Автор Тема: Какво ме накара да се усмихна днес?  (Прочетена 470082 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2115 -: Май 11, 2013, 05:45:16 pm »


 :flehan: :flehan: :flehan:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2116 -: Май 11, 2013, 07:56:29 pm »
Когато DMC е топреализатор, значи нещо определено куца в този отбор!

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2117 -: Май 11, 2013, 08:18:57 pm »
Поредният футболен гуру :doh: Знаеш ли, колко централни нападатели има с повече голове от тези на Франк?

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2118 -: Май 11, 2013, 08:33:39 pm »
Поредният футболен гуру :doh: Знаеш ли, колко централни нападатели има с повече голове от тези на Франк?

Прощавай, ти къде каза че си играл футбол, та разбираш толкова? На колко тактически брифинги си бил? Отличия точно какви имаш? Ти имаш ли идея какво съм написал? Ти имаш ли идея, какви cа точно тактическите указания на едно ДМЦ? Това не е близард!

Футболен гуру? Не, определено не, но някакво дебело човече, което има очевидни проблеми с родетелските "тела" в барачката в която живее, ако може, да не ми говори и да не се мъчи да ми спори за футбол.
« Последна редакция: Май 11, 2013, 08:44:49 pm от devistator »

Неактивен Thekiller

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 14
  • evo user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Thekiller
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2119 -: Май 11, 2013, 09:34:47 pm »
Единствения, който уважавам в Челси - Ф.Лампард.От другите чеп за зеле не става.Тери е голяма хиена, макар и добър футболист, а Чех просто както и да погледнеш си е професионалист, никога не се заяжда със съотборниците си, както и с противниците.С тоя Абрамович, Челси до никъде няма да стигнат,та той щом толкова разбира, защо не стане треньор.Вярно е, че налива пари, ама там си има треньор не трябва чак толкова много да се меси в работата му.Ето с неговата политика - играчи достигнали границата от 30 години следващия сезон трябва да напуснат и е на път да изгони Лампард и Тери, еми как да стане?

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2120 -: Май 11, 2013, 11:03:06 pm »
devistator, ли си, какъв си, как пък реши, че точно на някакъв анимационен герой, във форум на прайвет уоу сървър, ще се доказвам, какъв съм и що съм? (понеже като всеки друг тук, ще отреагираш на секундата да ми вадиш вода, трябва да ти подчертая дебело, че това е риторичен въпрос, на който не трябва да отговаряш)

Зададох ти елементарен въпрос, на който ти, очевидно многоначетеният и разбиращ от футбол, би трябвало да отговориш и на сън. Е, не стана! Ако искаш аз да те образовам?

Опитвайки се да изместиш създалата се тема, в личностни нападки, единственото нещо, което постигаш е това, да те видим, що празнодумец си. Затова приеми една конструктивна критика (това, в случай, че нещо се разхожда под косата ти, а не да кънти) - отговаряйки на въпрос с въпрос, никога няма бъдеш приет насериозно, сред хора с повече от основно образование.

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2121 -: Май 11, 2013, 11:23:56 pm »
devistator, ли си, какъв си, как пък реши, че точно на някакъв анимационен герой, във форум на прайвет уоу сървър, ще се доказвам, какъв съм и що съм? (понеже като всеки друг тук, ще отреагираш на секундата да ми вадиш вода, трябва да ти подчертая дебело, че това е риторичен въпрос, на който не трябва да отговаряш)

Зададох ти елементарен въпрос, на който ти, очевидно многоначетеният и разбиращ от футбол, би трябвало да отговориш и на сън. Е, не стана! Ако искаш аз да те образовам?

Опитвайки се да изместиш създалата се тема, в личностни нападки, единственото нещо, което постигаш е това, да те видим, що празнодумец си. Затова приеми една конструктивна критика (това, в случай, че нещо се разхожда под косата ти, а не да кънти) - отговаряйки на въпрос с въпрос, никога няма бъдеш приет насериозно, сред хора с повече от основно образование.

Смятам, че е пределно ясно кой е празнодумеца тук / количеството постове и теми, които си нацвъкал го доказват/, а това, че няма как да се докажеш е факт и съжалението ми към твойта твърде комплексирана личност, която е залостена в едно мазно телце е достойна за съжаление, а що се отнася до некадърния ти въпрос с бегъл опит за заяждане, е пределно тъп, и не на място, да не говорим, че дори не се връзва с първия ми пост по темата. А тези смешни, готови реплики с които се мъчиш да четкаш жалкото си его /сигурно си ги събираш във файлче и просто цъкаш copy и paste/ ги отнеси до някой дегенерирал тип от жалкото подобие на семейство в което си се заврял. Въздух под налягане + малко зловоние.

П.с 1: Не е въпрос на лични нападки, глиганче, а на истина и факти.

П.с 2: Футболист!!!  :doh: :doh: :doh: :doh:

П.с 3: Крайно време е да ни лишиш от съвкупността от помия и душевна нищета, която наричаш АЗ и просто да потънеш там от къде си дошъл, този форум не ти е бащиния и не е поле /поне не би трябвало/ за да си вършиш душевните вакханалии. Анонимник смешен.....не искал да се доказва?!...С какво ще се доказваш и да искаш бре?!?!?! бахахахахаха

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2122 -: Май 11, 2013, 11:46:49 pm »
Струваш ми се напрегнат нещо :mrgreen: Гледай сега, господин неграмотен отпадък такъв. Чувствай се свободен да притичаш до банята и посредством някоя от вероятно кривите си ръце, да освободиш напрежението. Едва тогава би могъл да се държиш високопарно... във уоу форум.
Значи, не спира да ме изненадва бай Ганьо :flehan:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2123 -: Май 11, 2013, 11:54:32 pm »
Струваш ми се напрегнат нещо :mrgreen: Гледай сега, господин неграмотен отпадък такъв. Чувствай се свободен да притичаш до банята и посредством някоя от вероятно кривите си ръце, да освободиш напрежението. Едва тогава би могъл да се държиш високопарно... във уоу форум.
Значи, не спира да ме изненадва бай Ганьо :flehan:

Така и предполагах, едни и същи думички, едни и същи изречения, и така камари постове. Прав си, няма какво да доказваш, ти вече го направи ахахахахахахахахаха, келешче. Средно интелигентен човек би разбрал, кога и къде не го искат, но да не бъдеме максималисти и да изискваме от теб елементарен синтезиран извод.  :up: .....виж, за мастна тъкан става  :up:
« Последна редакция: Май 11, 2013, 11:56:21 pm от devistator »

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2124 -: Май 12, 2013, 12:01:39 am »
Не, сериозно, толкова ли си бърз? От предния ти пост, останах с убеждение, че няма да ми доскучееш толкова бързо, но използвайки "хахахахахахах", не ми оставяш друг избор, освен да те причисля към ноланчето и още няколко млади соколчета, които в желанието си да се докажат, че са с интелект, надраснал еволюирало мекотело, разказват простоии на длъж и шир.
Та сполай ти, драги ми смехурко и бъди спокоен, при следващ опит да ми се правиш на умен, спокойно ще отнесеш едно черпаче, освежаваща чорбичка. Всичко добро и лека вечер :clover:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2125 -: Май 12, 2013, 12:04:42 am »
Just ..... :D
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2126 -: Май 12, 2013, 12:05:27 am »
Не, сериозно, толкова ли си бърз? От предния ти пост, останах с убеждение, че няма да ми доскучееш толкова бързо, но използвайки "хахахахахахах", не ми оставяш друг избор, освен да те причисля към ноланчето и още няколко млади соколчета, които в желанието си да се докажат, че са с интелект, надраснал еволюирало мекотело, разказват простоии на длъж и шир.
Та сполай ти, драги ми смехурко и бъди спокоен, при следващ опит да ми се правиш на умен, спокойно ще отнесеш едно черпаче, освежаваща чорбичка. Всичко добро и лека вечер :clover:

А така Кун Дун, леко и тактично ....там от където си изпълзял, е да, бавно учиш, мудничко е, но има напредък /макар и минимален/. Все пак не напрягай ганглия рано му е още.  :up:

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2127 -: Май 12, 2013, 09:54:37 am »
Ако devistator е неграмотен, не знам ти на какво ниво падаш. Той е един от малкото хора винаги със собствено и смислено мнение в този forum и просто не успя да го надвиеш с глупавите ти заядливи постове, които показват само и единствено колко си ограничен и недораслият ти мозък стига само до нивото заяждане без покритие. А относно Бай Ганьо, ти си живия пример за него. Е да, все пак направи първите си 1-2 заядливи поста, време беше да започнеш да обиждаш с простите си изрази на 14 годишен пъпчивец, но и плоските ти обиди са на привършване и сега идва Караконджул, забележи само името си, моралният и правописен коректив на българите, за което нямаш право по форумите.

P.S: Първо, завърши поне основно, че с тази огромна "интелегентност" у теб не ще те вземат и за мияч на тоалетните, защото пак се трябва талант.
Второ, застреляй се, човече, от теб нищо не става. И с пари няма да ти дадат диплома, както обикновено става в подкупната ни държава.  :down:

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2128 -: Май 12, 2013, 10:17:52 am »
Чудя се, защо му обръщате внимание ?  :cool: Ясно е , че е абсолютен бастун с тотално объркан мироглед . 

И са по темата - пенливи бири и разгонени жени , кво друго може да ме накара да се усмихна на тва слънчево време .

P.S. И , разбира се , смешно наивната, компроматна война около изборите ...
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #2129 -: Май 12, 2013, 10:36:04 am »
Иво, бира, бира, ама днес има избори, не се продава алкохол, никъде.  :freak:
С тоя в магазина се имаме и пак не ми дава, едва го измолих на референдума за АЕЦ-а да ми даде няколко сайдера, та ги пих като лимонада. Един брийзър ми даде също и ме моли 1 час да не казвам на никой... А познати ми казват, че нямат проблеми с това...