Автор Тема: Въпроси.  (Прочетена 256785 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Re: Въпроси.
« Отговор #315 -: Септември 06, 2007, 04:57:27 pm »
Героя ми изчезна, пише <non-existing character>, името на героя е Athena, ако може някой да ми помогне. Благодаря предварително.
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Re: Въпроси.
« Отговор #316 -: Септември 06, 2007, 05:17:18 pm »
Благодаря за чат бана. През цялото време се държах културно с теб а ти ме нарече кретен и ми сложи чат бан. Просто прекрасно! А и между другото не съм кретен, а кретенка.
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #317 -: Септември 06, 2007, 05:20:58 pm »
Благодаря за чат бана. През цялото време се държах културно с теб а ти ме нарече кретен и ми сложи чат бан. Просто прекрасно! А и между другото не съм кретен, а кретенка.

Не се отнасяше за теб, но както и да е. Ще помълчите малко, надухте ми главата.

 :clover:

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Въпроси.
« Отговор #318 -: Септември 06, 2007, 05:34:54 pm »
А може ли да попитам защо и моят герой Anomen е с чат бан  :bannyou: При положение, че не съм влизал от 3 дена... Някакво недоразумение ли е или съм си го заслужил с нещо...
Явно и "аз" съм казал нещо в такъв случай, дал съм си акаунта на приятели и те влизат по някой път... надявам се да не съм "натопен" от тях, макар че това е изцяло моя вина. За това искам да узная дали съм нагрубил някой с нещо, моля да ми каже. Отново казвам героят ми е Anomen. :medieval:
« Последна редакция: Септември 07, 2007, 12:16:18 pm от Snatch »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #319 -: Септември 06, 2007, 05:41:47 pm »
Ха и аз имам чат бан..... Но си го заслужих  :freak: . Същност не но щом ГМ ми го е сложил начи е да.

No_Fear

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #320 -: Септември 08, 2007, 05:52:23 pm »
Много се извинявам за тъпият въпрос ама ще можете ли да ми кажете списъка с "Командите".В смисъл какво да напиша , за да танцува и Т.Н. Знам че lol  е да се смее но другите.ПЛС кажете ми нов съм и ...  :blush: :confused: :redface:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #321 -: Септември 08, 2007, 06:20:18 pm »
При прозореца за чат от ляво имаш 3 стрелки. 1ната за нагоре другата за надолу и третата е ако си качил ного нагоре да го смъкнеш направо към текущия чат. Над тях има едно нещи което аз оприличавам на балонче (както ако си чел комикси говорят геройте там) натискаш него и отиваш на Emotes или Voice Emotes без да натискаш просто оставяш стрелката там и ти излиза друг прозорец на който пише какво може да правиш това са командите. За сички команди натискаш да говориш и слагаш / преди всяка и гледаш от прозорчето или направо натискаш на избраната команда от прозорчето и героят ти я произвежда. дано си разбрал

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Re: Въпроси.
« Отговор #322 -: Септември 10, 2007, 04:44:48 pm »
Въпрос за 'Амнистия': от поста не ми стана ясно на колко процента ще се маха бана? А също така и как ще се определят когато има играчи, който не са регистрирани във форума и такива който са регистрирани, но вече не играят на сървъра.
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #323 -: Септември 10, 2007, 05:01:54 pm »
Въпрос за 'Амнистия': от поста не ми стана ясно на колко процента ще се маха бана? А също така и как ще се определят когато има играчи, който не са регистрирани във форума и такива който са регистрирани, но вече не играят на сървъра.

Бан ще се маха когато предложения за амнистия спечели от гласовете в анкетата.user1, user2, user3...когато се запълнят анкетата се пуска и в период от седмица се определя кой да е амнистиран. За тези които не са регистрирани във форума си е техен проблем.

 :clover:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #324 -: Септември 10, 2007, 05:07:50 pm »
Искам да проверите това ИП имали банн, и ако има защо. Това е мой приятел който играеше преди но сега не може да се кънект. 84.22.20.53 Не виждам защо той дори не знае какво е Хак. От скоро играе играта. Та ако може да кажете да знам.
« Последна редакция: Септември 10, 2007, 05:10:22 pm от ShadowEyeS »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #325 -: Септември 10, 2007, 05:14:19 pm »
Искам да проверите това ИП имали банн, и ако има защо. Това е мой приятел който играеше преди но сега не може да се кънект. 84.22.20.53 Не виждам защо той дори не знае какво е Хак. От скоро играе играта. Та ако може да кажете да знам.

Това IP не фигурира в списъка с изгонените играчи. Обаче нарушава правилото за мултирегистрация. Да си избере един от регистрираните акаунти и да провери дали не му е друг проблема защо не може да влезе.

 :clover:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #326 -: Септември 10, 2007, 05:16:46 pm »
Така, Кои са акаунтите ? На 1ния му е забравен паса и за това аз му дадах друг. Може би третия му е на сестра му но не съм сигурен. Както и да е ще му кажа. Но истриите акаунта qj_janki той беше мой се га не ми треа а и на него. И пак ако може да ми кажете кои са акаунтите за да се консултирам с него.

П.С. qj_janki беше на мой приятел но той спря да играе в сървъра и ми го подари но на мене не ми трябваше и му го дадах. Както и да е истриите го този и ми кажете останалите ако може.
« Последна редакция: Септември 10, 2007, 05:22:25 pm от ShadowEyeS »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Въпроси.
« Отговор #327 -: Септември 10, 2007, 05:24:29 pm »
Така, Кои са акаунтите ? На 1ния му е забравен паса и за това аз му дадах друг. Може би третия му е на сестра му но не съм сигурен. Както и да е ще му кажа. Но истриите акаунта qj_janki той беше мой се га не ми треа а и на него. И пак ако може да ми кажете кои са акаунтите за да се консултирам с него.

П.С. qj_janki беше на мой приятел но той спря да играе в сървъра и ми го подари но на мене не ми трябваше и му го дадах. Както и да е истриите го този и ми кажете останалите ако може.

gopetooo, perelik, valkasvalka, qj_janki. Това са.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Въпроси.
« Отговор #328 -: Септември 10, 2007, 05:28:56 pm »
Valkasvalka и qj_janki Дел. На другите 2 не им знае паса, и иска да му ги върнете ако може. Пишете ми на лично или на лично на Paladincho във форума. Paladincho e тоя мой френд и има рег във форума но не влиза щото няма нет от 2 часа. Но сега му е дошал той може да поговори с вас.

paladincho

  • Гост
Re: Въпроси.
« Отговор #329 -: Септември 10, 2007, 05:35:10 pm »
Нета ми доиде аз съм тоя негов френд ако може да ми кажете пасовете на gopetooo и perelik на лично