Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256969 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Въпроси.
« Отговор #750 -: Май 04, 2008, 01:44:01 am »
Може ли отново да се забранят партитата между героите от различни фракции?

Да ви обясня защо: днес ордата нападна Стормуинд, алиансите се бяха организирали и си го защитаваха, но смешното беше че прайста на ордата е алианс. Защитата на Стормуинд не може да го бие, а той си се разкарва свободно между двете фракции и си хилва необезпокояван. Доста жалко поведение от страна на ордата, но както и да е. Мисля че вече има достатъчно герой 70-ти левели от двете фракции, за да може да не се правят смесени партита. Все пак е ПВП сървър, партита и чат между фракциите е смешно.
На този етап не мисля да го ограничавам, защото няма още силна гилдия която да съумява да се справи с биенето на босове в играта. След време може да им огранича всичко и сървъра да представлява един свят на Horde и един на Aliance.
Предупреждавам всички ( само устно ) че тази тема не е чат. Подобни обсъждания за сървъра обсъждайте в игра или в чата на форума. Предупредени да се имат всички на които постовете им липсват след този на ironlady.
 :clover:

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Отговор: Въпроси.
« Отговор #751 -: Май 04, 2008, 10:26:45 am »
На този етап не мисля да го ограничавам, защото няма още силна гилдия която да съумява да се справи с биенето на босове в играта. След време може да им огранича всичко и сървъра да представлява един свят на Horde и един на Aliance.
Ако чакаш да се появи силна гилдия, ще трябва да чакаш поне едно 10 години. Не виждам какво пречи играчи от различни гилдии да се съберат и да бият. Проблемът не е колко гилдии има, а че се карат помежду си. Играх достатъчно и в двете фракции, за да видя как стоят нещата. Вярно е има хора, които са достатъчно находчиви да измислят план за убиването на един или друг бос и да издигнат една или друга гилдия в даден момент. Но тези хора са 'прасета' в личностен план, те насъскват играчите си спрямо други от своята фракция и пак се връщаме в началото - новите играчи си остават 'ауслендъри' (хора без земя и принадлежност към някоя фракция), а светът продължава да се върти около познатите вече 10-на човека, които си имат всичко. Кажи ми, като погледнеш листа на играчите, колко от тях познаваш, колко са от хората играли тука преди година. Защото аз като погледна виждам как хората с които ми е било приятно да играя изчезват един по един и остават само тези на които трябва да им се обръща постояно  внимание и нещата да се случват както те искат. И аз съм била по райдове и партита и знам какво се случва. Някой играч пише на друг дали може да дойде и се почва едно голямо обсъждане ма сега да го взимаме ли или не. Достатъчно е на един да не му е приятен и го отхвърлят. Ей за това има хора дето си имат всичко и се мислят за 'богове' и такива които си играят с каквото имат. Факт е че този който може да играе с това с което има е много по-ценен от този на който всичко му е наготово. Това е човек, който наистина обича играта и би я играл не зависимо какво, а не като дигнеш малко кръвта на босовете да се 'писка' и други подобни. Ох, хайде стига че много изписах :). Където има повече от един човек има повече от едно мнение. Само искам да си помислиш, положението днес ще бъде ли същото след един месец, а след година? Според мен да. Излез от нуждите и мисленето на тези 10-на човека и погледни голямата картинка. И най-важното, ако няма да се забраняват партитата, помисли за начин играчите от фракциите да спрат да гледат на себе си като на врагове. Не знам... някакви общи активности или нещо друго, ти си рещи.

П.П. Имам и един въпрос :). Пак. Възможно ли е Alterac Valey да се отвори?
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Въпроси.
« Отговор #752 -: Май 04, 2008, 02:04:08 pm »
Бяха много повече от 10 човека които се оплакваха че искат да са в парти с алианса.
Преди няколко дена пачвах алтерак, но не ми се оставало време да ви събера да го тестваме.  :clover:

Get[away]

  • Гост
Отговор: Въпроси.
« Отговор #753 -: Май 04, 2008, 08:43:17 pm »
Искам да попитам как мога да се съживя , тъй като докато изпълнявах едиб куест се удавих и не мога да си зема тялото , а и спирита го няма ???

Неактивен Loz

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: 4
Отговор: Въпроси.
« Отговор #754 -: Май 04, 2008, 08:59:33 pm »
Пробвай по дъното, макар да си се удавил на повърхността, а и не ми се вярва да няма spirit healer.

Abey

  • Гост
Отговор: Въпроси.
« Отговор #755 -: Май 05, 2008, 12:58:56 am »
Искам да попитам дали е в нарушение на правилата ако имам едновременно  героии то Хордата и от Алианса! :unsure:

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Отговор: Отговор: Въпроси.
« Отговор #756 -: Май 05, 2008, 01:00:47 am »
Искам да попитам дали е в нарушение на правилата ако имам едновременно  героии то Хордата и от Алианса! :unsure:
Не.Зависи от правилата на guild-a ти.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Въпроси.
« Отговор #757 -: Май 05, 2008, 03:00:45 am »
Искам да попитам как мога да се съживя , тъй като докато изпълнявах едиб куест се удавих и не мога да си зема тялото , а и спирита го няма ???
Ползвай /g .start и се съживи от най-близкия спирит.

eleksir

  • Гост
Въпроси.
« Отговор #758 -: Май 05, 2008, 08:27:15 am »
Искам да попитам дали един герой от един акаунт може да се пренесе без загуби в друг акаунт  :question2:  И как става това ?

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #759 -: Май 05, 2008, 09:08:51 am »
Може , но трябва админ да го направи ... Такава опция работи само в Близзард Ентертейнмънт Гейм сървърс  :freak: ... По пиратските сървъри трябва админ да го направи ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #760 -: Май 05, 2008, 11:41:50 am »
Искам да попитам дали един герой от един акаунт може да се пренесе без загуби в друг акаунт  :question2:  И как става това ?
Преди дни щях да попитам същото но мисля че отговора щеше да е НЕ... Понеже исках да подаря на брат си 1 от героите ми за именния му ден. Ама едва ли ще може.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Въпроси.
« Отговор #761 -: Май 05, 2008, 02:42:56 pm »
Искам да попитам дали един герой от един акаунт може да се пренесе без загуби в друг акаунт  :question2:  И как става това ?
Тук не.  :clover:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #762 -: Май 05, 2008, 04:25:16 pm »
Ще използвам темата за да се оплача от един ГМ. Името му е Clain по познат като Blink. Постоянно проявява своеволия. Днес във инстанса убихме моб и той почти веднага след това го саживи и пак да го убием... Спря чата на Azuma (Zumwa друг ГМ) за 10 минути без никаква причина. Азума не иска да се оплаче от него защото смята че ако го направи Голдън Хорд ще го намразят. Е аз го правя на негово място. Мекета можеш да видиш в лога какво е правил Clain.

Нищо не се мъча... До ся за Jadess или Arucard да съм казал нещо... И не съживи ти моба в тва съм 100% сигурен понеже клейн беше до нас.
« Последна редакция: Май 05, 2008, 06:11:59 pm от ShadowEyeS »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Въпроси.
« Отговор #763 -: Май 05, 2008, 05:04:23 pm »
Ще използвам темата за да се оплача от един ГМ. Името му е Clain по познат като Blink. Постоянно проявява своеволия. Днес във инстанса убихме моб и той почти веднага след това го саживи и пак да го убием... Спря чата на Azuma (Zumwa друг ГМ) за 10 минути без никаква причина. Азума не иска да се оплаче от него защото смята че ако го направи Голдън Хорд ще го намразят. Е аз го правя на негово място. Мекета можеш да видиш в лога какво е правил Clain.
Не мисля да проверявам каквото и да било. На няколко пъти съживявах мобовете защото оправях loot-а, а за Азума бях свидетел, че си заслужи mute, дори първият път аз го мутнах. :)
За някой друг от екипа ще се мъчиш ли да създаваш интриги ?
« Последна редакция: Май 05, 2008, 05:06:45 pm от MeKeTa »

Неактивен vendager

  • Knight
  • *
  • Публикации: 37
  • EVO Karma: -1
Отговор: Отговор: Въпроси.
« Отговор #764 -: Май 05, 2008, 06:59:20 pm »
Не мисля да проверявам каквото и да било. На няколко пъти съживявах мобовете защото оправях loot-а, а за Азума бях свидетел, че си заслужи mute, дори първият път аз го мутнах. :)
За някой друг от екипа ще се мъчиш ли да създаваш интриги ?

е как ше проверявяш нали и ти си от Оловната орда (Golden Horde)  :lol: :lol: :lol: смешници