Автор Тема: Според вас кой е най - добрия герой за начинаещи  (Прочетена 7650 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cr1m40

  • Knight
  • *
  • Публикации: 13
  • EVO Karma: 1
  • wow user
Тъй като има мн начинаещи  като мен няма да е лошо по добрите играчи да кажат някой герои по лесен за игране на начинаещи и как да го развият(tank. damage, и т.н.) :]

Problem

  • Гост
аз съм си за Хънтер, защото : на 10 левел опитомяваш звяр и така си имаш пазител, който не си поплюва; биеш от разстояние; единствения минус е, че трябва да си купуваш стрели  :clover:

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Всеки клас си има предимство при дигане, като естествено тези с по високо количество брония имат по - голямо, както и тези с петовете.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Поприницп всеки клас си има своите предимства и недостатъци.
От всички герои , които съм вдигал най-лесно ми се видя с Death Knight.
Казват че кастър се вдиха лесно и можеби имат право , но това зависи само от тактиката на развиване.Много е важно в определените ситуации да преценяваш възможностите си , за да имаш успех.
Играй класът които най-много ти допада , а информация относно левълинг и куп дриги неща можеш да намериш из нета , претъпкано е с такава.
Пример : www.wowhead.com / www.wowwiki.com - аз ти препоръчвам уоууики ;)
Успех с развитието , а и сега сме в промоция х10 или т.е. вдигането става много бързо и лесно стига да си намериш един добър спонсор.Пак ти пожелавам успех.  :clover:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Ретардин.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
според мен, най - лесно ще ти е с някой от тези:
-death knight
-affliction lock
-hunter
-warrior
-paladin
-shaman enh

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
От мен съвет не започвай с clother малко армор лесно мре :ПП
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Аз като навих един приятел да играе и му казах да цъка роуг, че е интересно.... Мря през пет минути и се отказа  :freak:

Неактивен krastavica

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: -38
 На мен от всички герои, които сам развивал (всички без друид) в началото най-трудно се развива роуга и поп, най-лесно паладин уориар и маг, но на 30 левел+ става доста лесно с попа, а с роуга става лесно на 60 лвл +.За дкто кво да кажа елементарно се вдига.
 За левелинг мисля така:
уар-прот
дк-блууд
маге-фрост до 64 лвл после аркеин
лок-афф
роуг-комбат
шаман-все 1 на к'во само да не е ресто :Д
поп-шадоу
друид-баланс
паладин-прот
ловец-БМ



Един доста силен герой! (Jein)

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
друид баланс ?  :no:  :fun:

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Левелинга рано или късно свършва. Прецени какъв клас искаш да играеш след това. Има вероятност класът да не ти допада след левелинга. Така че не гледай лесното, а удоволствието. Ако въпросът ти клони към "с кой клас ще мога да мачкам наред и да се чувствам велик в играта", то отговорът е няма такъв клас, всеки си има майстора.
« Последна редакция: Юни 06, 2011, 07:03:27 pm от nixxer »
The pain is my best friend.

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Най-лесно се вдигат друида на feral, шамана, паладина на retribution и може би мага (death knight можеш да си направиш чак след като вече си вдигнал герой до 55-ти левел, така че го отписвам, макар че и той е от лесните герои за вдигане). Като цяло класовете които имат healing spell-ове се вдигат бързо и безпроблемно. Не е нужно да си добър, за да отсъдиш, че паладина на Retribution се вдига и изобщо се играе най-лесно, всравнение с останалите герои. Героя е за близък бой, като някъде до 30-40ти левел биеш противниците си само с auto атаки, използвайки само едно копче (judgement). По-късно ти се появяват още 2 магии за натискане, които също са за близки разтояния (crusader strike и divine storm). Отделно имаш и магия която ти пълни почти целия живот. В началото е горе-долу интересно да се играе с този build (Retribution), но по-късно отъпява. Също така не става и за битки срещу други играчи. Като вдигнеш максималното ниво (80), можеш да си рестартираш талантите, така че героя да ти е на holy или protection, като само holy става за pvp (игра срещу реални противници). Иначе решението си е твое.

П.П. Дидо, влез си в skype-a, вслучай, че не виждаш ПМ-то, в което малко се съмнявам.
« Последна редакция: Юни 06, 2011, 07:22:16 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен KoTeTo

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 352
  • EVO Karma: 56
    • Minions of Destruction guild
  • ISP: PowerNet
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Kote
Всички герои са някак си на кантар и е трудно според мен да се определи, с кой най-лесно ще вдигнеш или най-сигурно.
Нещата в началното развитие са по-скоро сведени до подкрепа на други играчи. Ако има кой да те заведе на Инстанция и переодично да те облича, повярвай ще ти е много лесно.
WoW-а е колективна игра и винаги си зависим по една или друга причина от себеподобни.

Успех и да споделиш героя как е :)
Kote - pve Mage
Guild --> http://wow.pin2.net/

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Вдигай до 55 левел ,ретри паладин или афф лок,се тая.После взимай 1 ДК и го вдигни 80.За предпочитане хорда,имат много повече победи по БГ-тата,съответно по бързо ще събереш офф сета.Другия плюс на ДК-то е че в момента са така да се каже ОП клас.Много по-лесно ще си намериш арена партнер,и с един приличен хилър ти е гарантиран 1800-1900 рейт.
Успех и приятна игра в ЕВО.
ПП Ако все пак избереш алианса пиши ми в играта за помощ (дори и финансова :) )макар и да влизам все по-рядко.
Геройте с който може да ме засечеш са изброени под поста ми :)
« Последна редакция: Юни 06, 2011, 08:46:09 pm от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Избери си герой според това какво искаш да играеш, като общо в играта има 4 роли:
танк - друид, паладин, мъртъв рицар и войн
хийлър - друид, паладин, поп и шаман
меле дпс - друид, паладин, шаман, мъртъв рицар, войн и крадец
дпс от разстояние (range) - друид, шаман, поп, магьосник, черен маг (warlock) и ловец

има няколко неща, които в момента ги няма никакви в сървъра - хийл и танк, но това са доста отговорни позиции, но по принцип в рейд и дпс-тата имат задачи, които ако не изпълняват има голяма вероятност всички да измрат :freak:

честно казано, погледни кой клас какви възможности има и си прецени какво искаш да играеш и тогава се посъветвай отново какъв клас да избереш :cap: