Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256792 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен zarkovska

  • Knight
  • *
  • Публикации: 23
  • EVO Karma: -1
Re: Въпроси.
« Отговор #375 -: Септември 25, 2007, 08:23:44 pm »
 Имам проблем и не знам дали е поради моя грешка, или е от сървъра. Героят ми е Jmuda, 70lvl,  раса - Draenei, клас - Priest. За последен път успях да придобия нови умения при прист тренера, когато бях 63 левъл. От тогава, до 70 левъл не мога да придобия никакви нови умения. Например когато направих 65 левъл, отидох при тренера, но в листата с новите умения нямаше за 65 левъл - имаше за 66, 68, 70 примерно. Когато вдигнах до 66 левъл и отидох при тренера, в листата с нови умения вече нямаше такива за 66 левъл, а само за 68 и 70. Следващите пъти се получи същото.
 Подобен проблем имам и при професиите. Засега развивам само tailoring, но и там става същото.
 И за десерт - имам същия проблем и при Riding - не мога да вдигна повече от 75 и си карам със супербавното муле (кон де). Да не говорим за закупуването и ползването на птица.
 Пак се забавлявам като играя, но с непълноценен герой не е същото. Ако е възможно някой да ми помогне, ще съм благодаренл

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Въпроси.
« Отговор #376 -: Септември 25, 2007, 08:26:02 pm »
И аз не мога да уча от trainer-а, не знам какво има.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Въпроси.
« Отговор #377 -: Септември 25, 2007, 08:45:56 pm »
Дами, по подразбиране не можете изобщо да си говорите защото говорите на различни езици.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

thuglife

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #378 -: Септември 27, 2007, 03:27:44 pm »
Здравейте!Героят ми се казва Макавели.В момента съм в Дубай и предварително попитах дали мога да играя в този сървър от тук.Казаха ми 4е мога,но сега се опитвам и немога-защо?Кажете моля ви!!!Може при4ината да е в това,4е не играя с кабелен нет,а със Wireless,но не съм сигурен  :-| :-|

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Въпроси.
« Отговор #379 -: Септември 27, 2007, 03:56:13 pm »
Версията на играта ти трябва да отговаря на тази която е разрешена на сървъра, а тя е 2.1.3

В файла realm.wtf
трябва да имаш добавен реда:
set realmlist wow.evo.bg
Други изисквания няма.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Wild HoG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 73
  • EVO Karma: 1
Re: Въпроси.
« Отговор #380 -: Септември 27, 2007, 09:27:10 pm »
Добре може ли да попитам неможе ли да се направи хорд и аллиансе да са поне в парти,защото сме малко хора в сървъра поне да ходим на рейдове  :-?
;o

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Въпроси.
« Отговор #381 -: Септември 27, 2007, 09:48:23 pm »
Добре може ли да попитам неможе ли да се направи хорд и аллиансе да са поне в парти,защото сме малко хора в сървъра поне да ходим на рейдове  :-?
Аз съм на същото мнение, от доста време тъпеем ...  :confused:

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #382 -: Септември 27, 2007, 11:42:54 pm »
Не е проблем да ви го направя. Направих го така, защото преди постоянно се драчехте и някои хора 'изгоряха' от това. Говоря за враждата между двете фракции. Ще ви го оправя де...

 :clover:

thuglife

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #383 -: Септември 28, 2007, 12:20:41 am »
Версията ми е 2.1.3 и realmlist-а ми е същия!!!

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #384 -: Септември 28, 2007, 12:29:30 am »
Значи. След като инсталираш играта, изтегли пачовете от сайта и ги слагай ръчно. Не влизай преди това за да не ти ъпдейтва от официалния сървър на 'близард'. След всеки ъпдейт сменяй реалм листа на wow.evo.bg . И гледай да не стартираш от 'лаунчера' докато тече процедурата на инсталиране на пачовете до 2.1.3. Проблема с играта е при теб. Затова пробвай по този начин и се надявам няма да имаш проблем.

 :clover:

Неактивен Loz

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: 4
Re: Въпроси.
« Отговор #385 -: Септември 28, 2007, 01:33:12 am »
Имам един малък проблем, а не ми се отваря нова тема, така че ще постна тук. Значи, като таргет-на някого горе не ми се появява до портрета на героя, и не му виждам живота, освен долу вдясно. Питам от кой файл или настройка може да е това.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #386 -: Септември 28, 2007, 01:45:10 am »
Имам един малък проблем, а не ми се отваря нова тема, така че ще постна тук. Значи, като таргет-на някого горе не ми се появява до портрета на героя, и не му виждам живота, освен долу вдясно. Питам от кой файл или настройка може да е това.


Това е от адоните ти. Преинсталирай си ги и би трябвало да се оправи.

 :clover:

Неактивен Loz

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: 4
Re: Въпроси.
« Отговор #387 -: Септември 28, 2007, 10:08:26 am »
Ясно. Мерси.

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Въпроси.
« Отговор #388 -: Септември 28, 2007, 01:07:06 pm »
Не е проблем да ви го направя. Направих го така, защото преди постоянно се драчехте и някои хора 'изгоряха' от това. Говоря за враждата между двете фракции. Ще ви го оправя де...

 :clover:
Благодаря от мен.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #389 -: Септември 28, 2007, 01:25:28 pm »
Хах.... И аз мерси... ма пак ще изгорят доста играчи  :down:  :down:  ... То ни така ни иначе ама карай.  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: .