Автор Тема: [Horde] Dread Knights  (Прочетена 14374 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:[Horde] Dread Knights
« Отговор #15 -: Август 10, 2010, 12:53:54 pm »
навреме за the immortal

Неактивен danpe

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: -12
Re:[Horde] Dread Knights
« Отговор #16 -: Август 12, 2010, 04:33:17 pm »
Айде ве Ласи че останах без нерви да те чакам, Идвай да помагаш.

Неактивен Darkwarrior

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:[Horde] Dread Knights
« Отговор #17 -: Ноември 11, 2010, 11:43:41 am »
навреме за the immortal

Е аз я испуснах тази титла :(
Angelofsin Mage 80 Level PVE Gear 5197 Arcane/Fire

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: [Horde] Dread Knights
« Отговор #18 -: Декември 22, 2010, 10:56:44 pm »
Time for Redemption

Така минахме през много проблеми през годините.В момента аз съм гилд мастер,а с това идват и реформи и надежда за бъдещ прогрес!
Новите правила!
1.Набираме нови хора ! Пишете на мен или на някой от гилда ни и го помолете да ми предаде на мен или на някои от хората които могат да инвайтват,като пишете с молбата си следното - клас , спек ,гс и колко често влизате. (минимален гс за вход е около 4500)
2.От другата седмица от 26.12 нататък продлжаваме с редовни раидове.
3.Ролл системата
ГИЛД ВИП - има право на 1 гилд вип ролл на всеки инст (коете не означава ,че ако прекъснем 1вия ден и продължим утре ще може пак да ползва...) .
ВИп ролл- по 3 вип ролла седмица ,като има право по 1 вип ролл на инст
ролл- за всички други членове
Тази система важи само за 25ман гилд раидовете и така ще е до 2ро нареждане!
4.Независимо какви преракания сте имали с гилда ,ако влизате често и имате минималния гс и минималните умения поне ДА СЛУШАТЕ И ИЗПАЛНЯВАТЕ КАЗАНОТО из раидовете може да влезнете в гилда
5. Не ми дреме ако згазите лука дирекно бия шута от гилда

Гилда е в етап на реформи ! Всеки член на гилда има право да дава предложения за прогераса на гилда тука в форума (и ако не му бъде отговорено да ме усведомява в играта :freak: )
Поздрави Sapphiron  :clover:
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: [Horde] Dread Knights
« Отговор #19 -: Декември 22, 2010, 11:28:26 pm »
Успех ти пожелавам,само дано райдовете не са като днешното Ицц  :lol: :cap:

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: [Horde] Dread Knights
« Отговор #20 -: Декември 22, 2010, 11:35:21 pm »
Успех ти пожелавам,само дано райдовете не са като днешното Ицц  :lol: :cap:
днешното ICC нямаше нищо общо с гилда.Нямаше какво да правя (още не бях станал гм и не се бяха почнали промените) и понеже ресса на ID  е утре се навих.Мерси
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Rodman

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: -1
  • evo user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Doomrider
Re: [Horde] Dread Knights
« Отговор #21 -: Декември 27, 2010, 07:59:08 pm »
Име:Данаил

Кога можете да играете:Почти през целия ден

Името на героя ви в играта/клас/левъл/специализация(двойна): Doomrider/Paladin/80/Retry(още нямам но ще съм Retry и Holy. Retry -  PvP / Holy - PvE)

Професии:Blacksmith + Mining

Колко опит имате по играта и от коя версия сте почнали:Не съм от играчите, които знаят цялата игра "от горе до долу", но знам повечето и по-важните неща.Играя УоУ още от Класик сървърите.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: [Horde] Dread Knights
« Отговор #22 -: Декември 27, 2010, 11:11:24 pm »
Име:Данаил

Кога можете да играете:Почти през целия ден

Името на героя ви в играта/клас/левъл/специализация(двойна): Doomrider/Paladin/80/Retry(още нямам но ще съм Retry и Holy. Retry -  PvP / Holy - PvE)

Професии:Blacksmith + Mining
Пиши ми в играта или на някой от гилда ( има хора които могат да те вкарат)
Колко опит имате по играта и от коя версия сте почнали:Не съм от играчите, които знаят цялата игра "от горе до долу", но знам повечето и по-важните неща.Играя УоУ още от Класик сървърите.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: [Horde] Dread Knights
« Отговор #23 -: Януари 08, 2011, 11:01:33 am »
В крайна сметка гилда официално рухна.Баш хората които бяхме се разотидоха.Голяма част отидоха в близард ,а други в др, сървъри .Аз нямах достатачно време за играта ..кандидат студент съм и едва успявам да смогна с голямото темпо което трябва да подържам за да си оправя живота,съответно wow не ми е приоритет.Съжалявам главно защотот гилда е много стар и имаше свястни хора.Но всяко нещо си има начало и край.
Виждал съм гилда в много големи упадаци и се е съживявал след време ,но този път съм обеден че това е краят за Dread Knights.
Извинявам се че не оправдах очакванията като нов гилд мастер ,но просто не смогнах да се оправя с личните си проблеми и да намеря време за нещата които замислях за гилда.
Поздрави Sapphiron. :clover:

П.С. Ако някой смята че има време и иска да пробва да живне гилда да ми пише в играта ще му прехвърля гилд мастер.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: [Horde] Dread Knights
« Отговор #24 -: Януари 08, 2011, 11:46:31 am »
Уви краят на тази гилдия не ми харесва,имаше страшно много свестни хора вътре,но уви... :confused:
Сап,можем да те вземем при нас,ако имаш желание,по-голямата част от нашият гилд е с работещи/учещи и т.н хора.
Пиши ми тук или в играта какво си решил.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: [Horde] Dread Knights
« Отговор #25 -: Януари 08, 2011, 01:32:23 pm »
В крайна сметка гилда официално рухна.Баш хората които бяхме се разотидоха.Голяма част отидоха в близард ,а други в др, сървъри .Аз нямах достатачно време за играта ..кандидат студент съм и едва успявам да смогна с голямото темпо което трябва да подържам за да си оправя живота,съответно wow не ми е приоритет.Съжалявам главно защотот гилда е много стар и имаше свястни хора.Но всяко нещо си има начало и край.
Виждал съм гилда в много големи упадаци и се е съживявал след време ,но този път съм обеден че това е краят за Dread Knights.
Извинявам се че не оправдах очакванията като нов гилд мастер ,но просто не смогнах да се оправя с личните си проблеми и да намеря време за нещата които замислях за гилда.
Поздрави Sapphiron. :clover:

П.С. Ако някой смята че има време и иска да пробва да живне гилда да ми пише в играта ще му прехвърля гилд мастер.
Това е ясно,че личния ти живот е на първо място,но няма логика да си разформироваш гилда това,че не си постояно online няма значение това и да влизаш един път в месеца пак е добре просто назначи повече замесници :):):)

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: [Horde] Dread Knights
« Отговор #26 -: Януари 08, 2011, 01:52:01 pm »
В крайна сметка гилда официално рухна.Баш хората които бяхме се разотидоха.Голяма част отидоха в близард ,а други в др, сървъри .Аз нямах достатачно време за играта ..кандидат студент съм и едва успявам да смогна с голямото темпо което трябва да подържам за да си оправя живота,съответно wow не ми е приоритет.Съжалявам главно защотот гилда е много стар и имаше свястни хора.Но всяко нещо си има начало и край.
Виждал съм гилда в много големи упадаци и се е съживявал след време ,но този път съм обеден че това е краят за Dread Knights.
Извинявам се че не оправдах очакванията като нов гилд мастер ,но просто не смогнах да се оправя с личните си проблеми и да намеря време за нещата които замислях за гилда.
Поздрави Sapphiron. :clover:

П.С. Ако някой смята че има време и иска да пробва да живне гилда да ми пише в играта ще му прехвърля гилд мастер.
Съжелявам Sapphi кофти се поучава понякога  :confused:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: [Horde] Dread Knights
« Отговор #27 -: Януари 08, 2011, 02:25:21 pm »
Това е ясно,че личния ти живот е на първо място,но няма логика да си разформироваш гилда това,че не си постояно online няма значение това и да влизаш един път в месеца пак е добре просто назначи повече замесници :):):)
То е сложно....всичко започна преди месеци.Част отидха в други сървъри.Случиха се няколко кавги и някои лефтнаха(високото им его). После баш елита да го нарека които бяхме почнаха все по рядко да влизат,а без тях свястен райд не се получаваше.И в един момент хората се разотидоха 1 по 1 и в крайна сметка ми предадоха гилд мастер.Принципно щях да успея да направя чудеса с тия "лайна" в които бяхме затанали.Имах идеи както и акъл как да оправя гилда...но като цяло нямахме достатачно хора постояни от там не можехме и 25ман да правим.И колкото и смешно да ви звучи ,винаги е било така,имали сме 5-6 човека които организираха и водеха раидовете ....без тях нищо не става.И съответно като не влизах ,а другите които правеха раидове им писна щото нямахме капацитет за свестен раид и хората напълно се разотидоха - баш ядрото които бяха останали. И така днеска си влизам кам 11часа гледам само аз съм онлайн - това говори само по себе си.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен brino

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 354
  • EVO Karma: -35
Re: [Horde] Dread Knights
« Отговор #28 -: Януари 08, 2011, 03:29:45 pm »
То е сложно....всичко започна преди месеци.Част отидха в други сървъри.Случиха се няколко кавги и някои лефтнаха(високото им его). После баш елита да го нарека които бяхме почнаха все по рядко да влизат,а без тях свястен райд не се получаваше.И в един момент хората се разотидоха 1 по 1 и в крайна сметка ми предадоха гилд мастер.Принципно щях да успея да направя чудеса с тия "лайна" в които бяхме затанали.Имах идеи както и акъл как да оправя гилда...но като цяло нямахме достатачно хора постояни от там не можехме и 25ман да правим.И колкото и смешно да ви звучи ,винаги е било така,имали сме 5-6 човека които организираха и водеха раидовете ....без тях нищо не става.И съответно като не влизах ,а другите които правеха раидове им писна щото нямахме капацитет за свестен раид и хората напълно се разотидоха - баш ядрото които бяха останали. И така днеска си влизам кам 11часа гледам само аз съм онлайн - това говори само по себе си.

Ако гилда няма  гилд master,аз мога да се самопредложя за гм.Не смятам че ще му навреда някак си.Поне ще има поне още 3-4 човека които да пазат името на гилда. : )...Fllipy  :cry2:
When life puts you into a tough situation, dont say "why me?" Just say "try me.."
<<Аз съм момче със широки дънки,без никакви мозъчни гънки!>>

Неактивен waterdrinker

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: -1
  • evo user
  • Side: For The Horde
Re: [Horde] Dread Knights
« Отговор #29 -: Януари 31, 2011, 04:52:42 pm »
Име: Атанас Петров

Кога можете да играете: Почти всеки ден.

Името на героя ви в играта/клас/левъл/специализация(двойна): Waterdrinker/shaman/80/elemental

Професии:Inscription

Колко опит имате по играта и от коя версия сте почнали:wotlk


Бонус въпроси(не са задължителни)

Защо искате да се присъедините към <Dread Knights>:

Познавате ли някой от <Dread Knights>:Bomer

Гиърскор(PvP):

Гиърскор(PvE):4k

Колко DPS/HPS най-много сте правили:

Какво друго можете да кажете за себе си: