Автор Тема: Предложения за уеб-сайта ни  (Прочетена 162880 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #390 -: Януари 27, 2011, 03:15:43 pm »
Нещо не ми стана ясно...

При мен няма подобен проблем.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #391 -: Януари 27, 2011, 03:18:47 pm »
Когато дам на първият сайт ми го дава като линк за последния, но явно проверката при мен не ме праща никъде. Ще пробвам от друго място или с друг браузър когато мога пак да гласувам.

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #392 -: Януари 27, 2011, 03:23:19 pm »
На мен ми скрои този номер, като един път гласувах през телефона. Ако не се лъжа беше на 1-ви януари.
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #393 -: Януари 27, 2011, 03:32:25 pm »
Проблемът като че ли е от доставчикът - БТК, през прокси го нямам този проблем от същия браузър :confused:

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #394 -: Януари 27, 2011, 06:16:54 pm »
Има малък проблем при страницата за гласуването, ето и какъв е той:
преди да се гласува за BGtop (http://www.evowow.com/votecheck.php?id=8) на първият сайт (който трябва да е http://www.evowow.com/votecheck.php?id=1) дава линкът към BGtop :clover: Оправя се, след като се гласува за BGtop и след рефреш на страницата позволява гласуването за правилният сайт  :clover: :cap:

При мен това става всеки път като гласувам. Иначе съм с Мозила  :unsure:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #395 -: Януари 28, 2011, 08:24:33 pm »
Една малка статийка за класовете, обосноваваща ги накратко:


Melle: - за сега си се насочил тук
Войнът (warrior) - тежкооблечена единица, използва бавни оръжия (> 2 sec) за dps и 1h + shield за танк. Според някои той е най-добрия танк, но определено може да поспорим точно за това. умира по-трудно от мелета, но срещу далекобойните единици е зле, за това си има и защитни средства
Крадецът (rogue) - лекооблечена dps единица, използва бързи оръжия (< 2 sec), обикновенно разчита на бързината, не толкова на силните удъри. С ниски моментни щети, но голяма бързина, той не отстъпва по dps на войнът и останалите класове. умира лесно, ако не успее да порази противникът си пръв
Мъртвия войн (DK) - танк и dps, тежко облечен, умират трудно от мелета, лесно от range, но си имат и своите защити. зависи от спецификата им могат и сами да се лекуват

Range:
Магйосникът (Mage) - разчита на бързи и големи щети, лекооблечен. умира лесно, но има и предпазващи го магии, доста добро dps, понякога са основната гадост на мелетата
Тъмен магйосник (Warlock) - специализирани в тъмните изкуства, те си имат демонични питомци, които им помагат да уцеляват. имат магии за превръщане на кръвта в мана и хийлове. умират малко по-трудно от магйосниците, доста добро dps, дори с нисък гиър
Ловецът (Hunter) - среднооблечен, зависи от типът игра има различни способности да уцелява, dps-то му е специализирано в ротации на различните изстрели

Heal и другите им специфики:
Шаманът (Shaman) - среднооблечен, има 3 от 4-те специфики в играта, хибрид
-heal: развити в hot и масовият хийл, те са много добри хийлъри, всеки ги иска за рейда си, защото са много полезни и способни
-melle dps: използват доста силни магии, бързи оръжия и нанасят големи щети
-range dps - едни от най-гадните противници като цяло, всеки ги иска от него, но никой не иска да е срещу тях

Войн на светлината (Paladin) - тежкооблечен, 3 от 4-те възможни роли в играта, хибрид
-heal: спрециализиран в директния хийл, повечето го смятат за main heal, но има и по-добри алтернативи
-tank: добър в тази си роля, има много способности, които му помагат да е издържлив
-melle dps: в LK е доста нестабилизиран, предпочитан от слабите играчи

Свещеникът/Попът (Priest) - лекооблечен, 2 от 4-те роли
-heal: hot и директен хийл, обичайно като кажеш че си поп и всички те смятат за подвижна линейка
-range dps: доста добър, спечиализиран в страхът и точенето на мана от противници, много гаден опонент, страхотен съотборник

Друидът (Druid) - лекооблечен, единственият клас, съчетаващ всичко в играта, с всеки изминал експанжън от посредствен във всичко се превръща в един от най-добрите във всичко
-heal: комбинация от поп и шаман, едни от най-силните hot-ове в момента в играта
-tank: танкът с най-много кръв като цяло в играта, доста издържлив, подходящ за много трудни ситуации, прототип на войнът
-range dps: доста силно dps, умира лесно от противниковите класове, но това е рядко, заради това, че почти никой не го достига
-melle dps: доста гаден противник, развит като крадец, това е класът, който успява да изкара най-много attack power сред всички останали, умира лесно, но ако се владее както трябва е гаден противник

 :clover: :cap:

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #396 -: Януари 29, 2011, 12:50:09 am »
Има нужда от редакция щото така все едно е писано от кандидат българин.
The pain is my best friend.

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #397 -: Януари 30, 2011, 05:11:08 pm »
Айде сега глупости,човека се е постарал,това,че на някои места е сложил повечеко <У> не го прави неграмотен,не се вталясвайте  ;-) :clover:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #398 -: Януари 30, 2011, 05:17:06 pm »
това го бях писал преди набързо, има нужда от доста редакция, особенно за същността на класовете :cap:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #399 -: Февруари 03, 2011, 11:12:57 am »
Нещо за форума.
Може ли да бъде позволен BB code - а в подписите.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #400 -: Февруари 03, 2011, 08:08:10 pm »
Нещо за форума.
Може ли да бъде позволен BB code - а в подписите.

То си има добавени но не всички са разрешени в подписите.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #401 -: Февруари 04, 2011, 10:07:55 am »
То си има добавени но не всички са разрешени в подписите.
Да,заради което не мога да си редактирам подписа :)
Останал е от преди,когато бяха разрешени всичките в подписа.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #402 -: Февруари 09, 2011, 03:11:39 pm »
Проблемът като че ли е от доставчикът - БТК, през прокси го нямам този проблем от същия браузър :confused:
Т'ва все повече ми писва от БТК....само проблеми. Плащам 25лева на месец и свалям с 1,2МБ от замунда и другите тракери. Просто си е обир. Водят ги некви  32МБ или не помня и аз колко а на практика получаваш 1,2. Незнам...вече се чуда дали не мога да си взема безжичен нет от друг град. В Хасково ВСИЧКИТЕ ДОСТАВчици до 1 са пълни чъжци и боклуци.
Цитирам Кейбълтел -  "ще предадем на колегите в СОфия" -резултата е ,че нищо не става и си стоиш без нет
ЕСКОМ - "Имаме профилактика" , "един от сървърите ни крашна" и кво ли не...хората в офиса им ме научиха на изуст ,с едната колежка даже се поздравяваме по улицата като се видим.
БТК - "От тука виждам ,че имате от 10мб скорост 14мб в момента ,което е една добра скорост"  ,ахх как се изкуших да я питам ,дали това ми говори за целия ден или на   14мб/час . Реве ми се....толкова ли е трудно да получаваш това за което плащаш и ако има проблеми да ти обърне някой компетентен внимание и да ти помогне ,a ма да си прехвърлят топката от един на друг или да замазват положението с нереални глупости.  :doh:
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #403 -: Февруари 09, 2011, 05:11:10 pm »
Всъщност БТК-то е 12МВ в секунда, но това са мегабити, а не мегабайти, които мегабити се равняват на около 1,2-1,5 мегабайта в секунда. До сега от възможните ми алтернативи, те са най-доброто, което съм ползвал, защото имат връзка почти 24/7 :cap: Успокой се, не всичко е възможно да е с космически скорости, а за повечето мегабити, които обещават - те са само за вътрешните сървъри, към външните можеш да си още по-зле :freak:

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Предложения за новият уеб-сайт.
« Отговор #404 -: Февруари 12, 2011, 10:44:09 pm »
Всъщност БТК-то е 12МВ в секунда, но това са мегабити, а не мегабайти, които мегабити се равняват на около 1,2-1,5 мегабайта в секунда. До сега от възможните ми алтернативи, те са най-доброто, което съм ползвал, защото имат връзка почти 24/7 :cap: Успокой се, не всичко е възможно да е с космически скорости, а за повечето мегабити, които обещават - те са само за вътрешните сървъри, към външните можеш да си още по-зле :freak:

Знам....просто е ирония ,преди бях на ЕСКОМ (др, доставчик) и развивах по 5-15мБ (средно 10МБ) реална скорост за почти същата цена,ама за какво ми е нет като ,на практика нямам нет...само проблеми със сървърите си имахе.Абе няма смисал да говоря повече и да спамя.Поне  на БТК е стабилен и постоянен.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin