Автор Тема: <The Dark Knights>  (Прочетена 24217 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dragoncho

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #45 -: Май 08, 2010, 03:46:04 pm »
В The Dark Knights сме били много и то повечето възрастни ама сега се броем на пръсти никои от нас не си прави такива пишки с хордите (дип 4е така се прави повече хонор  :wink: ) а що се однася за по-малките те си праат кефа и си го однасят  :devil: дип 4е и от тех имаме гуилдари мноо разумни и ДОБРИ на този ненормална Игрица

Неактивен bobibgi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 134
  • EVO Karma: -31
  • #Fromhell#
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #46 -: Май 11, 2010, 04:40:42 pm »
Имам един въпрос към членовете на вашата гилдия.... Има ли някой по-възрастен от 13-14 годинки? 8 Гилд мембъри (4 от който 80ки) седите в ББ и избивате сумати lol level  херота,включително и моето.Ок влизам с някое друго херо, в случая с лока, идвам и ви избивам всичките,но тук идва момента в който вместо да си вземете поука и да ви дойте поне малко акъла вие викате още гилд мембъри за да биете 1  :doh: Щом накърненото ви Его страда толкова,че да биете малките левъли,поне след това си понасяйте последствията като мъже,а не да викате всеки онлайн. Ако всичките ви мембъри са такива просто ми е жал вас... kiddles :doh: :evilmad:
ха ха жалки  :doh: :freak: :freak: :freak:

Неактивен peiopicha

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #47 -: Май 19, 2010, 12:47:23 am »
В тази гилдия може да няма много ПвП 'машини' и да е пълна с разни дечурлига,но в нея са някои от най-печените хора,с които съм общувал,докато играех Ево.Дори като играчи да не са кой знае какво,като хора струват много повече,отколкото някои надувки,дето се мислят за БОГОВЕ :freak:

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #48 -: Май 19, 2010, 10:04:06 am »
Да трудно се намира някой с който може да си говориш за нещо друго независимо от играта  :clover:

Неактивен bobibgi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 134
  • EVO Karma: -31
  • #Fromhell#
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #49 -: Май 20, 2010, 11:22:06 am »
мислех да се местя в ActOfWar, като предполагащ се за ПвП гилд, но немога да бъда толкова надут  :lol:
xaxaxaxaxaxaxaxa тва че изкаш в AOW не значи че ще бъдеш приет хахахахахахххххх

Неактивен ha7er!?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 162
  • EVO Karma: -3
  • : )
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #50 -: Май 20, 2010, 12:02:35 pm »
В The Dark Knights сме били много и то повечето възрастни ама сега се броем на пръсти никои от нас не си прави такива пишки с хордите (дип 4е така се прави повече хонор  :wink: ) а що се однася за по-малките те си праат кефа и си го однасят  :devil: дип 4е и от тех имаме гуилдари мноо разумни и ДОБРИ на този ненормална Игрица
И ти се имаш за възрастен ... Боже Боже .... Вземи си погледни малко правописа и граматиката. :doh:
N1 ;)

Неактивен Amaranth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: -8
  • Side: For The Horde
  • Герой: Amaranth
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #51 -: Май 20, 2010, 02:36:13 pm »
AoF като че ли се разпадна гилд-а, вчера поне 10 човека напуснаха....
Winter is coming ....

Неактивен peiopicha

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #52 -: Май 20, 2010, 02:52:30 pm »
xaxaxaxaxaxaxaxa тва че изкаш в AOW не значи че ще бъдеш приет хахахахахахххххх
Дали?Пробвах наскоро с един 28 лвл герой да вляза...опита се оказа успешен.Учудва ли те? :freak:
Като гледах вчера колко човека имате онлайн направо се изплаших-цели 3ма! :woot: :up:

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #53 -: Май 20, 2010, 03:02:30 pm »
Дали?Пробвах наскоро с един 28 лвл герой да вляза...опита се оказа успешен.Учудва ли те? :freak:
Като гледах вчера колко човека имате онлайн направо се изплаших-цели 3ма! :woot: :up:
Т'ва какво се случва в гилда в момента не знам теб какво те интересува.Не съди по тва даден гилд дали е добър по това колко човека има в играта.

Неактивен peiopicha

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #54 -: Май 20, 2010, 03:06:15 pm »
Т'ва какво се случва в гилда в момента не знам теб какво те интересува.Не съди по тва даден гилд дали е добър по това колко човека има в играта.
Мен какво ме интересува незнам пък ТЕБ КАКВО ТЕ ИНТЕРЕСУВА?В този форум всеки си има право на израз и мнение.А по какво да съдя?По името или по миналото му?

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #55 -: Май 20, 2010, 03:14:32 pm »
Да знам , че всеки човек има правно на мнение , но това не означава , че трябва да се присмиваш на даден гилд без популация за момента.
Ако си кръстя гилд на име Qrostnite kiseli domati  и в него са се сабрали най-добрите играчи в ево,по името ли му ще съдиш ?

Неактивен peiopicha

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #56 -: Май 20, 2010, 03:45:58 pm »
Ако си кръстя гилд на име Qrostnite kiseli domati  и в него са се сабрали най-добрите играчи в ево,по името ли му ще съдиш ?
Точно това имам предвид,ако не разбра - не се съди по името или по това какъв е бил гилда преди еди колко си време,а по хората в него :exclaim:
Предлагам да спрем спама,това е тема за The Dark Knights,а не за АоУ или за бъдещата ти гилдия :freak: . Ако имаш нещо да ми казваш на ПМ.

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #57 -: Май 20, 2010, 03:50:25 pm »
...
Не обръщай внимание на детската аудитория  :excl: няма смисъл  ;-)

Неактивен peiopicha

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #58 -: Май 20, 2010, 03:53:34 pm »
Abrucci,кого визираш?

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:<The Dark Knights>
« Отговор #59 -: Май 20, 2010, 03:55:14 pm »
Тези, с глупавите подмятания  ;-)