Автор Тема: IMMORTAL<HORDE GUILDS>  (Прочетена 10977 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Problem

  • Гост
Re: IMMORTAL<HORDE GUILDS>
« Отговор #15 -: Декември 15, 2011, 10:42:51 pm »
Probleme,хайде на някой друг тия заучени изрази.Не се прави че не разбираш за какво става дума.Толкова си елементарен,че даже едно малко детенце ще ти разбере простите схеми.От нас двамата единствения,който може да го поеме на вътре си ти,повярвай ми.Такива като теб,даже ги е страх да ме погледнат на улицата.Така че стой си на гъза,мънкай на жена си,вдигай героите на супер Марио и не се бутай при мъжете.

ае нз ама ти го поемаш МНОГО ПО НАВЪТРЕ от мене в момента ;) седи си на гъза шот ни ме знаеш къв съм и повярвай ми ако те вида на улицата верно нема те погледна, шот хората са казали УБИЙ ИДИОТА С МЪЛЧАНИЕ  :freak:

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: IMMORTAL<HORDE GUILDS>
« Отговор #16 -: Декември 15, 2011, 11:25:09 pm »
Зверо, зверо... Ти ли не се впрягаш бе, пич? Та ти си сред най-изнервените играчи, за които зная. Не знам причината, поради която си напуснал гилда, нито ме интересува, при положение, че на един от рейдовете видях колко ти е сериозно отношението. Уверявам те, че такива играчи като теб не са ни необходими. Нямам си на идея и какъв ти е проблемът с Марио, но знам само, че не си му нито на годините, нито на акъла. Интересно ми е що за гилд ще образува сприхав и несериозен тип като теб, също както и каква би била формата ти на общуване с други супер играчи, за които правилата не важат. Щом играта не ти доставя удоволствие, няма за какво изобщо да си губиш времето да я играеш.

Проблеме, пак ли е имало масово напускане на гилдето? ;/
Напускания не е имало, по-скоро сме правили разчиствания. За разлика от някои други гилдии, типове като Exemaster не се задържат много при нас.
« Последна редакция: Декември 15, 2011, 11:27:23 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен Feat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: 10
  • wild child
Re: IMMORTAL<HORDE GUILDS>
« Отговор #17 -: Декември 16, 2011, 02:39:27 am »
Blessed какво пък общо има тук Exemaster та го намесваш , като си мерите пишките мерете си ги сами незакачайте хора от нашия гилд !
Поздрави !!!


Problem

  • Гост
Re: IMMORTAL<HORDE GUILDS>
« Отговор #18 -: Декември 16, 2011, 02:32:27 pm »
Тогава нека тези хора от вашия гилд да не се мешат в чуждите разговори  :clover:

Неактивен zviara

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: -9
  • wow user
Re: IMMORTAL<HORDE GUILDS>
« Отговор #19 -: Декември 16, 2011, 07:41:39 pm »
ХАХА,мен трудно ме разсмиват,ама вий двамата(Bless,Problem)се оказахте по-големи госпожички от колкото ви мислех.Да поясня,защо продължавам да пиша-заради хората,които са новобранци и си търсят гилд и за тия които не ви познават.Аз нито съм споменавал в коя гилдия съм бил,нито пък познавам целия сървар,че някой да ме свърже с Invasion,не съм привличал хора от гилда ви и т.н.Ама вие сте "големи пичове" и за това решихте да осерете темата ми.Reast просто даде мнение и аз съответно му отговорих,той няма нужда от защита 1-защото не съм го нападал2-защото е достатъчно голям и сам да го направи.Но поради простата причина че 70%от хората в Invasion са комплексари,мрънкачи,измикяри,лъжци и т.н. които не носят главната вина че са такива а ръководството,защото човека най-приспособимия бозайник и съответно като се дава такъв пример на хората от гилда и се толерира такова поведение се получава този резултат.И да довърша 100%,20%са за бройка и 10%са качествените,които не се повлияват и търпят всичко за няколко итема.Bless ти много неща можеш да кажеш за мен,ама дали са истина.Докарай някой да се оплаче нещо от мен.Почти целия сървар ви знае що за стока сте.Твоята дума даже не тежи в гилда ти, а пък пред мен да не говорим.Твоите приближени хора, ако знаеш какво говорят зад гърба ти си ще се откажеш от играта,не аз.Супер Марио просто съм го споменал като пример,нямам нищо против него,точно обратното,ако той беше на твоето място нямаше да се налага да правя гилд.А ти Probleme,пак с заучени фрази,явно толкова ти е акъла и не можеш да измислиш нещо свое.Мрънкаш ми  за някакво мълчание,а пък пак драскаш в моята тема,в която пише още в началото,че не е за теб.

Неактивен zviara

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: -9
  • wow user
Re: IMMORTAL<HORDE GUILDS>
« Отговор #20 -: Декември 16, 2011, 07:45:54 pm »
И оставете хората да ви коментират.Вие сами сте си виновни,като се врете там където не вие мястото така се получава. :lol:

Problem

  • Гост
Re: IMMORTAL<HORDE GUILDS>
« Отговор #21 -: Декември 16, 2011, 07:59:46 pm »
Показали сме се що за стока сме откъм ПВП най-вече, а и нека да видим ти докъде ще я докараш с "твоя гилд" , пожелах ти успех, ама кой да чете  :puppyeyes: , в очите на зарибените сме такива каквито ти ни описваш, но в очите на хората сме си пичове УВЕРИЛ съм се в това , ай са ходи оправяй гилда, че не знаеш какво те чака

П.С. Кой каквото говори зад гърба на Блес може само да си говори  :clover:

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: IMMORTAL<HORDE GUILDS>
« Отговор #22 -: Декември 16, 2011, 09:54:31 pm »
Аз нито съм споменавал в коя гилдия съм бил,нито пък познавам целия сървар,че някой да ме свърже с Invasion
Айде стига филми, съвсем умишлено намеси problem точно с тази цел.

Почти целия сървар ви знае що за стока сте
Сигурно имаш предвид няколкото деца от един друг гилд, които не спират да ни плюят, но се бъркаш, ако смяташ, че това трогва някого.

Можеш да говориш каквито си глупости искаш, предполагам, че това е целта, с която направи тази тема. Както казах вече, не ме интересуваш, нито лъжите, които наговори, но тук написа и няколко върховни глупости, на които просто не мога да не обърна внимане. Кой себеуважаващ се играч (а и човек) ще стои заедно с горепосочените от теб лъжци и както още нарече хората от гилда? Ти към този процент от хора, които стоят в guild-а само заради предмети от pve ли се причисли? Мисля, че това най-точно те описва.

П.П. Чакам да започнеш да събираш супер играчи.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: IMMORTAL<HORDE GUILDS>
« Отговор #23 -: Декември 16, 2011, 10:06:55 pm »
Тимчо значи сме аз, ти и още десет максимум.........
Е как можа да ме пропуснеш, Бунак. :freak: :freak: :freak: :freak:
Uno Sanctum

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: IMMORTAL<HORDE GUILDS>
« Отговор #24 -: Декември 16, 2011, 10:12:30 pm »
Абе ние , ако не НАСЕРЕМЕ някоя от темите в раздел "Guilds"  , няма да сме Ево льольовци  :-?
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard