Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256775 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

kotse

  • Гост
Отговор: Въпроси.
« Отговор #960 -: Юли 05, 2008, 06:42:47 pm »
Някой може ли да ми каже защо акаунта ми е баннат ? acc name " kotse "

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Въпроси.
« Отговор #961 -: Юли 06, 2008, 05:57:56 am »
Пак ще повдигна темата за рзделяне на алианс и орда. Вече доста време чакаме новата машина, дали ще може след миграцията на нея да се разделят алианс и орда. А също и да се оправят ГМ хелпърите, защото май назначените за алианс ГМ-и предпочитат да играят с ордата и това оставя алианс играчите без никаква помощ. А също и куест хелпер ГМ за алианс?
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Отговор: Въпроси.
« Отговор #962 -: Юли 07, 2008, 02:29:53 pm »
Това мога да го направя и сега но много хора ще изреват.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Въпроси.
« Отговор #963 -: Юли 07, 2008, 03:23:37 pm »
Това мога да го направя и сега но много хора ще изреват.

Ще мрънкат няколко дни и ще спрат. Но няма смисъл сега, по-добре след смяната на машината :)
We integrate Bug2Bug solutions

DarthWarlock

  • Гост
Отговор: Въпроси.
« Отговор #964 -: Юли 08, 2008, 12:36:47 pm »
Пак ще повдигна темата за рзделяне на алианс и орда. Вече доста време чакаме новата машина, дали ще може след миграцията на нея да се разделят алианс и орда. А също и да се оправят ГМ хелпърите, защото май назначените за алианс ГМ-и предпочитат да играят с ордата и това оставя алианс играчите без никаква помощ. А също и куест хелпер ГМ за алианс?
Каква помощ очакваш от ГМ, ако мога да попитам ?! От къде го измисли, че Джак играе само с ордата ? Много бързо ги правиш тия изводи нещо.
Разделяне на фракциите - ами хубаво, ти като искаш да си играеш там с 4-5 дружки не означава, че трябва да се ограничават другите, опитващи се да постигнат нещо малко по-значимо от "фул рън на сънуел". Като ти гледам поста явно си готова на доста неща, за да станеш ГМ на алианс .... и какво като станеш ГМ ? С какво ще помогнеш ? Не съм чул някой да се е оплаквал до сега, че не е получил помощ от ГМ след като е помолил за такава, бил той алианс или орда.

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Въпроси.
« Отговор #965 -: Юли 08, 2008, 12:42:36 pm »
Каква помощ очакваш от ГМ, ако мога да попитам ?! От къде го измисли, че Джак играе само с ордата ? Много бързо ги правиш тия изводи нещо.
Разделяне на фракциите - ами хубаво, ти като искаш да си играеш там с 4-5 дружки не означава, че трябва да се ограничават другите, опитващи се да постигнат нещо малко по-значимо от "фул рън на сънуел". Като ти гледам поста явно си готова на доста неща, за да станеш ГМ на алианс .... и какво като станеш ГМ ? С какво ще помогнеш ? Не съм чул някой да се е оплаквал до сега, че не е получил помощ от ГМ след като е помолил за такава, бил той алианс или орда.

Хехе. Колко съм прозрачна :). Аз ГМ на алианса :doh:, много ги разбираш бе.

Разделянето на фракциите ще сближи играчите. Вече има към 40+ 70-ти левели, което означава че пак ще могат да се правят райдове. Тази тема вече е била обсъждана многократно, едва ли има какво да се добави. Плюс това има и други играчи, които искат да се разделят, не съм само аз :)
We integrate Bug2Bug solutions

DarthWarlock

  • Гост
Отговор: Въпроси.
« Отговор #966 -: Юли 08, 2008, 12:47:34 pm »
Ако си толкова припряна, нека пуснат една анкета да видим какво мислят другите играчи.

Неактивен shaunn

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 164
  • EVO Karma: -17
  • Better Late Than Never
Отговор: Въпроси.
« Отговор #967 -: Юли 08, 2008, 11:52:59 pm »
Това мога да го направя и сега но много хора ще изреват.
Така е  :confused:

Неактивен shaunn

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 164
  • EVO Karma: -17
  • Better Late Than Never
Отговор: Въпроси.
« Отговор #968 -: Юли 08, 2008, 11:53:47 pm »
Ще мрънкат няколко дни и ще спрат. Но няма смисъл сега, по-добре след смяната на машината :)
А ти ... За какво ти е да ни разделят да те видя после какъв инс ще правиш ..
ПП: анкетата е много добра идея ... :-)

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #969 -: Юли 09, 2008, 11:01:27 am »
Айрън лейди ви го каза... Вие сте точно ЕГАТИ дечковците... Още си играете по детските си начини... Нема да се научите на нещо като ОГРАНИЗАЦИЯ... Тука нема такова нещо... а като се разделят мисля че ще се постигне това нещо. И още нещо за гилдиите... Не вкарвайте които и да е... Първо го проучете... и не само какви итеми има... и това е от значение но мога да ви кажа че един приист като Тирагоса без айтеми, и такъв като Катрин без айтеми... разбиват приист на холи с фул т6 по хел... Така че... Много от хората са получили сетовете си не заслужено... Ако някой каже същото за мен... Аз първо си имах т4, т5.... Тогава вленах в БТ.. верно че не бяха фул ама имах Епик Гиър.. Както и да е... дано се разделите вече сте 100+ човека на сървъра и броя на 70ките расте с всеки изминал ден. Затова ще е добре да се направи ФУЛ разделение.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Отговор: Въпроси.
« Отговор #970 -: Юли 09, 2008, 11:46:48 am »
ShadowEyeS: внимавай с тона си.

Предлагай идеи, показвай факти и убеди хората в това което мислиш по правилния начин, не като им се звериш.
Аз не разбирам достатъчно от гейм плея на играта и за това не се обаждам в теми които не разбирам, но мога да разбера кога някой прекалява.

Поздрави.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

PiRaMiDa7a

  • Гост
Отговор: Въпроси.
« Отговор #971 -: Юли 09, 2008, 08:32:24 pm »
Това мога да го направя и сега но много хора ще изреват.
НескА ми изтриха темата във връзка с разделянето на хорди и алианси ако мога да знам защо и защо не върните старите правила понейе вече зеха да злоупотребяват с тия които сте създали сега .Аз също съм на мнението на ironlady че трябжа да се разделим .Успехи!!!! :up: :up: :up: :up:

krapoax

  • Гост
Питане относно мултирегистрацията?
« Отговор #972 -: Юли 09, 2008, 11:33:11 pm »
"8. Забранява се мултирегистрацията на акаунти от един и същ IP адрес без да уведомите администратор или GM за причината!
При неспазване на това правило ще бъде забранен IP адреса!"

Здравейте,

Аз попадам в този казус 2-ма сме закачени зад един рутер и за да играем трябва да ви уведомя.
Съжалявам за тъпия въпрос но къде точно да ви уведомя.

А иначе IP ми е 89.215.98.55

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Питане относно мултирегистрацията?
« Отговор #973 -: Юли 10, 2008, 06:54:11 am »
"8. Забранява се мултирегистрацията на акаунти от един и същ IP адрес без да уведомите администратор или GM за причината!
При неспазване на това правило ще бъде забранен IP адреса!"

Здравейте,

Аз попадам в този казус 2-ма сме закачени зад един рутер и за да играем трябва да ви уведомя.
Съжалявам за тъпия въпрос но къде точно да ви уведомя.

А иначе IP ми е 89.215.98.55
С лично съобщение за причината. При някакво нарушение на единия от акаунтите си заминават всичките които са под IP-то ви. Без значение дали сте двама или трима.
Можете да играете.  :clover:

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Отговор: Въпроси.
« Отговор #974 -: Юли 10, 2008, 09:50:52 am »
Отговор към : ShadowEyeS
В грешка си. Расте броя на 70'ките под един и същ акаунт, което значи че броя потребители в реално време си остава същия.
Което значи че ще видим "Илия" на земята през крив макарон.
« Последна редакция: Юли 10, 2008, 09:54:51 am от daylight »