Автор Тема: Какво ме накара да се усмихна днес?  (Прочетена 469881 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2130 -: Май 12, 2013, 10:42:34 am »
Тук младежите от вчера се разкарват с двулитровки Загорка по центъра  :smart:
The weak will always obey the master

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2131 -: Май 12, 2013, 10:54:39 am »
Нз , аз вчера кат тръгнах за една виличка , нямаше никакъв проблем със селския магазинер по въпросите с алкохоло  :smart:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2132 -: Май 12, 2013, 11:37:15 am »
Abken - чо, този път си личи, че си минал през някой редактор. Похвално!  Ама някак е некоректно точно ти да се намесваш в дискусия, която се отнася за правопис (да, да, пишеш от телефона и затова бъркаш неволно буквите, знаем). Надявам се поне мисловния процес в главата ти да тече по - добре отколкото демонстрациите ти на завършен дебил във форума. А ако не е грижа пусни от онези твои EN/BG мнения за филми, че веселбата покрай тях е достойна за отличие :clover:
« Последна редакция: Май 12, 2013, 11:42:42 am от Караконджул »

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2133 -: Май 12, 2013, 01:20:17 pm »
Когато DMC е топреализатор, значи нещо определено куца в този отбор!

Лампард им бие всичките дузпи,на тия хубостници и все пак от настоящия състав има най-много мачове(повече и от Тери).Лампард не е DMC или поне не такова с каквито се понапълни Висшата лига напоследък(рендета тип Диаме,Диаби,Лейва и Джоунс).Да не забравяме,че 2010 си беше пак топ-реализатор,когато ония взеха дубъл-а.(изоставаше от Дрогба,само защото негрото почна също да се реди на бялата точка).Миналия сезон бе топреализатор,защото Тролес се пропука от паляшки изпълнения,а остатъка от отбора не хареса Викаш Клякаш и реши да му подпише оставката с поредица от малоумни мачове.Иначе,че Челси са пародийка на футболен клуб-ясно като дъгата след Големия потоп.След това ПлатиМи да си вкарва финансов феърплей и прочие,един изкуствен състав вече взе ужким най-голямото клубно отличие,което ще  си е вечно посрано петно в тоя/отново ужким/ велик турнир.На Стяуа и тем подобни комуняги някак си може да се размине,но отбор без чисто футболни качества,а с едната вързия да го вземе...humiliating


пп:От интерес просто-къде си играл?
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2134 -: Май 12, 2013, 02:07:46 pm »
Колко време си тръпнал в очакване със завряна глава между краката, да стане дума за Челси и да направиш грандиозен comeback, само и само да те видим, какъв цървул си :mrgreen: Неясно е само едно - дали си наранен скаузър, отчаян гънър или душевно болно момче (с желание да го няма онзи израстък между краката, а да си е дупка), което гледайки броя на титлите, спечелени от саф е решило, че те са най - добрите на света :rolleyes:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2135 -: Май 12, 2013, 05:12:17 pm »
Лампард им бие всичките дузпи,на тия хубостници и все пак от настоящия състав има най-много мачове(повече и от Тери).Лампард не е DMC или поне не такова с каквито се понапълни Висшата лига напоследък(рендета тип Диаме,Диаби,Лейва и Джоунс).Да не забравяме,че 2010 си беше пак топ-реализатор,когато ония взеха дубъл-а.(изоставаше от Дрогба,само защото негрото почна също да се реди на бялата точка).Миналия сезон бе топреализатор,защото Тролес се пропука от паляшки изпълнения,а остатъка от отбора не хареса Викаш Клякаш и реши да му подпише оставката с поредица от малоумни мачове.Иначе,че Челси са пародийка на футболен клуб-ясно като дъгата след Големия потоп.След това ПлатиМи да си вкарва финансов феърплей и прочие,един изкуствен състав вече взе ужким най-голямото клубно отличие,което ще  си е вечно посрано петно в тоя/отново ужким/ велик турнир.На Стяуа и тем подобни комуняги някак си може да се размине,но отбор без чисто футболни качества,а с едната вързия да го вземе...humiliating


пп:От интерес просто-къде си играл?

Добър коментар, оценявам го. Принципно е ДМЦ Лампард, но определено не е подебен на тези които си изброил. Аз съм играл преди доста време, в страната измислила това отвратително нещо наречено ДМЦ, Италия, в Лацио, но в младежките гарнитури U-15 и U-17. Имам титла при младежите U-17, като капитан и купа на стрната в примаверата + няколко чуждестранни турнира, но в повечето пъти губехме от Ajax /и тук говориме за младежи разбира се/. Постта ми е АМЦ, втори нападател, но съм играл 7-10 мача, като ляво крило и 1 мач, като ляв бек /поради червен картон и контузия на съотборник/. Защо не харесвам ДМЦ-тата? Обикновенно те гонят АМЦ-то и го кълцат с чести нарушения. Отделно от това, предполагам си забелязал, защитата играе зоново, а ДМЦ-то гони в повечето случаи определени хора, най-често 1-2ма и влиза навътре при преса, та обикновенно мен гонеха. Имах един мач, беше с/у Болоня, с мръсни прийоми ми спукаха и 2та палеца на краката с бутонките наречени "шестаци" /те са предимно за мека естествена настилка, да има разлика м/у терените/, цели те с 1 бутон по стъпалото, а другите ги забива в терена и стъпва на пета и т.н. Истории да искаш. По мое време в България най-добри бяха Локо 101 /не знам дали съществуват още/ , а с техния капитан, който беше ДМЦ и ме гонеше, като луд се озовахме колеги в Унсс, но вече ветерани. Локо 101 често лагеруваха в Пескара и биеха доста от малките и средни отбори, но ние си ги побеждавах ме. Там младежки нац. отбори и т.н няма да разказвам, че е тъжна и кратка история. Сега съм леко контузен, но принципно цъкам за кеф и комбинирам от години с бойни спортове. Бих се радвал, ако има и други с някакъв футболен опит, ако може да споделят. Мекета за тебе знам  :up: .

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2136 -: Май 12, 2013, 05:51:22 pm »
Колко време си тръпнал в очакване със завряна глава между краката, да стане дума за Челси и да направиш грандиозен comeback, само и само да те видим, какъв цървул си :mrgreen: Неясно е само едно - дали си наранен скаузър, отчаян гънър или душевно болно момче (с желание да го няма онзи израстък между краката, а да си е дупка), което гледайки броя на титлите, спечелени от саф е решило, че те са най - добрите на света :rolleyes:

С тоя номер,че всичките титли и купи на САФ(вземи да правиш м/у двете понятия) от 91 на САФ,съм ги изгледал,като във въпросната 91 бях и на стадиона в Ротердам.За тебе толкоз.

@devistator Аз също бях в Примаверата,но волейболната(серия B1),лошото бе,че не знаех добре езика и в крайна сметка се прибрах в България,точно по времето на Инженера и Левски Сиконко и след 2 години напъни за реализация се отказах.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2138 -: Май 13, 2013, 01:36:27 pm »
Аз вече казах, че повечето от протестиращите са утайката на младежта, знам, че тук има много протестиращи, не обиждам тях, извинявам се ако звуча грубо, просто казвам, че има много такива, които и те не знаят какво искат. Младите слушат възрастните за гоУемите плюсове на комунизма и, че БСП са комунисти (колкото и аз сам французин) и дайте да гласуваме за тях. Така че протестиращите правят не повече от 2-3% към червени и други партии, тоест недостатъчно да се свали най-доброто от всичките, така наречени правителства.
Просто не виждам по-добър вариант за момента, младежи, зрели хора, каквито и да сте спрете с тази глупост, наречена протест. Демокрацията е право на глас, но не право на създаване на анархия, както е казал Дени Дидро.


Това, което ме накара да се усмихна днес ? Аз просто знаех кой ще победи, както всеки може би знаеше, но просто не искаше да си признае. Едно голямо браво на България, че отново направи правилния избор, но може би на следващите избори ще направи голяма грешка.  :confused:

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2139 -: Май 14, 2013, 03:23:01 pm »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2141 -: Май 16, 2013, 12:21:11 am »


Разни цървули и неграмотни олигофрени, да се чувствам свободни, да излеят всичката си омраза и помия :clover:
« Последна редакция: Май 16, 2013, 12:10:29 pm от Караконджул »

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2142 -: Май 16, 2013, 10:55:49 am »
Може би се сещаш , кои са двете думи които най - точно описват снощния мач - "отново клизма" ...... но това е футболът . Честито !

P.S. Поне Берое биха сините говеда , за Купата на родното измислено първенство  :smart:
« Последна редакция: Май 16, 2013, 10:57:40 am от IvoArsov »
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2143 -: Май 16, 2013, 12:39:05 pm »


Разни цървули и неграмотни олигофрени, да се чувствам свободни, да излеят всичката си омраза и помия :clover:

Мило дебилно глиганче, ти си 99.9% от омразата и помията в този форум.  :clover:

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2144 -: Май 16, 2013, 12:59:04 pm »
Хубаво е, когато се разпознаваш сред неграмотниците и цървулите. Някак контраста между изброените и останалите люде, става далеч по - рязък и приятен. :cap:

Най - мразим някой да ми умнее!