Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 257118 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Въпроси.
« Отговор #810 -: Май 11, 2008, 12:42:25 pm »
Не било честно... Ами ако не ти се яде, а си гладен ?
Това беше целия смисъл на предния ми пост, не трябва тоя пустия т6 да е целта в играта.

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Въпроси.
« Отговор #811 -: Май 11, 2008, 12:42:32 pm »
представете си един играч който сега става 70 лвл и иска да си събере т6 (много ясно че ще иска) ама за целта тряа да мине през хижал който преди беше ЧИСТ т.е. минаваше се спокойно до босовете и се биеха а сега е три пъти по трудно да се направи и така играта вече не е честна
"Ти откъде имаш т6? Ами от хиджал ! Ами как мина до босовете ? Ами то преди нямаше траш мобс !"
Забележка т6 не пада само от хиджал ама от там тръгва всеки като че ли
Затова трябва да се ресне сървъра.Никой да няма chest от Illidan или glaives нито другите работи от Rage,който е доста по-труден.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Въпроси.
« Отговор #812 -: Май 11, 2008, 01:02:37 pm »
ех чак пък рес предполагам че и той ще дойде но едва когато се смени експанжъна и минем на лич кинг засега идеята ми е просто условията да са еднакви а траш мобовете (поне в хиджал и ЗА) са по злобни от босовете например беар аватар и хекс лорд ми правят по малко дмг от колкото траш мобовете докато стигна до тях
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #813 -: Май 11, 2008, 01:49:49 pm »
За пореден път казвам моето мнение по въпроса за рес-а.Да се ресне сървъра за да са всички на равно-а труда, който са хвърлили по-старите играчи, времето което са отделили за да си развият професиите и да дигнат репутация?!Не мислите за това,нали?Те с какво са виновни, че едно време е било еди как си по инсовете и са си взели итемите?! При това пак са киснали с денонощия да бият босовете.Ако се ресне сървъра все едно хората са си загубили 4-5-6-8 месеца за какво-за нищо!Пълна глупост!
Ето това мнение го подкрепям на 100%... +тва ресне ли се сървъра 80% от играчите ще кажат "Bye Bye" ...

И като стана дума за траш мобс... Като тръгнеш за Рейдж има достатъчно, за да се бият.... Така че...

Имаше една статия в PC Mania... За онлайн геймърите... Че се разделят на 4 части... Такива които намират удовлоствието в Играта само заради хората с които общуват, такива каквито намират удоволствието в това да гледат героя си с едни от най-добрите итеми, такива които играят само за да опитат от дадено нещо(катеренето например... да са първите качили се еди къде си и така..), и такива които играят за да се бият на ПвП през 2 мин..
(катеренето например... да са първите качили се еди къде си и така..)
« Последна редакция: Май 11, 2008, 01:54:14 pm от ShadowEyeS »

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Въпроси.
« Отговор #814 -: Май 11, 2008, 01:51:06 pm »
За пореден път казвам моето мнение по въпроса за рес-а.Да се ресне сървъра за да са всички на равно-а труда, който са хвърлили по-старите играчи, времето което са отделили за да си развият професиите и да дигнат репутация?!Не мислите за това,нали?Те с какво са виновни, че едно време е било еди как си по инсовете и са си взели итемите?! При това пак са киснали с денонощия да бият босовете.Ако се ресне сървъра все едно хората са си загубили 4-5-6-8 месеца за какво-за нищо!Пълна глупост!
Да не мислиш,че и аз не съм правил това?Вдигам реп,професии+това имам 4 героя 2 от които са 70 и другите 2 57 и 33.Ако мислиш,че и аз не съм се трудил,грешиш.
« Последна редакция: Май 11, 2008, 01:53:55 pm от Shunae »

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Въпроси.
« Отговор #815 -: Май 11, 2008, 01:54:47 pm »
Да не мислиш,че и аз не съм правил това?Вдигам реп,професии+това имам 4 героя 2 от които са 70 и другите 2 57 и 33.Ако мислиш,че и аз не съм се трудил,грешиш.
И все пак мнозинството не мисли като теб => Рес на сървъра е изключително неприемливо.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Въпроси.
« Отговор #816 -: Май 12, 2008, 03:51:39 pm »
много много неприемливо
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Wild HoG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 73
  • EVO Karma: 1
Отговор: Въпроси.
« Отговор #817 -: Май 13, 2008, 05:15:44 pm »
Да не мислиш,че и аз не съм правил това?Вдигам реп,професии+това имам 4 героя 2 от които са 70 и другите 2 57 и 33.Ако мислиш,че и аз не съм се трудил,грешиш.

да...рес... А ще ми върнеш ли месеците от живота през които съм си играл да си дигам героите ?
;o

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Отговор: Въпроси.
« Отговор #818 -: Май 16, 2008, 02:34:04 pm »
А какво ще се прави с хората получили итемс срещу дарения за ъпдейт на машината?

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Отговор: Въпроси.
« Отговор #819 -: Май 16, 2008, 04:25:47 pm »
А какво ще се прави с хората получили итемс срещу дарения за ъпдейт на машината?

Какво трябва да ги правя? Получават си наградата.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Въпроси.
« Отговор #820 -: Май 16, 2008, 04:29:52 pm »
Мисля че той имаше предвид при евентуален резет на героите, понеже това обсъждат нагоре. Което е един добър въпрос: какво ще стане когато се съберат парите, всички си получат наградата и след това резетнете :)
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #821 -: Май 16, 2008, 07:00:08 pm »
Мисля че той имаше предвид при евентуален резет на героите, понеже това обсъждат нагоре. Което е един добър въпрос: какво ще стане когато се съберат парите, всички си получат наградата и след това резетнете :)
Ми, отношението не ми е точно по това което написа... Но ако съответно преминем към WotLK какво ще стане ? Ще се ресне ли или ? Имате ли идея как ще се връщат героите или ще има тотал рес ? Смисъл такъв че не ми се кибичи пак наново да дигам 70 каму ли 80. Не че няма да го направя просто при тези итеми... Ще е доста по лесно все пак... Та питам ще има ли такъв рес или не ? Наясно съм че сме далеч от WotLK но все пак предвижда ли се нещо от сега защото не се знае кога ще цъфне тоя експанжън.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Въпроси.
« Отговор #822 -: Май 16, 2008, 08:40:24 pm »
Много го мислите. Рестарт няма да има или поне не се мисли да има в близката година-две напред :) Казвал съм го 100 пъти.
Най-много да има втори допълнителен реалм когато се ъпгрейдне машината, но това са неща в бъдещето, не са за вашите мозъци  :clover:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Въпроси.
« Отговор #823 -: Май 16, 2008, 09:00:51 pm »
Много го мислите. Рестарт няма да има или поне не се мисли да има в близката година-две напред :) Казвал съм го 100 пъти.
Най-много да има втори допълнителен реалм когато се ъпгрейдне машината, но това са неща в бъдещето, не са за вашите мозъци  :clover:

а когато излезе wrath of the lich king пак ли няма да има рестарт ?
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен NEMEZIS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 117
  • EVO Karma: 1
Отговор: Въпроси.
« Отговор #824 -: Май 16, 2008, 10:12:15 pm »
Аз не виждам защо излизането на WotLK трябва неминуемо да доведе до рестарт на сървъра?  :question: