Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 257055 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #840 -: Май 19, 2008, 04:40:13 pm »
Итемите които можете да закупите през страницата няма да бъдат спрени, даже ще се добавят повече. Няма да е лошо сървъра да има определен бюджет за да може да се допълват неща.
Както спомена мекета може да се пусне 2-ри реалм с други рейтове и т.н.
Предлагам ПвП Фънсървър, с костум вендори и етк... Само за мелето. Понеже ни е забранено да убиваме вендори ще е забавно да се оговорим сички 70 да си напрай съответно герои и да се мелим, без каквито и да било ПвП Правила (остават си тези само за хакерите и етк.). И дарение чрез СМС за Злато е мн добра идея. Не е лоша и за закопуване на Токени. (Пример... 1 токен да е 2.40 на смс а 1000 голд да са 1.20 защото голда се намира мн по лесно и по честни начини ако знаете как да "фармвате".)

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Въпроси.
« Отговор #841 -: Май 19, 2008, 05:58:22 pm »
Предлагам ПвП Фънсървър, с костум вендори и етк... Само за мелето. Понеже ни е забранено да убиваме вендори ще е забавно да се оговорим сички 70 да си напрай съответно герои и да се мелим, без каквито и да било ПвП Правила (остават си тези само за хакерите и етк.). И дарение чрез СМС за Злато е мн добра идея. Не е лоша и за закопуване на Токени. (Пример... 1 токен да е 2.40 на смс а 1000 голд да са 1.20 защото голда се намира мн по лесно и по честни начини ако знаете как да "фармвате".)
Надявам се да е blizzlike сървър с добро PvP.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #842 -: Май 19, 2008, 06:26:44 pm »
Надявам се да е blizzlike сървър с добро PvP.
Ако ще е близзлайк по добре да "моднат" оригиналния сървър. Просто няма смисъл... Фън ще е добра идея като цяло за мелето.

Неактивен NEMEZIS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 117
  • EVO Karma: 1
Отговор: Въпроси.
« Отговор #843 -: Май 19, 2008, 07:27:14 pm »
Надявам се да е blizzlike сървър с добро PvP.
Е, според мен няма смисъл от втори blizzlike сървър, а един фън сървър ще е по-добре.
« Последна редакция: Май 19, 2008, 07:28:46 pm от NEMEZIS »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #844 -: Май 19, 2008, 08:28:01 pm »
Тук ще постна... поизбързах малко. ДМГ не е фикс... Пак да се погледне плс.

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Въпроси.
« Отговор #845 -: Май 19, 2008, 09:05:39 pm »
Е, според мен няма смисъл от втори blizzlike сървър, а един фън сървър ще е по-добре.

Много ясно, че няма. ^^
Един high rate realm, където ще се вдига бързо и на 70 лвл няма да сте сополи, без пари за скилове. GM - shop - ове ще са добра идея, като цената няма да е толкова ниска. Малко завишен дроп -- за да може играта да е по - приятна ( за любителите на предметите, а не на играта  :-) ). И магазините и другите "Екстри" не толкова недостъпни.
Така, според мен, смисъла от WoW няма да е тотално "изроден", също така ще има свобода в действията. (Повярвайте ми, няма да е проблем кой - на кого убил вендора или NPC-to, тей като за отрицателно време ще си устроите героите и няма да ви пука за нататък.)
Така виждам аз нещата, съдейки по написаното. :)
Меле, предполагам ще има, а също така няма да сте с мисълта, че всичко е на готово т.е., че сте положили усилия. :) Професии и репутации предлагам да не се "бутат", като това би внесло още малко "смисъл". ^^
« Последна редакция: Май 19, 2008, 09:09:53 pm от Snatch »

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Въпроси.
« Отговор #846 -: Май 19, 2008, 09:28:32 pm »
Много ясно, че няма. ^^
Един high rate realm, където ще се вдига бързо и на 70 лвл няма да сте сополи, без пари за скилове. GM - shop - ове ще са добра идея, като цената няма да е толкова ниска. Малко завишен дроп -- за да може играта да е по - приятна ( за любителите на предметите, а не на играта  :-) ). И магазините и другите "Екстри" не толкова недостъпни.
Така, според мен, смисъла от WoW няма да е тотално "изроден", също така ще има свобода в действията. (Повярвайте ми, няма да е проблем кой - на кого убил вендора или NPC-to, тей като за отрицателно време ще си устроите героите и няма да ви пука за нататък.)
Така виждам аз нещата, съдейки по написаното. :)
Меле, предполагам ще има, а също така няма да сте с мисълта, че всичко е на готово т.е., че сте положили усилия. :) Професии и репутации предлагам да не се "бутат", като това би внесло още малко "смисъл". ^^

Пиша ти 6 по БЕ ;-), за успешно прилагане на ирония и сарказъм ха-ха-ха
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #847 -: Май 19, 2008, 10:07:55 pm »
Много ясно, че няма. ^^
Един high rate realm, където ще се вдига бързо и на 70 лвл няма да сте сополи, без пари за скилове. GM - shop - ове ще са добра идея, като цената няма да е толкова ниска. Малко завишен дроп -- за да може играта да е по - приятна ( за любителите на предметите, а не на играта  :-) ). И магазините и другите "Екстри" не толкова недостъпни.
Така, според мен, смисъла от WoW няма да е тотално "изроден", също така ще има свобода в действията. (Повярвайте ми, няма да е проблем кой - на кого убил вендора или NPC-to, тей като за отрицателно време ще си устроите героите и няма да ви пука за нататък.)
Така виждам аз нещата, съдейки по написаното. :)
Меле, предполагам ще има, а също така няма да сте с мисълта, че всичко е на готово т.е., че сте положили усилия. :) Професии и репутации предлагам да не се "бутат", като това би внесло още малко "смисъл". ^^
Разберете че няма смисъл от такова нещо. Въпроса е да се направи ФЪН сървър в които да се мелят по отбори примерно, но със итеми, и нещата да са наравно, защото в момента в Ево със сигурност не са и секи с яки теми се хвали кой колко дмг прайл и пита такаф дето няма що прай по малко (свидетел съм на такова нещо!)

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #848 -: Май 19, 2008, 10:19:25 pm »
Защо първо не стабилизирате достатъчно този сървър и после правете други  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Въпроси.
« Отговор #849 -: Май 19, 2008, 11:18:45 pm »
Не се залъгвайте по постовете на други хора. Единствено ако е пост от мен или alein. Втори реалм за момента е само идея. Той ще е предимно тестов. Предполагам че ще е с леко завишено XP за убийство на npc. Няма да е толкова с 'куест левълинг'. Но никой да не си прави илюзия, че някога ще се пуска друг и ще се спира този. Сегашния сървър освен още подобрения, друго няма да му се прави. Дори и рестарт няма да се прави. Ако се наложи рестарт, то ще е ако има някаква коренна промяна по database и да не могат да се прехвърлят героите, което едва ли ще стане. :clover:

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Въпроси.
« Отговор #850 -: Май 20, 2008, 02:46:20 am »
Точно. Това, което написах, беше моя "идеал" за нов реалм.
П.П. Fun сървър ще е излъгация от всякъде.
Държа да подчертая, това, което пиша е единствено и само, това, което аз считам за най - добро.
Ето... Даже е и подчертано.
Лека нощ. :) :clover:
-----------------------------------------
Като стана дума за идеали се досетих, как писах Съчинение - Разсъждение за Странджата на кандидатстудент... опа, изпитите след 7ми клас.
Мисълта ми е, я си отворете една тема, в която всеки ще изложи неговото съчинение на тема "Моят идеал за WoW".  ;-D ;-D ;-D
-----------------------------------------
« Последна редакция: Май 20, 2008, 02:52:02 am от Snatch »

Неактивен NEMEZIS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 117
  • EVO Karma: 1
Отговор: Въпроси.
« Отговор #851 -: Май 20, 2008, 06:32:23 am »
 :doh: Ахаха, колега, по-спокойно със съчиненията - разсъждения, защото до нищо добро няма да те доведат. :freak:

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Въпроси.
« Отговор #852 -: Май 20, 2008, 12:35:22 pm »
Steely Naaru Silver не трябва ли да е Soulbound?

Неактивен NEMEZIS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 117
  • EVO Karma: 1
Отговор: Въпроси.
« Отговор #853 -: Май 20, 2008, 01:34:09 pm »
http://www.wowhead.com/?item=34428 Мисля, че тук се вижда точно за какво става въпрос колега.  :-)

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #854 -: Май 21, 2008, 08:31:15 pm »
Забранено ли е макрото за цветно писане ?