Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 257091 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Въпроси.
« Отговор #795 -: Май 09, 2008, 11:25:01 pm »
ами да нещо такова ама сега като гледам какво е написал  jack горе долу разбрах как е ако да речем имаш три различни сокета жълт син и червен можеш да сложиш по един от всеки но ако имаш само един жълт не можеш да му сложиш 10 жълти
Точно така, но това, че има жълт син и червен, не значи, че не можеш да му сложиш 3 жълти или сини... или каквито и да са. Единствената загуба, ако не запълниш слотовете с изискваните цветове е, че няма да получиш сокет бонуса от предмета.
Но пак да спомена, не можеш да слагаш повече "камъни" от броя на "дупките" в предмета т.е. сокетите.

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Въпроси.
« Отговор #796 -: Май 09, 2008, 11:25:40 pm »
ами да нещо такова ама сега като гледам какво е написал  jack горе долу разбрах как е ако да речем имаш три различни сокета жълт син и червен можеш да сложиш по един от всеки но ако имаш само един жълт не можеш да му сложиш 10 жълти
То в жълт сокет 10 жълти gem-ове е малко като сянка на сянка.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Въпроси.
« Отговор #797 -: Май 09, 2008, 11:28:09 pm »
аха е горе долу се разбрахме нещата ще се доизяснят с метода проба-грешка  :cap:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #798 -: Май 10, 2008, 03:07:18 pm »
Точно така, но това, че има жълт син и червен, не значи, че не можеш да му сложиш 3 жълти или сини... или каквито и да са. Единствената загуба, ако не запълниш слотовете с изискваните цветове е, че няма да получиш сокет бонуса от предмета.
Но пак да спомена, не можеш да слагаш повече "камъни" от броя на "дупките" в предмета т.е. сокетите.
Всъщност може ли ? Понеже не мога си сложа червен сокет на син слот.... (говоря за червени, сини и жълти а не смесени).... Мен поне не ми дава... Иначе и без друго сокет бонусите съкс...

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Въпроси.
« Отговор #799 -: Май 10, 2008, 04:55:20 pm »
Хъъъъ... Аз пък мога.  :devil:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #800 -: Май 10, 2008, 07:06:52 pm »
4 въпроса:
Ще се оправи ли ДМГ на Роуговете ?
Ще се оправи ли Expertice Рейтинга ?
Ще се позволи ли трейд между алианс и орда поне за сега ?
Ще се премахнат ли траш мобса в Хайджал ?

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Отговор: Въпроси.
« Отговор #801 -: Май 10, 2008, 11:30:24 pm »
4 въпроса:
Ще се оправи ли ДМГ на Роуговете ?
Ще се оправи ли Expertice Рейтинга ?
Ще се позволи ли трейд между алианс и орда поне за сега ?
Ще се премахнат ли траш мобса в Хайджал ?
На първите 2 въпроса:Дано.
На другите 2:Данo не.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Въпроси.
« Отговор #802 -: Май 11, 2008, 02:03:35 am »
е поне траш мобс в хиджал да се махнат за траде между алианс и хорде ми е все тая и с роуг не играя нямам мнение но за хиджал - ДА
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #803 -: Май 11, 2008, 08:38:54 am »
На първите 2 въпроса:Дано.
На другите 2:Данo не.
е поне траш мобс в хиджал да се махнат за траде между алианс и хорде ми е все тая и с роуг не играя нямам мнение но за хиджал - ДА
Без да се обиждате, но попитах някой от който зависят тези неща.
4 въпроса:
Ще се оправи ли ДМГ на Роуговете ?
Ще се оправи ли Expertice Рейтинга ?
Ще се позволи ли трейд между алианс и орда поне за сега ?
Ще се премахнат ли траш мобса в Хайджал ?
Е ? Първите 2 са точно проблемни въпроса. 2рите са за улеснение поне за сега.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #804 -: Май 11, 2008, 09:31:47 am »
Абе вие ако махнете траша в Битката за Връх Хайджъл от къде ще си взимате дроп итемите ? Не че нещо ама падат супер итеми от тях и то с не малък дроп (нещо от рода на 5~20%) И са доста хубави ... Вижте само 1 Abonimation какво дропи ... Още ли искате да го премахнете ? Това да имате Тайър Н да речем не е много важно ... пак може да си супер добър с Но-сет итеми ... Просто трябва малко акъл ...
П.П.Под Но-сет итеми имам предвид не итемите изкарани от Тайърите но и итемите които могат да се сложат на мястото на тайърите...  :cap:  :cap:  :-)
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Въпроси.
« Отговор #805 -: Май 11, 2008, 09:50:52 am »
Абе вие ако махнете траша в Битката за Връх Хайджъл от къде ще си взимате дроп итемите ? Не че нещо ама падат супер итеми от тях и то с не малък дроп (нещо от рода на 5~20%) И са доста хубави ... Вижте само 1 Abonimation какво дропи ... Още ли искате да го премахнете ? Това да имате Тайър Н да речем не е много важно ... пак може да си супер добър с Но-сет итеми ... Просто трябва малко акъл ...
П.П.Под Но-сет итеми имам предвид не итемите изкарани от Тайърите но и итемите които могат да се сложат на мястото на тайърите...  :cap:  :cap:  :-)
Tier 6 Helm и Gloves не са много важни тъй като в Black Temple падат имитационни.В смисъл по-слаби и със син цвят ама изглеждат като черния сет.

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Въпроси.
« Отговор #806 -: Май 11, 2008, 10:14:03 am »
Аз не съм съгласен обаче.
Няма как просто един играч да бъде привлечен да играe, като чуе "Ае, т6 не мой са събере ама можеш да се наоблечеш с каквото свариш". Естествено -- нищо не звучи точно по този начин, но като цяло е така. Всеки иска т6 сет, след като гледа мнозинството да щъкат с такива. Лично за мен сетовете не са на първо място, ама малцинство са тия, които гледат по този начин. За това е излишно да се дава акъл на човек, който си е наумил едно нещо и изключил всички останали.
П.П. А на мен как ми се ще да видя някой warrior/paladin да ми се разхождат с Bloodmoon, Lionheart Executioner, Stormherald, Swiftsteel Shoulders etc...Aма всеки реве за Warglaives... и т6.  :confused:
Имам предвид, този "кръг" от предмети е зарибявката в играта, от една страна, но той НЕ прави играта.
« Последна редакция: Май 11, 2008, 10:22:32 am от Snatch »

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Въпроси.
« Отговор #807 -: Май 11, 2008, 10:35:27 am »
Аз не съм съгласен обаче.
Няма как просто един играч да бъде привлечен да играe, като чуе "Ае, т6 не мой са събере ама можеш да се наоблечеш с каквото свариш". Естествено -- нищо не звучи точно по този начин, но като цяло е така. Всеки иска т6 сет, след като гледа мнозинството да щъкат с такива. Лично за мен сетовете не са на първо място, ама малцинство са тия, които гледат по този начин. За това е излишно да се дава акъл на човек, който си е наумил едно нещо и изключил всички останали.
П.П. А на мен как ми се ще да видя някой warrior/paladin да ми се разхождат с Bloodmoon, Lionheart Executioner, Stormherald, Swiftsteel Shoulders etc...Aма всеки реве за Warglaives... и т6.  :confused:
Имам предвид, този "кръг" от предмети е зарибявката в играта, от една страна, но той НЕ прави играта.
От Illidan chest-a и glaives скоро може да ги имаме.Все още събираме материали за да си направим сетове за resistance и има добър шанс да го бием.Разбира се зависи от организацията,която никак не е добра.

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Въпроси.
« Отговор #808 -: Май 11, 2008, 11:27:59 am »
The installer was unable to read the fike "H:\Installer Tome.mpq".This error may be caused by problems with the media or drive at H:\--for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM,hard drive corruption, or a networking problem while downloading the installer. (The data being read was "Repack-MPQ\Data#terrain.MPQ\World\Maps\CavernsofTime\CavernsofTime_18_35.adt" ,and the error code was 38.) If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::Read)

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Отговор: Въпроси.
« Отговор #809 -: Май 11, 2008, 12:38:10 pm »
Аз не съм съгласен обаче.
Няма как просто един играч да бъде привлечен да играe, като чуе "Ае, т6 не мой са събере ама можеш да се наоблечеш с каквото свариш". Естествено -- нищо не звучи точно по този начин, но като цяло е така. Всеки иска т6 сет, след като гледа мнозинството да щъкат с такива. Лично за мен сетовете не са на първо място, ама малцинство са тия, които гледат по този начин. За това е излишно да се дава акъл на човек, който си е наумил едно нещо и изключил всички останали.
П.П. А на мен как ми се ще да видя някой warrior/paladin да ми се разхождат с Bloodmoon, Lionheart Executioner, Stormherald, Swiftsteel Shoulders etc...Aма всеки реве за Warglaives... и т6.  :confused:
Имам предвид, този "кръг" от предмети е зарибявката в играта, от една страна, но той НЕ прави играта.

представете си един играч който сега става 70 лвл и иска да си събере т6 (много ясно че ще иска) ама за целта тряа да мине през хижал който преди беше ЧИСТ т.е. минаваше се спокойно до босовете и се биеха а сега е три пъти по трудно да се направи и така играта вече не е честна
"Ти откъде имаш т6? Ами от хиджал ! Ами как мина до босовете ? Ами то преди нямаше траш мобс !"
Забележка т6 не пада само от хиджал ама от там тръгва всеки като че ли
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell