Автор Тема: Patchwerk  (Прочетена 14736 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Patchwerk
« Отговор #15 -: Юли 16, 2009, 09:53:46 am »
Requiem колко човека точно ви беше групата? Аз в 1 друг пиратски сървър с 100% скриптирани босове го свалихме 19 човека преди 5-тата минута... Не бяхме и толкова облечени .. Имаше 2 нагрухани попа и останалото облечено от heroic dungeon-и ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Patchwerk
« Отговор #16 -: Юли 16, 2009, 10:20:24 am »
21 бяхме, всички от MOD , които бяха онлайн ( най-добре облечените също бяха с нас )
Това с влизането в канала не работи, канала не сваля HP

Неактивен Mitaka AS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 63
  • EVO Karma: 2
Re:Patchwerk
« Отговор #17 -: Юли 16, 2009, 03:01:07 pm »
Убиваме го почти всеки ден. Трябват ти 2 танка и 2 хилара за да го държиш и яко дпс.
Минимално сме го убивали с 13 човека, 16-17 си го килваме без проблем.

П.С. На мене ми излиза че при вас средния дпс е 2к, имйки предвид че при нас танка прави 3-3,5к а ДПС-тата по 5-6к то нещо с дпс-а ви яко куца
"В спора, побеждава губещият, защото е научил нещо ново. Спечелилият спора само си е загубил времето и нервите да научи безплатно някого на нещо, дето оня не го е знаел ..."

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Patchwerk
« Отговор #18 -: Юли 16, 2009, 03:05:56 pm »
Поздравления за акцията MOD :clover:

Моля бъдете точни  :no:
13 Милона, значи ми трябва много ДПС
-------
Искам да направя рейд за него без да се окаже напразен :)
25 човека ли ми трябват ?
До колкото разбирам не е достигнало DPS - идеята май е да се убие в рамките на 6 минути(преди Enrage - increasing attack speed by 150% and damage done by 500%, wiping the raid almost instantly)? Съжалявам че пропуснах мероприятието(бях до късно на работа) :confused:. Останали са му 3 254 000/360=9000 DPS - хич не е малко! Може би същите играчи(+ ако има какво да подобрят в играта си) + още двама-трима DPS и рейда ще е успешен?

Ще си позволя да дам малко инфо http://www.wowwiki.com/Patchwerk(опитните бойци при желание да ме поправят и допълват):

Heroic 13,000,000(Patchwork health)/360 seconds (enrage timer)=36100 (minimum raid dps)

Patchwerk e първия бос от Construct Quarter в Naxxramas. Той е бос тип "проверка на принадлежностите(gear check)". Характеристики на "gear check" босове са:
-вкарват много високи щети
-къс enrage timer

Битката с Patchwerk е типичен пример за "дръж и бий". С две думи групата трябва да има много висок DPS, танкове(може и един) с добри принадлежности и хийлъри със способности да ги държат живи. Танка трябва да е първия човек който тръгва(след почистване на стаята). Всички "ranged DPS" могат да се присъединят секунда след това, но се препоръчва melee класовете да изчакат до първия Hateful Strike(в Heroic: освен че вкарва около 80к physical attack на човека с най-много health от меле зоната, също така и прибавя threat на трима топ играчи в таблицата му със заплахи).

-имайте mage buff off-tanks със Amplify Magic
-имайте Wrath of Air Totem близо до хийлърите и Stoneskin Totem близо до танковете
-използвайте Armor elixir, Agility elixir, и Indestructible potion
-warriors да използва last stand в/от началото на битката
-един hunter да каства Scorpid Sting
-един druid да каства Insect swarm (не се натрупва със Scorpid Sting)
-имайте buffs като: Deathknight's horn of winter, Paladin devotion aura, heroism, и др.подобни
-priest's shields
-paladin's Beacon of Light
-за танка е много важна блок способноста(Hateful Strike може да се dodged, parried, или blocked) - да използва всичко каквото има в тая посока

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:Patchwerk
« Отговор #19 -: Юли 16, 2009, 03:20:07 pm »
Тактиката на боса е следната:2 танка на по 35к+ 4-5 хеалера и яко дпс.В зелената тиня се влиза ако някой от мелее дпс-а е с горе долу +- 5к под 1 от танковете.Боса бие само МТ с по-малко дмг и 2-рия с най-много живот в райда т.е 2-рия танк.Боса е лесен всичко опира до танк и хеал  и много дпс разбира се.

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Patchwerk
« Отговор #20 -: Юли 16, 2009, 06:49:10 pm »
Ех...Не е толкова труден лесно пада...15 човека мсе го смаквали...Цаката му е да няма човек с DPS по-малко от 2к :clover: :clover: :clover:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

cetor

  • Гост
Re:Patchwerk
« Отговор #21 -: Юли 21, 2009, 10:50:40 am »
Ние всяка вечер го бием!
Рекорда ни е с 13 човека да го бутнем :)

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Patchwerk
« Отговор #22 -: Юли 21, 2009, 01:50:04 pm »
Просто небива да имате АФК, защото снощи замалко да ни прекине.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Patchwerk
« Отговор #23 -: Юли 21, 2009, 05:19:05 pm »
Довечера пак ще пробваме, райда ни е в 9.30, ще видим колко от гилда ще съберем и сигурно ще обявя в /world, ако някой иска wisp Darkpassion

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Patchwerk
« Отговор #24 -: Юли 22, 2009, 08:27:00 am »
Че това въобще не е много.Хората правят по 6+ и пак не са в първите.Но в Ево боса, въобще не е толкова труден.Просто трябва танкчето да е маниакално корав, за да издържа атаките.С overheal успяхме да го задържим и в енрейдж.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Patchwerk
« Отговор #25 -: Юли 22, 2009, 09:44:17 am »
хах, и дейлайт го издържа в енрейдж, ама пръска животното, 30кпойзън поех и 25 резистед ( 547 резисънс ) до енрейджа трябва да се убие  :-)

Rakdos

  • Гост
Re:Patchwerk
« Отговор #26 -: Юли 22, 2009, 02:02:16 pm »
Както вече доста добре се уверих това не е Blizzard, но въпреки това ако боса функционира както трябва ето каква е тактиката да се бие. Patchwerk нанася на танка и на този които е на наи много кръв до него "Hate Strike", тука до колкото забелязах отровната течност няма никаква функция, но тя се използва за да свали кръвта на 50% на всички MEELE герои които са дпс. Цамо танка и вторият танк не трябва да ходят в нея. Така се бие този бос. Много ми е кофти, че босовете в този сървър са бугнати и не е интересно да се бият. Тука единственото което ти трябва е танк 2 лечителя на които маната да не им пада и всичко друго дпс.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Patchwerk
« Отговор #27 -: Юли 22, 2009, 02:06:11 pm »
Като не плащаш и това т и е много ..

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Patchwerk
« Отговор #28 -: Юли 22, 2009, 10:45:24 pm »
Hateful strike не hate ... и си работи специално тоя бос нормално

Неактивен NEMEZIS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 117
  • EVO Karma: 1
Re:Patchwerk
« Отговор #29 -: Юли 26, 2009, 03:28:39 am »
Много ми е интересно какъв е проблема с убиването на Patchwerk, защото както коментираха няколко човека от гилда по-нагоре ние си го бием всеки Накс без проблем. А, колкото до коментара на monlew "Че това въобще не е много.Хората правят по 6+ и пак не са в първите.".... Покажи ми снимка как на Patchwerk някой прави 6000+ дпс и не е сред първите ^^ Аз съм стигал до 5400 максимум на този бос и то ако не се лъжа с всички възмони буфове.  :cap: