Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256911 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Отговор: Въпроси.
« Отговор #660 -: Март 26, 2008, 11:09:38 am »
Аз пренатоварих сървъра, правих backup на героите.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #661 -: Март 27, 2008, 01:01:40 pm »
Не знам дали това е точно бъг за това го поствам тук. След последния ъпдейт дмг намаля значително. Преди обикновенния крит на Мейджа ми с бъфове беше 5800-6200 (говоря към бос и то към сички босове), но сега се получи така че не мога да надвиша повече от 4600 крит. Не съм единствения с този проблем (за сега съм установил това само при мейджове, не знам за други класове).

Не че се инатя нещо ама искам да го вида тоя стандарт къде е написан. Единственото което знам е че макс дмг в близз е 15к вече. Както и да е просто ми е интересно къде го има тоя стандарт че да падне дмг с 2к. И щото до ся само мейдж съм видял да е бъгнат. Роуга ми е наред...
« Последна редакция: Март 27, 2008, 02:24:29 pm от ShadowEyeS »

X-ecutioner

  • Гост
Отговор: Въпроси.
« Отговор #662 -: Март 27, 2008, 05:10:08 pm »
И с моят мейдж стана така както и с други.Писах на МеКеТа и той ми каза, че така е по стандарт и така трябвало да бъде.Гадно е, но щом така трябва да е-така да бъде.

А Blink-a и той ли работи така по "стандарт" и така ли трябва да бъде ?! :rolleyes:

Неактивен NMP

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 63
  • EVO Karma: -8
  • "MI PRO MI PWN !"
Отговор: Въпроси.
« Отговор #663 -: Март 28, 2008, 11:55:37 am »
Какъв е проблема с Blink-a?!ДМГ е намален само на fire маговете ,но не съм мн сигурен.Аз съм frost и нямам проблем...
IM VURTNE! FFS

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #664 -: Март 28, 2008, 01:39:40 pm »
Какъв е проблема с Blink-a?!ДМГ е намален само на fire маговете ,но не съм мн сигурен.Аз съм frost и нямам проблем...

ДМГ е намален от Аркейн талантите. Мисля че разбирам от къде идва проблема. В аркейн талантите има скилове които дигат бонус крит дмг, но явно не работят коректно. Правих тест с таланти на фрост и изчислих че фрост бонус дмг е съвсем нормален, а при файър около +50% (за фрост говорим на +90%). С Файър таланти бонус крит дмг като цяло може да достигне 60-70%, а с помощта на аркейн и до 90%. Тук аркейн нещо не работят коректно според мен, а и файър не са много наред. Или проблема идва от бонус крит дмг от таланти или от ядрото не знам, но мисля че е от талантите.

X-ecutioner

  • Гост
Отговор: Въпроси.
« Отговор #665 -: Март 28, 2008, 03:39:03 pm »
Какъв е проблема с Blink-a?!ДМГ е намален само на fire маговете ,но не съм мн сигурен.Аз съм frost и нямам проблем...

Ами това, че не работи в над 90% от териториите. Сигурно така е по стандарт, защото допреди няколко месеца работеше в над 90% от териториите.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Въпроси.
« Отговор #666 -: Март 28, 2008, 03:46:13 pm »
Ами това, че не работи в над 90% от териториите. Сигурно така е по стандарт, защото допреди няколко месеца работеше в над 90% от териториите.
Работи след натискане 50 пъти на магията..... Мн тъпо е така... На сякъде пише че не стаа....

c0nfUsioN

  • Гост
Отговор: Въпроси.
« Отговор #667 -: Март 28, 2008, 04:00:29 pm »
Пиша с 1 молба кам админите в сървара :
моя приятел имаше 2 аcc с по 3 героя 70 левел и full tier 6,
2та аcc бяха изтрити :blink: защото се изнервил от лага псувал и някакв "идиот" е пратил screenshot.... :-? нз колко са хората в сървара с по 6 героя 70 левел с Т6
Ако може да му ги върнете  :unsure: 

acc1 :  lektrik
acc2 :  lektrik_
 
Благодаря предварително  :-)

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Въпроси.
« Отговор #668 -: Март 28, 2008, 06:44:38 pm »
Пиша с 1 молба кам админите в сървара :
моя приятел имаше 2 аcc с по 3 героя 70 левел и full tier 6,
2та аcc бяха изтрити :blink: защото се изнервил от лага псувал и някакв "идиот" е пратил screenshot.... :-? нз колко са хората в сървара с по 6 героя 70 левел с Т6
Ако може да му ги върнете  :unsure: 

acc1 :  lektrik
acc2 :  lektrik_
 
Благодаря предварително  :-)
И 10 героя да е имал, пак щяха да са изтрити.
п.п.:Съобразявайте се малко с правилата.

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Въпроси.
« Отговор #669 -: Март 28, 2008, 07:31:04 pm »
И 10 героя да е имал, пак щяха да са изтрити.
п.п.:Съобразявайте се малко с правилата.

Така ли? Странно как правилата се прилагат само за някой. Да не забравиш и този пост да го изтриеш.
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Въпроси.
« Отговор #670 -: Март 28, 2008, 09:43:54 pm »

Така ли? Странно как правилата се прилагат само за някой. Да не забравиш и този пост да го изтриеш.

http://store.picbg.net/pubpic/B1/25/b8b707cfbf29b125.jpg
Покажи ми друг подобен израз който не е бил санкциониран за да го направя и с него.
И ако имаш нещо да ми казваш ми го казвай не да си правиш тънки заяждания с мен. Проблемите ти и отношението на другите играчи към теб си е лично твой проблем. Нито съм възпитател, нито детегледачка.
« Последна редакция: Март 28, 2008, 09:45:47 pm от MeKeTa »

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Отговор: Отговор: Въпроси.
« Отговор #671 -: Март 28, 2008, 10:16:08 pm »
http://store.picbg.net/pubpic/B1/25/b8b707cfbf29b125.jpg
Покажи ми друг подобен израз който не е бил санкциониран за да го направя и с него.
И ако имаш нещо да ми казваш ми го казвай не да си правиш тънки заяждания с мен. Проблемите ти и отношението на другите играчи към теб си е лично твой проблем. Нито съм възпитател, нито детегледачка.
1. Ако го приемаш като заяждане, проблема си е твой.
2. Ако с последните си изказвания искаш да ми намекнеш нещо, не си прави труда не ми пука.

Цялата дискусия е порадия следния факт: в нарушители се постват много скрийнове и повечето от тях наистина не стават. Просто заяжданки на играчите. Но до момента ми е направило впечатление, че банновете стават предимно когато се псува по сървъра. Добре, това е разбираемо. Обаче, аз си направих труда да прочета правилата и там пише:
Цитат
1. Забранява се всякакъв лош език от рода на псувни и обиди между играчите по време на игра!
При неспазване на правилото акаунта ви ще бъде заключен или изтрит.При повторно неспазване следва бан на IP-адреса!

Стигнах до извода, че това правило явно се интерпретира различно между играчи и админи, затова може би ще е добре да се детайлизират малко, за да няма повече обърквания. Примерно играчите да не си правят труда да се постват когато ги псуват, а да се слагат само такива скрийнове с обиди към лага и сървъра. Правилата са хубаво нещо, но за да се спазват трябва да бъдат ясни.

И тук стигаме до Амнистията. Какво стана с тази тема, не се ли ползва вече? Защото при директно изтриване на акаунта не мисля че може да се направи каквато и да е амнистия.
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Отговор: Въпроси.
« Отговор #672 -: Март 28, 2008, 10:31:18 pm »
Пак може да се амнистира, но само бана на IP адреса.
Колкото до правилото което цитираш. Всеки който го е нарушил и е заслужавал наказание съм се погрижил лично или си е понесъл последствията. Половината от снимките които се постват си личи, че са се драчили помежду си и затова не съм им обръщал внимание. А и по престоя си в играта си правя изводи, че постоянно се провокират и се заяждат помежду си. Единия вика на другия идиот или там подобни, провокират се един друг и като се пусне някоя псувня ми се репортва... В случеите какво трябва да правя, да гоня и двамата ли ?(не мисля, не играя ролята на възпитател нито на родител) Правилата съм ги написал за да се уважават помежду си и да уважават и труда на другите. Рано или късно някой отнася наказание, било то бан или изтриване на герой.
« Последна редакция: Март 28, 2008, 10:33:28 pm от MeKeTa »

Неактивен vendager

  • Knight
  • *
  • Публикации: 37
  • EVO Karma: -1
Отговор: Въпроси.
« Отговор #673 -: Март 29, 2008, 12:05:28 pm »
добре де шо ми изписва че е фул  :doh:


а като напраа чат канал в играта как мога да имам някви права че да киквам тез които не желая да са вътре
« Последна редакция: Март 29, 2008, 12:07:34 pm от vendager »

Неактивен BallRog

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: -2
  • SHARCY
Отговор: Въпроси.
« Отговор #674 -: Март 29, 2008, 12:08:07 pm »
М да и аз тва щях да попитам.Сащо така исках да питам данеби да е крашнал сарвара  :question2: :question2: