 stormstrike. AP ми варираше между 5500+ до 9500+. Не ми се играеше да го стаквам повече. Но и на този attpower ясно си личи, че минималния ми крит е 1к, максималния 3200, а средният близо 2к. Така че не виждам ти с 11к attpower как удряш по толкова малък крит, сигурен ли си? За hit-а. Hit/spell cap-а е 17%, нямам идея точно колко е това в цифри, без бъфове, с дренай в райда процента пада. Фракцията няма ниииикакво значение, по време на теста съм с приблизително 13% и на autoattack имам само 8 miss-а и близо 200 "попадения". А това за unarmed и там оръжие в off-hand-а нямам и желание да го пробвам. Погледни си талантите. Това е от мен, дано поне в някаква степен да съм ти бил полезен. И да, другият път като пускаш подобна тема бива да сложиш малко снимки и да онагледиш това за което говориш, че поне малко от малко да си имаме на идея за какво иде реч.
Успех.  :clover:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!